pátek 19. dubna, 11:21 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: ulitka
Status: nováček

PRO STEAM 3000

Datum: 31.08.2007 14:25
 

Ahoj!

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s touhle žehličkou? Měla jsem starší typ Ariete Professional a pak Pro Steam a byla jsem s nima maximálně spokojená. Jde o parní žehličky, mohla jsem vše žehlit jednou sílou páry a nic se nespálilo (dokud mi ji tatínek neopravoval a já ji pak nic netušíc nechala ležet na koberci, který mi připálila grinning smiley ), můžu žehlit vertikálně, má parní šok (hodně silný), ale pokaždé mi žehlička vydržela tak 3 roky a pak se začala zanášet vodním kamenem, utíkat pára a prokapávat. Po tatínkových opravách ještě chvíli vydržela, ale teď už se mi ani nenahřívá. Tak nevím, jestli do ní jít znovu nebo radši zkusit napařovací žehličku. Jak vám žehlička vydrží dlouho?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678
    Aktuální stránka: 8 z 8
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jíťa

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 12.10.2010 11:01
     

    Dobrý den , má někdo informaci, zda Ariete Vapor Plus 6399 od WM Profi je stejně dobrá jako arietka z Polska ?

    Případně zda se arietka z Polska dá objednat ? děkuji Jíťa

     
  • Autor: Reklama

    Re: PRO STEAM 3000

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Presto Garment Steamer

    Datum: 16.12.2012 17:00
     

    Konečně jsem se snad dočkala a WS má novou parní žehličku!!! Ráda svoji Tefalku Power Jeans věnuji dál... Tuhle novou už mám objednanou a snad mě nezklame please smiley

    [www.wsinternational.cz]

     

    Už jsem si sice za ty roky, co mám "džínsku", zvykla na tu napařovačku, ale kdo měl jednou parní, už nemůže s napařovačkou vystačit nono smiley .

    Není nad to, když se nemusíte zabývat tím, jak vám jde oblečení po řadě, jestli máte na triku nějakou gumovou nášivku nebo máte kalhoty s hodně kapsama. Jen pověsíte na ramínko, pustíte páru a je vyžehleno!!!

    Tak jen doufám,že to nebude nějaká méně povedená verze a nebudu to vracet a potupně naklušu zpátky k napařovačce eye rolling smiley confused smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (16.12.2012 17:37)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Presto Garment Steamer

    Datum: 16.12.2012 19:47
     

    Jejda, parní žehlička ! Mám jí doma asi dvanáct let a ani nevím, kde ... grinning smiley mám nějakou profi, když se rušil podnik a já šla zároveň na mateřskou, tak na mně jedna vyzbyla .... nebo to bylo jinak ... winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Presto Garment Steamer

    Datum: 16.12.2012 22:37
     

    cancourku, nedám dopustit hlavně na to vertikální žehlení. Pověsíš věc na ramínko, zmáčkneš čudl, vylítne pára a je hotovo. Kdybych nevyzkoušela na vlastní oči, nevěřila bych. Ale fakt to tak funguje. Takže třeba na plizované věci - měla jsem svého času dvě takové sukně, to bylo k nezaplacení. Jinak jsem špendlila k prknu a sklad po skladu žehlila přes vlhkou tenkou utěrku.. no ani pomyslet na to nechci! eye rolling smiley confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Presto Garment Steamer

    Datum: 16.12.2012 23:26
     

    ... já mám také parní žehličku, je to s ni fofr, cichy žehlím přeložené a jsou OK

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Presto Garment Steamer

    Datum: 16.12.2012 23:29
     

    jo, jo, to je další výhoda - že to "prožehlí" hodně vrstev. thumbs down

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Presto Garment Steamer

    Datum: 17.12.2012 07:10
     



    Anavi napsal(a):

    cancourku, nedám dopustit hlavně na to vertikální žehlení. Pověsíš věc na ramínko, zmáčkneš čudl, vylítne pára a je hotovo. Kdybych nevyzkoušela na vlastní oči, nevěřila bych. Ale fakt to tak funguje. Takže třeba na plizované věci - měla jsem svého času dvě takové sukně, to bylo k nezaplacení. Jinak jsem špendlila k prknu a sklad po skladu žehlila přes vlhkou tenkou utěrku.. no ani pomyslet na to nechci! eye rolling smiley confused smiley

    grinning smiley grinning smiley já vím, jak se s tím pracuje a co to umí. Někdy jsem u toho v práci stála celý den winking smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 18.12.2012 00:08
     

    Ivčo, tak potom poreferuj, protože já na ni tuhle taky koukala v telce na reklamu. A moc se mi líbila.Honza zase remcal, jako vždy, ale já raději mlčela a závistivě koukala, jak jím to šlo od ruky. Jestli to tak opravdu bude fungovat, tak si ji taky časem objednám. On v životě žehličku v ruce nedržel. Já sice žehlení taky hoooodně minimalizuju, ale ubrusy, košile, záclony musí být jako prkno rovné.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 18.12.2012 09:27
     

    Prý dorazí až tak za 14 dní. Já na ni nespěchám, ale těším se jak malé děcko. Jen abych nebyla zklamaná, protože od té první mám fakt vysoko nasazenou laťku. Bylo dobrý, že povlečení to opravdu prožehlilo a nemusela jsem žehlit z obou stran.

     
  • Autor: Fidi
    Status: nováček

    Re: Presto Garment Steamer

    Datum: 06.02.2016 15:08
     

    Dobrý den Anavi, chtěla jsem se zeptat jak jste se žehličkou spokojená?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.