sobota 20. dubna, 10:10 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: ulitka
Status: nováček

PRO STEAM 3000

Datum: 31.08.2007 14:25
 

Ahoj!

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s touhle žehličkou? Měla jsem starší typ Ariete Professional a pak Pro Steam a byla jsem s nima maximálně spokojená. Jde o parní žehličky, mohla jsem vše žehlit jednou sílou páry a nic se nespálilo (dokud mi ji tatínek neopravoval a já ji pak nic netušíc nechala ležet na koberci, který mi připálila grinning smiley ), můžu žehlit vertikálně, má parní šok (hodně silný), ale pokaždé mi žehlička vydržela tak 3 roky a pak se začala zanášet vodním kamenem, utíkat pára a prokapávat. Po tatínkových opravách ještě chvíli vydržela, ale teď už se mi ani nenahřívá. Tak nevím, jestli do ní jít znovu nebo radši zkusit napařovací žehličku. Jak vám žehlička vydrží dlouho?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Evidža

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 31.10.2009 14:09
     

    Tak moje cesta za žehličkou Ariete je u konce, díky Tomovi69, se mi podařilo objednat z Polska dvě žehličky, stály mě i s poštovným 4800,-Kč. Jsou SUPER, jako ty původní, takže žehlení je opět hračka a ještě mám jednu do zásoby.Ještě jednou díky Tomovi69,Hradecká

     
  • Autor: Reklama

    Re: PRO STEAM 3000

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Gábina

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 15.11.2009 21:22
     

    Evidžo, moc prosím mohla bych získat kontakt na to Polsko kde ji koupit????please smiley Já Ariete sháním už tak moc dlouho a bezvýsledně a dneska jsem objevila tuto diskuzi a hned jednu povzbudivou zprávu. Já sem měla také tu původní Ariete a také moc velká spokojenost. Proto si ze současné nabídky žehličky nemůžu vybrat, protože Ariete se nic nevyrovná. Ještě prosím jak se ta z Polska přesně jmenuje, jaký je to typ? Moc děkuji za odpovedˇ Gábina.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Evidža

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 16.11.2009 17:16
     

    Gábi, na stránce 2 uvádí Tom69 odkaz na polské stránky Ceneo, kde si můžeš žehličku prohlédnout, porovnat ceny,pak již jen sehnat někoho v Polsku,aby ti ji koupil a poslal. Když si nebudeš vědět rady, napiš mi na můj mail.Zdravím Hradecká

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 18.11.2009 09:27
     

    Evidza vcera som bola v Polsku a pytala som sa na zehlicku, bohuzial tu len maju v tych predajnach ktore su uvedene na tej stranke.A najblizsia predajna je v Krakowe, takze az nabuduce ked pojdem na letisko. smiling smiley 

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vlastik 25

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 03.03.2010 10:26
     

    Ahoj,

    nám vydržela asi tak dlouho jako tobě. Nejsem si jistá, jestli se mi chce dávat každé tři roky peníze za novou. I když na druhé straně jsem s ní maximálně spokojená a vyžehlím s ní všechno. Vlastik

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Eva Blahová

    parní žehlička Ariete Vapor plus

    Datum: 10.03.2010 19:55
     

    Dobrý den všem, kteří žehlíte s žehličkou Ariete.

     

    Určitě víte, jak je vynikající. Mám pro Vás dobrou zprávu,. Žehličku Ariete nyní prodáváme za bezkonkurenční cenu 2.990 Kč.

     

    Tato cena je pouze dočasná. Můžete si jí objednat přímo u mě, a nebo výstavách. Nejbližší termíny výstav:

     

    11.3. - 13.3.2010 - Olomouc (Výstaviště Flora)

    21.3. - 28.3.2010 - Brno (B V V)

    7.4. - 11.4.2010 - Litoměřice (Zahrada Čech)

     

    Kontakt: 733 604 039

     

    Blahová Eva

    WM Profi Brno

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Eva Blahová

    Re: parní žehlička Ariete Vapor plus

    Datum: 28.03.2010 15:59
     

    Dobrý den

     

    Nastala změna prodejních míst:

     

    od 9 - 11.4 2010 - Pardubice IDEON

    15 - 18.4.2010 - Louny

    23 - 24.4.2010 - Praha Letňany

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ewik

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 07.04.2010 07:54
     

    Prosím o informaci, kde můžu žehličku pro steam 3000 zakoupit. děkuji

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ewik

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 08.04.2010 20:42
     

    poradí někdo kde koupit žehličku pro steam plus! dík

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Marcela Roubíčková

    Re: parní žehlička Ariete Vapor plus

    Datum: 14.04.2010 16:06
     

    dobrý den ,chtěla bych se zeptat jestli se jedná o žehličku 6299 za cenu 2990Kč a zda mi ji můžete zaslat.Děkuji za odpověď.M.Roubíčková.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Blahová Eva

    Re: parní žehlička Ariete Vapor plus

    Datum: 19.04.2010 11:42
     

    Paní Roubíčková, opravdu se jedná o Arietu, kterou určitě dobře znáte. Je to nový typ 6399. Model 6299 je v současnosti doprodaný, bude v prodeji asi v červnu. Rozdíl je jenom v designu, jinak princip žehlení je stejný. Foto žehličky najdete na našich vebových stránkách, [www.wmprofi.com] Arietu mohu poslat na Vaši adresu za 2990 kč. Poštovné je 180 kč. děkuji za Váš zájem. Blahová Eva

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Blahová Eva

    Re: parní žehlička Ariete Vapor plus

    Datum: 20.04.2010 09:23
     

    Objednávat žehličku Ariete Vapor plus za 2990 kč můžete na telefonu 733 604 039 , nebo e mail ,, ''.phorum_html_encode('blahova.e@centrum.cz').'' Za tuto bezkonkurenční cenu se bude prodávat v nejbližším termínu na výstavách - 23,-24,4, v Praze Letnnanech , pak na výstavě v Domě kultury v ´´Śumperku 30,4,-1,5, taky v Liberci 20,-23,5, Na výstavách si můžete taky žehličku vyzkoušet

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jana K.

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 17.09.2010 15:17
     

    Mám zájem o tuto žehličku, ale na stránkách co uvádíte neni v nabídce. Nevíte prosím, kde bych jí sehnala.

    Děkuji

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    lenkaaaa

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 27.09.2010 11:20
     

    Dobrý den,

     

    uvedenou žehličku ariete vapor plus jsem si koupila na výstavě za 3.000,- Bohužel to s ní moc neumím a vrátila jsem se ke své původní. Použila jsem jí jen 2krát a je v záruce. Prodám ji za 2.300,- včetně poštovného.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Stanislava Kubešová

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 29.09.2010 11:25
     

    Dobrý den,

    měla bych zájem o Vámi nabízenou parní žehličku (jde o typ Ariete Vapor Plus, model 6399 ?). Je-li případně ještě k dispozici, je možné úhradu provést na účet, nebo raději na dobírku.

    Děkuji za odpověď a přeji hezký den

     

    Kubešová

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.