pátek 26. dubna, 00:44 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: ulitka
Status: nováček

PRO STEAM 3000

Datum: 31.08.2007 14:25
 

Ahoj!

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s touhle žehličkou? Měla jsem starší typ Ariete Professional a pak Pro Steam a byla jsem s nima maximálně spokojená. Jde o parní žehličky, mohla jsem vše žehlit jednou sílou páry a nic se nespálilo (dokud mi ji tatínek neopravoval a já ji pak nic netušíc nechala ležet na koberci, který mi připálila grinning smiley ), můžu žehlit vertikálně, má parní šok (hodně silný), ale pokaždé mi žehlička vydržela tak 3 roky a pak se začala zanášet vodním kamenem, utíkat pára a prokapávat. Po tatínkových opravách ještě chvíli vydržela, ale teď už se mi ani nenahřívá. Tak nevím, jestli do ní jít znovu nebo radši zkusit napařovací žehličku. Jak vám žehlička vydrží dlouho?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 12.03.2009 10:03
     

    Musela jsem se podívat, jak je ten kabel tedy dlouhý a musím přiznat, že dosáhne ze země v pohodě. Jen mě nikdy nenapadlo ho na zem dávat. Zkusím to příště. Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: PRO STEAM 3000

     
     
  • Autor: JanaF

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 12.03.2009 18:38
     

    Věro, mně připadá že je to lepší pokud je na zemi, pokud jsem měla generátor na žehlícím prkně, měla jsem pocit že každou chvilku skončí na zemi, vyzkoušej a uvidíš. smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    svandulka

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 13.03.2009 09:47
     

    Jani, díky za radu a za tip !!! Tak jsem ten parní generátor omrkla v elektru a je to super. Ten kabel je asi opravdu dlouhý dost, také mi to tak přijde. Paní prodavačka mi ochotně vše ukákazala, vysvětlila, takže do toho půjdu určitě. Jen v tom obchodě je Braun SI 9500 za 5.800,- Kč je to hrozné, na netu je za 2.800,-, tak ho raději koupím tam spinning smiley sticking its tongue outna [www.elme.cz] , už mám od nich pračku a vše v poho ... Díky všem za prima diskuzi a třeba zase někdy ... někde .... thumbs down thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

    Přeji všem krásné a pohodové a hlavně "sluníčkové" dny !!! Zlatka

     
  • Autor: Tom69
    Status: nováček

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 29.04.2009 20:06
     

    jedna je k mání na AUKRU coffe smiley [www.aukro.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 29.04.2009 21:03
     

    tome, ale to je Ariete, ta už není tak dobrá jako ta původní. Byla jsem nucena starou ProSTeamku zlikvidovat a koupila jsem si místo ní Tefal Jeans. Je to ovšem nesrovnatelné thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up. Prosteamku nic nenahradí nono smiley. Kdo vyzkoušel, tak už ho jiná žehlička snad ani nemůže uspokojit. Nechápu, proč tento typ přestali vyrábět sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Evidža

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 01.05.2009 22:46
     

    Pane Tome 69, podařilo se !!!!, díky Vašemu typu na polské stránky jsem sehnala človíčka, který jel do Polska na týden, objednal, přišla druhý den a já s ní už žehlím, super!!! je stejná jako ProSteamka a žehlí báječně. Díky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 02.05.2009 00:24
     

    Evidžo, můžeš sem ten odkaz přihodit, ať nemusím listovat zpátky??? Já bych ji taky chtěláááá! please smiley

    Jo a můžu se zeptat, za kolik byla?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (02.05.2009 00:24)
     
  • Autor: pollock
    Status: nováček

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 14.08.2009 22:08
     

    já si pro ni taky pojedu. pokud chcete přiberu vám ji. Za tři tisíce jsem ji i s poplatkama sehnala.

    je to ariete vapor plus

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 14.08.2009 22:16
     

    Ariete je ten novější typ, ta už není tak dobrá jako ta původní sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    renulka

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 27.08.2009 17:00
     

    ariete - mrkni sem

    [www.wmprofi.com]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 27.08.2009 22:56
     

    Hm... cena ovšem šílená sad smiley thumbs up Kdyby se tak dala ještě někde vyzkoušet. Ale dát takový prachy "naslepo" ... angry smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Evidža

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 11.09.2009 14:32
     

    Až si ji přivezete napište, jak jste spokojená. Já si nechala přivézt z Polska jen jednu, dala jsem ji dceři, je SUPER jako ta původní před 6ti lety. Stála mě i s poplatky 400zl, musím si zajet ještě pro dvě, jednu sobě a jednu snaše. Ta v tom Brně je stejná, taky bude dobrá, ale v Polsku budu mít za tu cenu 5000,- hned dvě.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Květa

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 20.09.2009 20:54
     

    V současné době ji prodávají na Zahradě Čech v Litoměřicích za 3990,- Kč. Koupila jsem ji tam v pátek 18.9.2009. Měla jsem také ProSteamku, tak doufám, že budu spokojená.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 20.09.2009 20:56
     

    Květo, dej pak, prosím, vědět. Tu starou jsem dnes s nostalgií vhodila do kontejneru sad smiley.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Květa

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 22.09.2009 19:10
     

    Včera jsem ji vyzkoušela, je naprosto stejná jako ProSteamka, jak vzhledově, tak funkčně. Žehlí se s ní úplně stejně, jen povrch je údajně keramický a může se plnit vodou z vodovodu. Akorát mi vadí, a to bylo i u té staré, že se s ní nevyžehlí moc prádla, naplní se jen 2 dcl vody a že je trochu těžší. Ale to jsem byla zvyklá, tak mi to docela nevadí. WS prodával ten nový typ - červená za 3000,- Kč, ale byl to plast. Už jsem bylo rozhodnutá, že si ji koupím a pak jsem narazila na Ariete a bylo rozhodnuto. Můžu Vám dát kontakt na paní, která ji v Litoměřicích prodává: Blahová 733604039, fi WM Profi Brno. Na netu ji mají za 5000,- Kč. Ptala jsem se jí, zda by byla za stejnou cenu -3990,- Kč, kdybych si objednala ještě jednu. Bylo mi sděleno, že ano. Pokud budete mít ještě nějaký dotaz, ráda zodpovím.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.