úterý 23. dubna, 17:06 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: ulitka
Status: nováček

PRO STEAM 3000

Datum: 31.08.2007 14:25
 

Ahoj!

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s touhle žehličkou? Měla jsem starší typ Ariete Professional a pak Pro Steam a byla jsem s nima maximálně spokojená. Jde o parní žehličky, mohla jsem vše žehlit jednou sílou páry a nic se nespálilo (dokud mi ji tatínek neopravoval a já ji pak nic netušíc nechala ležet na koberci, který mi připálila grinning smiley ), můžu žehlit vertikálně, má parní šok (hodně silný), ale pokaždé mi žehlička vydržela tak 3 roky a pak se začala zanášet vodním kamenem, utíkat pára a prokapávat. Po tatínkových opravách ještě chvíli vydržela, ale teď už se mi ani nenahřívá. Tak nevím, jestli do ní jít znovu nebo radši zkusit napařovací žehličku. Jak vám žehlička vydrží dlouho?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 4 z 8
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 13.01.2009 15:17
     

    [www.wsinternational.cz]

     

    nová prosteamka už není v nabídce WS. Doufám, že vyvinou nějaký nový model podobný tomu úplně původnímu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: PRO STEAM 3000

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Květa

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 01.02.2009 12:16
     

    Četla jsem Vaše příspěvky na Pro Steam 3000. Měla jsem ji objednanou u WS a přišla mi Pro Steam Ultra. Prý z důvodu dodacích problémů od dodavatele. Nemáte někdo s ní nějakou zkušenost. Nikde jsem ji nikdy neviděla.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 01.02.2009 13:03
     

    Máš foto?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Květa

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 01.02.2009 13:49
     

    Foto zatím nemám, pokusím se ho vložit. Ale před chvilkou jsem s ní zkoušela žehlit, ale bohužel dožehlila. Kolečko regulátoru teploty vypadlo a nejde už vůbec zasunout, nedrží. Takže žehlička jde z baráku. Je to samý plast. Měla jsem také původní Pro Steam a byla jsem s ní velice spokojená, takže jsem dožehlila s ní, i když už z ní také teče voda. Takovou novou asi už neseženu. Jsem jen zvědavá, zda mi vrátí WS peníze.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Květa

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 01.02.2009 18:13
     

    Chtěla jsem zaslat slíbené foto Pro Steam Ultra, ale nevím jak se obrázek vkládá. Můžeš poradit nebo zašlu na mail. Přes ikonu vložit obrázek mi to nejde.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 09.02.2009 14:53
     

    Včera zapnu žehličku, ozval se příšerný zvuk - jako kdyby se z toho chtěla stát jakási turbožehlička eye popping smiley, pak hrozný smrad a pak rada manžela, ať to okamžitě vytáhnu ze zásuvky bo je to moje poslední žehlení grinning smiley. Něco v tom shořelo, takže už jsem definitivně bez "prostýmky" a nevím, co budu robiť sad smiley angry smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 13.02.2009 00:33
     

    Ivu já už jsem se definitivně vrátila k úplně obyč. žehličce bez napařování a podobných nesmyslů. Když si prádlo seberu k večeru (pokud susím venku) a hned žehlím, je krásné . Hodně suché chvíli před žehlením nakropím a podle vzoru babiček zavinu a nechám "zaležet" . žádná napařovačka se tomu nevyrovná. Teda aspoň podle mne.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 13.02.2009 00:35
     

    Dášo, teď mám jednu půjčenou od sousedky a musím říct, že mě docela nalomila můj skeptický pohled na napařovačky - žehlilo se s ní jedna báseň.thumbs down

    Naše mamka má starou Etu, bez nakropení prádla ani ránu... ale já jsem na to lenoch, se přiznám sad smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 13.02.2009 09:06
     
    Adule napsal(a):

    Anavi, ta ale nevypada vubec spatne smiling smiley Jen bych se mozna trochu obavala te keramicke zehlici plochy, ja myslela, ze parni musi mit vzdy jen nerez...

    Rozhodne pak dej vedet....at vim priste, do ceho jit winking smiley

    Adule, tak včera jsem nastudovala, že nerez se naopak nedoporučuje vůbec confused smiley nono smiley.



    Naprosto zásadní je na žehličce žehlící plocha. Její kvalita má totiž vliv na dobrou klouzavost během žehlení. Žehlící plocha musí být odolná proti poškození. Výrobci využívají různých materiálů. Hliníkový, teflonový či nerezový povrch plochy se může poškodit, když jím zavadíte o zip nebo knoflík. Proto jsou nevhodné na pohled velmi přitažlivé, blýskavé nerezové plochy. Obyčejný nerez je po hliníku, jeden z nejméně odolných povrchů. Nezapomínejte, že čím více je žehlící plocha poškrábána, tím rychleji se napaluje a klesá její kluznost. Obecně však lze říci, že kvalitní žehličky jsou vybaveny plochou, která používá hliník či nerezovou ocel pouze jako součást slitiny nebo vrstvy, která je obohacena o další prvky nebo speciální povrchy. Jedním z nejlepších povrchů je Plocha Saphir (Braun), SteamGlide, Careeza (Philips) a Platinium (Rowenta).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (13.02.2009 09:08)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 13.02.2009 09:10
     
    tefal power jeans 9350.jpg

    V diskuzích na netu je chválena tato, i přes vyšší váhu (1,7 kg):

    [www.kasa.cz]

     

    Pro zajímavost jsem zvážila Pro Steam, ta má skoro 2 kg!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 13.02.2009 09:27
     

    Jak vybírat žehličku?

     

    [bilezbozi.itek.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (13.02.2009 09:28)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Jakou vybrat žehličku?

    Datum: 13.02.2009 09:41
     
    philips gc 4640.jpg

    [www.azobchod.cz]

     

    tahle vypadá taky dobře, ale váha 2,4 eye popping smiley!!!!

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 14.02.2009 08:38
     
    zehlicka braun.jpg

    Anavi, ja mam Braun SI 18890 a jsem s ni spokojena, jen kdyz je tam jeste voda a zapomenu otocit paru a dam ji vychladnout do vodorovne polohy, tak je vsude potopa angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 14.02.2009 11:57
     

    Adule, jo, tak i tuto jsem měla mezi favority winking smiley . Ta Tefalka Power Jeans má oproti tomuhle tuším nějaké opatření... No už je na cestě, podám hlášení, jak se mi s ní žehlí smiling smiley.

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 14.02.2009 13:54
     

    tak to jsem zvedava, chci koupit v lete novou zehlicku mamce, jeji Ariete Proffesional uz taky pomalu dosluhuje, tak pak poreferuj winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.