sobota 20. dubna, 10:54 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: ulitka
Status: nováček

PRO STEAM 3000

Datum: 31.08.2007 14:25
 

Ahoj!

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s touhle žehličkou? Měla jsem starší typ Ariete Professional a pak Pro Steam a byla jsem s nima maximálně spokojená. Jde o parní žehličky, mohla jsem vše žehlit jednou sílou páry a nic se nespálilo (dokud mi ji tatínek neopravoval a já ji pak nic netušíc nechala ležet na koberci, který mi připálila grinning smiley ), můžu žehlit vertikálně, má parní šok (hodně silný), ale pokaždé mi žehlička vydržela tak 3 roky a pak se začala zanášet vodním kamenem, utíkat pára a prokapávat. Po tatínkových opravách ještě chvíli vydržela, ale teď už se mi ani nenahřívá. Tak nevím, jestli do ní jít znovu nebo radši zkusit napařovací žehličku. Jak vám žehlička vydrží dlouho?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 2 z 8
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 27.05.2008 07:30
     
    To by se u mě uřvalasad smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: PRO STEAM 3000

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Zuzana Bergerová

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 15.09.2008 15:52
     

    Mám parní žehličku Ariete profesional 6295, letos ji budu mít 13 let, ale už jde pára i okolo a tak mě čeká koupě nové.znovu si budu kupovat parní.Jestli mohu poradit, pokud dáváte vodu z kohoutku, jednou za čas do ní naliji horkou vodu, do které nasypu balíček kyseliny citronové, potom vypláchnu a veškerý kamenec je pryč. S pozdravem Zuzka

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Evidža

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 25.10.2008 16:57
     

    Ahoj Květo, nášla jsem tvůj příspěvek k žehličce Ariete Profesionál, jak po ní pátráš, můžeš mi sdělit jak to dopadlo, zda jsi jí někde objevila? Já jsem se totiž děsně napálila novou modrou žehličkou Pro Steam 3000 z WS. Měla jsem Ariete 8 let, ale když mi upadla a nešla opravit , domnívala jsem se, že žehlička, kterou WS inzeruje, je vylepšený typ Ariette a na výstavě jsem ji ihned koupila, aniž bych si ji vyzkoušela. Velká chyba!! tato nemá s parní Ariete nic společného, je to pouze napařovačka a hodně špatná, už se neodkládá horizontálně, ale musí se odkládat nastojato, při každém modložení syčí pára, takže mi zásobník nestačil ani na soupravu cích a 2 polštářů. Nejhorší je, že na madle, za které ji držím, je dotykový spínač, který přidává teplotu, takže žádné žehlení na jednu teplotu, a při žehlení jsem mimoděk namačkala stupeň 5, a zničila si polyester.halenku. Hrůza a běs!! Kdo poznal luxus žehlení s Ariete musí plakat jako já, vyhozené peníze.Marně pátrám po té původní, napiš mi, zda jsi ji sehnala, díky a zdravím.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 26.10.2008 10:17
     

    Já mám ProSteam, nějaký zřejmě původní typ, se kterou jsem byla maximálně spokojená. Ale momentálě už uchází pára všude, myslím, že za chvilku odejde do věčných lovišť, taky bych potřebovala sehnat novější typ. Ale stejně dobrý!!!

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Tom69

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 27.10.2008 22:51
     
     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 30.10.2008 14:55
     

    To je presne ona, mate zkusenosti s objednanim do CR???

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 30.10.2008 15:04
     

    ulitko, jak jsi na tom ty? Jakou teď máš?

     
  • Autor: ulitka
    Status: nováček

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 31.10.2008 15:33
     

    Jé, to ani nevím, že je nový typ ariete. Já koupila mamě v té době, kdy jsme o tom psaly, nakonec v Brně v prodejně WS international parní žehličku STEAM, ale né tu PRO STEAM 3000. To je opravdu napařovací žehlička a nějak se mi moc nepozdávala. Ten typ, co jsem koupila jsem nikde na stránkách WS neviděla. Ale dala jsem ji mamce, protože jí žehlička docházela. Ale měla takovou jinou žehlící plochu než ta původní a zdála se mi víc náchylná. Byla (vlastně je) jakoby s teflonovou plochou. Když jsem se ptala mamky, jak se jí s ní žehlí, tak říkala, že jí trochu trvalo než si zvykla. Mě se zdálo, že hůř "klouže" díky té ploše. Jinak měla vnitřek stejnej jako ta původní. Nemůžu nikde najít fotku ani jak se jmenovala. U mamky ji vyfotím a pak foto přiložím.

    A já jsem si nakonec pořídila Braun TexStyle Control SI 18890 - viz.[www.kasa.cz] . Jsem s ní vcelku spokojená, ale je to "jen" napařovačka. Ta parní byla fakt silnější a to si myslím, že tahle je teda silná taky hodně. Ale zas byla skoro za poloviční cenu než ta parní, tak co bych chtěla, že?! winking smiley Nejvíc mi vadí, že ta síla "parního šoku" je oproti STEAM žehličce dost slabá a že ji musím stavět kolmo. sad smiley Když ji vychladlou nedejbože zapomenu vylít a uklidím do krabice (to je položím na žehlící plochu), tak ta voda z ní vyteče do krabice. angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 31.10.2008 15:38
     

    To by na mě byl hrob!!! eye rolling smiley angry smiley By byla furt potopa sad smiley

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 31.10.2008 19:32
     

    Ulitko, tak to mas ted stejnou Braunku jako ja smiling smiley Taky me stve , ze musi stat kolmo, dokonce jsem si kvuli tomu musela koupit nove zehlici prkno a to s tou vodou je taky na angry smiley ja uz volala i do servisu, ze je rozbita, ale prej je to u naparovacek normalni (moje druha zehlicka)

     
  • Autor: ulitka
    Status: nováček

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 31.10.2008 19:57
     

    Jojo, holky, však jsem si tím zpočátku nejednou zmáčela všechno v okolí. Teď už s ní žehlím skoro rok, tak už se to nestává tak často. winking smiley

    Adule - viděla jsem, že máš taky Braunku.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Evidža

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 08.11.2008 22:28
     

    Pane Tome69, jste zlatíčko, ale jak si ji můžu objednat???poradíte?? Díky.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Tom69

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 12.11.2008 22:52
     

    No bych i já rád věděl, jen sem našel výrobce. Ale na polských shopech jí maj [www.ceneo.pl] [www.megamedia.pl]

     
  • Autor: Tom69
    Status: nováček

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 22.11.2008 22:23
     

    Našel sem na Aukru [sk.aukro.cz] winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 22.11.2008 22:29
     

    Ale koukám, že ji chceš urvat pro sebe!!! eye popping smiley eye rolling smiley sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.