úterý 19. března, 15:00 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Pro 1954

Datum: 18.01.2009 17:20
 

Jitko...koukám, že v diskuzích už jsi se zorientovala, tak jen pár doporučení:

1) když píšeš příspěvek jako reakci na konkrétní osobu, použij možnost CITOVAT pod příspěvkem oné osoby. Nebo v úvodu svého příspěvku onu osobu oslov (např. Mono - blabla). Nebo alespoň uveď, na který příspěvek reaguješ (např: Reaguju na příspěvek XYZ z 19.12.2008). Třeba tady

[www.week.cz]

já vůbec nevím, který netřesk se ti konkrétně líbí a který je zvláštní.

2) V diskuzích se diskutuje, takže občas ti někdo i odpoví nebo se tě na něco zeptá, takže občas se podívej, jestli na tebe někdo nereaguje. Třeba někdo čeká na tvou odpověď. winking smiley

3) V pravidlech fóra je i zmínka o tom, že by příspěvky měly být konstruktivní. Takže se, prosím, vyvaruj těch nicneříkajících (Pěkné, Krásné, Nádherné....)...pak to totiž může působit, že ti jde jen o počet příspěvků.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Pro 1954

    Datum: 18.01.2009 17:29
     

    Jituš, takový příklad konstruktivní kritiky máš hned tady (hned ten první příspěvěk od Majky):

    [www.week.cz]

     

    grinning smiley

    Samozřejmě si dělám srandu. Jen Ti chci ukázat, že i kdyby ses postavila na hlavu, tak se zdejšímu spolku nezavděčíš. Takže si klidně piš to, co cítíš. Když máš pocit, že stačí napsat Pěkný!, tak nikoho neposlouchej, a klidně si napiš jenom to.

    Ony dámy by rády poroučely, ale asi není komu, tak to zkoušejí, kde se dá. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pro 1954

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pro 1954

    Datum: 18.01.2009 18:07
     
    01.jpg
    Další fotografie:

    Jitko dala jsem si práci,abych ti to sem vložila i s obrázky. Snad to bude k přečtení..

    Prohlížení galerie..

    1) takto se ti to zobrazí když otevřeš obrázek v galerii. Vidíš, že tam jsou čtyři strany diskuzí a ty jsi na první..jednička je černá. Když pročteš první stranu, klineš na dvojku, přečteš..a tak budeš pokračovat až na poslední stranu...

    2) tady jsi už na poslední straně a dole v okně dopíšeš svůj komentář.

    3) takto se ti zobrazí po rozkliknutí fotky v galerii

    4) Obrázky si můžeš zvětšit....klikneš na první obrázek a on ti vyjede větší

    5) Když najedeš šipkou v levo nebo v pravo asi tak do středu okraje, tak se ti zobrazí toto..Když klikneš na slovo další, tak se ti takto zobrazí další obrázek. Prolistuješ takto všechny.

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Pro 1954

    Datum: 18.01.2009 18:18
    Hodnocení fotografie "Pro 1954": 1
     

    Hmmm, asi jste to tu Jitce už znechutily. Nedivím se jí, někteří se tu chovají jako sršni, hned se na chudáka ženskou vrhli, jako kdyby bylo povinností přijít na novej server a hned všechno znát.

    Chudák Jitka.

    Ale vám to je asi fuk, že? thumbs up

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pro 1954

    Datum: 18.01.2009 18:19
     
    04.jpg
    Další fotografie:

    Vkládání fotek

    Vložit jednu fotku umíš

    1) na obrázku máš namalované kam vepíšeš název fotky a kam vepíšeš text

    2) když dáš procházet, tak se ti zobrazí jen čísla fotek , klikneš na ikonu krerou jsem ti označila.

    3) takto se ti rozbalí a ty klikneš na miniatury poroz, když budeš vkládat další obrázek,tak to mušíš rozkliknout znovu.

    4) po kliknutí na miniatury, se ti zobrazí obrázky, vybereš si ten kterej chceš vložit a na něj klikneš.

    5) když připojíš první obrázek, tak se ti ukáže malý náhled ..Dále zopakuješ to stejné .znovu klikneš na procházet vybereš další fotku..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pro 1954

    Datum: 18.01.2009 18:25
     
    08.jpg

    pokračování..

    1) po vložení druhé fotky se zobrazí oba náhledy..takto budeš pokračovat až vložíš všechny. Jak to budeš mít hotové, tak dáš odeslat. Tím budeš mít v galerii u jednoho příspšvku těch fotek víc.

    Pokud bys omylem klikla na jinou než jsi chtěla, tak klikneš pod náhledem obrázku na "odstranit" fotky se zruší a ty vložíš jinou.

    Snas je to dost jasný.Zvětši si obrázky, dopsala jsem ti přímo do nich kde je co.

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Pro 1954

    Datum: 18.01.2009 18:27
     

    Já myslím, že se Jitka urazila. A nebo je smutná. A má pravdu! eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pro 1954

    Datum: 18.01.2009 18:28
     

    A Zvětšíš si obrázek tím, že do něj jednou klikneš

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Pro 1954

    Datum: 18.01.2009 18:29
     

    Jituš, ale to už se z Tebe snažej udělat blbce, víš? thumbs up grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pro 1954

    Datum: 19.01.2009 20:23
     

    Jitko..tady ...pořádně se koukni..nebo si ty obrázky vytiskni, aby ses mohla kouknout, krok za krokem..

     
  • Status:

    Re: Pro 1954

    Datum: 19.01.2009 21:13
     

    to jsem zjistila při té přestřelce že někdy někdo neví co řekl nebo udělal včera a pak to postaví úplně na hlavu jsem ráda že je tu ještě někdo kdo je stejného mínění jako já už jsem si myslela že jsem taková černá ovce díky moc jsem ráda že jsem tě poznala jitka

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Pro 1954

    Datum: 19.01.2009 21:21
     

    Ladoflower smiley , klobouk dolů. Tys to krásně vysvětlila.thumbs down

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Pro 1954

    Datum: 08.08.2009 09:23
     

    Myslím, že Jitka od té doby, co si vyklikala experta, už tu nebyla, co?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pro 1954

    Datum: 08.08.2009 09:46
     

    Andoro, naštěstí ne winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.