čtvrtek 28. března, 10:33 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Akinorev
Status: nováček

příznaky - nepříznaky

Datum: 17.07.2008 15:37
 

Zdravím,

měla ste některá těhotenství úplně bez příznaků ? Je to vůbec možné nemít žádný příznak? Já osobně mám většinou těhotenských příznaků běžně ať menstruaci mám nebo nemám...myslím že bez testu absolutně nejsem nijak schopná rozpoznat těhotenství - ba ani by mě nenapadlo nad tím přemýšlet - pokud by se zrovna s přítelem nestala nějaká ta "nehoda" či "náhoda"....kolikrát Vám třeba vyšel test negativní i přesto že nakonec ste těhotně byly?.....děkuji za odpovědi či reakce...

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Akinorev (17.07.2008 15:47)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 17.07.2008 22:48
     

    Veroniko, jsem si nevšimla nové diskuze - máš to v "těhotenský" grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: příznaky - nepříznaky

     
     
  • Autor: Akinorev
    Status: nováček

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 18.07.2008 07:17
     

    Děkujismiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jituška

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 05.08.2008 09:17
     

    Ahojik,

    chci se zeptat, jestli byste mi mohla nějaká poradit. S přítelem se snažíme o mimčo. Už asi týden mi je každý den na zvracení, několikrát za den. Prsa mě dost bolí a v podbřišku taky. A navíc jsem děsně unavená. Usínám už i za chůze. Myslela jsem si, že jsem těhotná, ale dostala jsem měsíčky. Je ale pravdou, že mám mít měsíčky tak 7 až 8 dní. Měla jsem je jen 3 dny. Je možné, abych byla těhotná i přes menstruaci? Dík jitka

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 05.08.2008 09:18
     

    Co takhle zkusit test?? Stojí asi 35 Kč - do toho se vyplatí investovat, ne? winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    jituška

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 05.08.2008 10:08
     

    Těhotenský test jsem si dělala den před tím, než jsem to dostala a vyšel mi negativní.

    Jitka

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Andy

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 11.08.2008 17:47
     

    ahojky, jsem na tom stejně jako ty, jsem pořád unavená, prsa se mi o číslo zvětšily a zpevnily se, testy ukazují negativní a právě mi končí mestruace. Taky by mě zajímalo jestli je možné být těhotná a mít meses.eye rolling smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 11.08.2008 20:54
     


    Andy napsal(a):

    ahojky, jsem na tom stejně jako ty, jsem pořád unavená, prsa se mi o číslo zvětšily a zpevnily se, testy ukazují negativní a právě mi končí mestruace. Taky by mě zajímalo jestli je možné být těhotná a mít meses.eye rolling smiley

    jj romano mozkově těhotná drinking smiley

     
  • Autor: smudlinka
    Status: nováček

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 29.09.2009 15:08
     

    Mojí kámošky mamka to prý i přesto,že byla těhotná měla ještě ve třetim měsíci.Ale třeba mě se prsa o něco zvětšují a zpevňují skoro každou menstruacismiling smiley

     
  • Autor: _Lucka_
    Status: nováček

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 07.10.2009 23:07
     


    Anavi napsal(a):

    Co takhle zkusit test?? Stojí asi 35 Kč - do toho se vyplatí investovat, ne? winking smiley


    stojí 30 ... a jsou tam 2 =D GS Mamatest =)

     
  • Autor: Minn
    Status: nováček

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 27.04.2010 13:38
     

    Co se týče příznaků, tak některé jsou popsané v článku [galenus.cz] Ale jistější to bude u doktora nebo s těhotenským testem flower smiley

     
  • Autor: chcimimco
    Status: nováček

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 14.05.2010 13:55
     

    Hledám štíhlou,pohlednou dívku,která by chtěla se mnou otěhotnět a mít miminko a nebo je již těhotná.Chtěl bych ti hladit rostoucí bříško a společně se těšit.Pokud toužíš po tom samém,tak písni na tel.775 911139.

     
  • Status: nováček

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 27.12.2011 16:33
     

    Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli jsem těhotná, protože jsem začala mít pochybnosti o používané antikoncepci. Našla jsem tohle : [test-tehotenstvi.cz] a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá gynekolog

     
  • Autor: katka55
    Status: nováček

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 01.06.2012 19:35
     

    Mám dotaz.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil katka55 (01.06.2012 19:41)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: příznaky - nepříznaky

    Datum: 01.06.2012 19:48
     

    ... moje známá zjistila až v sedmém měsíci, že je těhotná a to už bylo druhé těhotenství - žádná nezkušená paní confused smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.