neděle 25. října, 14:56 Svátek má Beáta
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání

Autor: Missi
Status: expert

Příprava na zimu - podzimní práce

Datum: 02.10.2006 11:47

Tak nastal čas podzimních prací,.... .

Co vše nyní děláte? Do kdy je třeba zasadit cibuloviny?

Já s tím musím počkat a nevím do kdy. Mám na záhoně letničky, stále kvetou a je mi líto je vyhodit. Tak budu vše dělat na poslední chvíli.sad smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 14
  • Status: expert

Re: Příprava na zimu - podzimní práce

Datum: 03.04.2018 09:42

Jéé já tyhle lístky (plectrantus) mám už pět let v jednom květníku nepřeszené a na stálém úpalu a super zatím rostly, teď když vím co potřebují na 100% mi zhebnou :-)

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (03.04.2018 10:24)

• Autor: Reklama

• Autor: kaaj

Datum: 03.04.2018 10:11

---

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (03.04.2018 14:14)

• Autor: SPIKE

Datum: 20.10.2018 15:16

Právě mě tu nasírá ta technika, co asi podzimní práce usnadňuje. Soused dole má fukar (nebo možná vysavač) na listí. Je tu celé dopoledne kravál. Zlatý koště a hrábě, to uklízí potichu.

Datum: 20.10.2018 15:35

jo - ten fukar . mám ho dost roků a je to na houby. . mokré listí se tím sbírat nemá -a na podzim je většinou mokré . taky nesmí vzít kamínky . no to jako vybírat nemíním . další a dost podstatná věc je , že ten co jsem já dávno koupila , je dost těžký . takže leží v sušárně a je na nic. spinning smiley sticking its tongue out

Datum: 21.10.2018 16:18

- dcera pohrabala listí z jabloní a nacpala je do pytlů . do kompostu teď dávat nemůžu , když ho vybírám .- listí padá už i z magnolie, to jsem zhruba pohrabala na hromadu . na stromě ještě polovina je. uvažuju , jestli ho taky dát do kompostu . jindy dávám do kontejneru - zdá se mi tuhé . ale na druhou stranu , když žížaly sežerou i nahnilá jablka , tak by mohly sežrat i listí z magnolie. tak mi ještě zbývá jeden půlkruhový záhon na pletí a taky ten se štěpkou ,. ten plít nemusím , ale chtěla bych dát k těm růžím co tam jsou taky kompost . pokud nestihnu , dám na jaře. naplním si kolečka a udělám zásobu .

• Autor: iriska

Datum: 21.10.2018 16:48

mám přesazené nové sadičky jahod,co jsem dávala před měsícem, páč jsme zahájili stavbu skleníku a jinam se nehodil. Jinak průběžně hrabu listí, aby toho pak nebylo moc. Mám velkého pomocníka love smiley

• Autor: kordula

Datum: 21.10.2018 17:07

Já jsem dneska umyla a uklidila všechny hrnce a truhlìky na zahradě

Datum: 21.10.2018 17:17

dscn1398.jpg
    Další fotografie:

tak mám tři záhony vypleté a čtvrtý f.č 2 na mně čeká .. nevím, jestli to ještě stihnu . dnes byla pěkná zima. -

hezky kvetou chryzantémy.

• Autor: iriska

Datum: 21.10.2018 17:23

tak u nás bylo dnes nádherně. Když vysvitlo sluníčko, slíkali jsme se do trička.

• Autor: alenak
    Status:

Datum: 21.10.2018 18:53

včera a dnes odpoledne jsem dala všem růžím 2 lopátky kompostu, založili jsme nový kompost .Protože hlásí u nás 0st. tak jsme začala ostřihávat a likvidovat květníky, stále lituju, že to kvete. Taky mi krásně nakvétají chryzantémy, doufám, že to nepomrzne.

• Autor: gabca

Datum: 21.10.2018 21:15

Dneska jsem ostříhala, co se dalo, i když mi to bylo chvílema líto. Ale až se ochladí, stejně to omrzne....

Potřebuju přehodit kompost, nejsou lidi. eye rolling smiley Abych mohla zahrnout růže. Ještě nahrabu lipový listí, abych zaházela hortenzie .

Na lantány se asi vrhnu zítra, ať už to mám taky z krku. Stejně už to není žádná hitparáda.

• Autor: Betas
    Status:

Datum: 07.11.2018 08:50

Vcera jsem se na zahrade zas tak sedrela, ze uz si rikam, at uz ta sezona skonci a konecne si odpocineme. Ja vim, ze hned po Vanocich zacnou roupy a styskani a teseni se na novou sezonu, ale ted uz fakt melu z posledniho. Ted na podzim jsem sazela a presazovala, jak uz dlouho ne, navic se porad buduje neco noveho, ta prace proste porad odnekud vyskakuje eye rolling smiley

Nicmene mam ted uz snad dotazene vse (dokonce jsem mela seznam, ktery jsem si odskrtavala :-)))) a ted uz jen svazat a zabalit kere tesne predtim, nez napadne.

Loni touhle dobou uz jsem mela vse hotove a mohla delat taky jine veci, ale kdyz je porad tak pekne pocasi, cloveku to proste neda, ze? grinning smiley

• Autor: kordula

Datum: 07.11.2018 09:05

... je to všude stejné, já jsem včera vyčistila koryto potůčku, kdyby náhodou tekl, byla to kůpa břečtanu a listí. Ještě bych mohla ostříhat thůje, pokud je to vhodné, ale taky jsem objevila už pěkný kompost v příkopu, kam vozíme trávu, pár koleček by se hodilo k hortenziím winking smiley

Datum: 07.11.2018 10:07

pokračuju na posledním záhonu .- vedro , kape ze mně pot - sad smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Brigády Co si kdo,kde objednává za k.. Jaká léta?

Když už jsme to na chatu nakousli/y, tak jak jste si přivydělávali/y jako studenti? Já v nemocnici na oddělení u nedonošených dětí (drsné zážitky), v

Autor: Mona - 19.12.2006 12:18
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 23

A protože jsem zvědavá, co si kdo objednává u různých zahradníků,tak otvírám tuhle diskuzi.   Už nějak nenakupuju ale dám sem odkaz na pár vid

Autor: hespa - 03.01.2007 19:53
Rubrika: Zahradní povídání - Komentářů: 200

Zajímalo by mne jak se říká rokům od 1990 do 2000. Dám příklad roky od 1930 do 1940 jsou myslim 40 leta. Dvacátá láta to už nebudou ty byla

Autor: jojojo - 17.10.2008 20:37
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 2
Adresář: http://www.joblist.cz http://skalnickar.krasa-netr.. http://www.magmacold.eu/chla..

JOBlist - vaše nová práce, job, jobs, volná pracovní místa, nabídky práce,zaměstnání a kariéra personální server pro on-line nábor nových pracovníků

Autor: netia - 28.07.2008 17:36
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 1

Skalničkář , nové stránky věnované péči o skalku a skalničky . Dále zde naleznete články o cibulovinách, trvalkách, tvorbě Cottage garden a výběr vh

Autor: gasha - 29.12.2009 16:35
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 0

Mám cukrárnu a chtěla bych koupit novou větší chladící vitrínu na dorty a zákusky. Mátě někdo zkušenost se značkou Magma, která nabízí chladící vitrín

Autor: farmy.ppc - 11.02.2015 11:40
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.