čtvrtek 28. března, 23:00 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Přílohy

Datum: 11.11.2007 18:42
 

Připadá mi, že pořád střídám klasiku - brambory, bramborová kaše, opečené brambory, rýže, těstoviny, zřídka knedlík a ještě méně hranolky. Jak jste na tom vy?

Vůbec třeba nedělám špalíčky, protože je neumím nebo různé "blbouny". Klidně sem hoďte recepty, ráda se přiučím a trochu změním jídelníček.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 26.12.2010 22:05
     

    Jeníčku, píšou 750W, 8 minut.

    Ten snih tam je asi proto, aby byly knedle trochu vylehčený a nebyly tuhý confused smiley Nevím, jen se domnívám.

    Dneska jsem je dělala prvně. Dala jsem těsto do klasické kameninové bábovky a musela vlnit asi o 1a1/2 -2 min. dýl. Uvnitř nebyly hotový (zkusila jsem špejlí).

     
  • Autor: Reklama

    Re: Přílohy

     
     
  • Status:

    Re: Přílohy

    Datum: 27.12.2010 07:58
     

    Helenko, díky, už jsem našel příručku k tomu krámu. Je to jak nastavování atomové bomby. Vyčetl jsem, že maximální výkon je 800W a dá se měnit po 20% směrem dolů. Takže asi to zkusím na tu maximálku. Zatím jsem v tom ohříval jen polévku, na to je to dobrý, ale za 2.000,- trochu drahý ohřívač. Tak zkusím ještě knedlíky.

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Přílohy

    Datum: 27.12.2010 19:17
     


    Blb napsal(a):

     

    Ivka napsal(a):

    Já tyhle knedlíky teď vařím docela často-nejen proto,že jsou rychlé,ale hlavně je má můj chlap radši než klasické kynuté (hlavně s hořčicovou omajdou).

    Vařím je ve 4 1/4l hrnečkách vymazaných olejem.Na tuhle dávku dávám 1rohlík,1hrnek mouky,1hrnek mléka,1prdopeč,trošku soli a 1 celé vejce-sníh nešlehám.

    Ivko, trochu si mě nalomila, že to snad někdy zkusím taky, nechtělo se mi šlehat bílky, ale když tam můžu šlehnout to vejce celý, tak to možná za pokus stojí. Jen na jaký program mám ten mikrovlnej krám nastavit? Zatím v tom jen ohřívám.


    Honzíku,knedlíky vařím na maximu,ale nepovím Ti,jestli je to 750 nebo 800W-mám tam jen "High".Nastavím je na 6 min.a pak je nechám ještě 1 min.ve vypnuté mikrovlnce než je vyndám.

    Vařila jsem je i u mamky-ta má max.výkon 800W a byly za stejnou dobu jako u mě.Když jsem je dělala u skorotchýně,musela jsem 1 min.přidat-má max.750W.Musí se to vychytat podle mikrovlnky.

    Dělám je jak z hrubé tak z polohrubé mouky,ale nejvíc nám chutnají když dám 1/2 hrubé a 1/2 polohr.

    I když nešlehám sníh,tuhé nejsou.Zpočátku jsem se toho bála,ale výsledek předčil mé očekávání a teď je dělám opravdu dost často.

    Mají ale jednu malou nevýhodu-z té jedné dávky je hned sežerem,takže musím dělat dvakrát grinning smiley

    Tak pokud se rozhodneš je zkusit,tak ať se povedou a hlavně ať chutnají

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 13.01.2011 01:48
     

    Strašně dobrý jsou bramborový knedlíky ze syrových brambor a rohlíků.... kolik středně velkých bramborů, tolik rohlíků. Syrové brambory se nastrouhají (ručně nebo v robotu) a k nim se přidají na kostičky nakrájené rohlíky. Dle chuti osolíme (ne moc), vaří se v osolené vodě, a těsto musíme rukama mls smiley mls smiley mls smiley... nikdy nezbydou... ani studené

     
  • Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 13.01.2011 12:30
     

    Dávám to ještě sem :-) možná už to tady je, ale opakování matka moudrosti

     

    Majko na to recept není :-). Uvaříš hrnec brambor, já je sleju do jiného hrnce (v tom je pak vařím, samo vodu ještě přidám a dosolím) tak jak vařící jsou je kvedlačkou rozšťouchám najemno a zasypávám hrubou moukou podle potřeby, přidám 1-3 vejce podle množství. Když je těsto tak jako modelína vyklopím na vál, podmoučím a a rozdělím tak na osm dílů. no a vyválím přiměřený válečky nakrájím a už se vaří voda házím a po vyplavíní tahám, nejlíp je je promaštovat smaženou cibulkou a nebo prosýpat vrstvy hotovým zelím. Míň jak takovou tu starou plechovou zadělávací mísu jich nemá cenu vařit :-)

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.