čtvrtek 28. března, 21:47 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Přílohy

Datum: 11.11.2007 18:42
 

Připadá mi, že pořád střídám klasiku - brambory, bramborová kaše, opečené brambory, rýže, těstoviny, zřídka knedlík a ještě méně hranolky. Jak jste na tom vy?

Vůbec třeba nedělám špalíčky, protože je neumím nebo různé "blbouny". Klidně sem hoďte recepty, ráda se přiučím a trochu změním jídelníček.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Přílohy

    Datum: 19.02.2008 21:25
     

    Otázko, co si myslíš, proč jsem si asi tu rýži koupila ???winking smiley Z nostalgie. Myslela jsem si, že je to ona, ale není. Tahle je taky s tím černým tentononc, ale mnohem delším.

    Pořád po té z Hněvína koukám, ale bohužel...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Přílohy

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 20.02.2008 07:49
     
    Hmm, tak to bude asi nějaká naše zdejší specialitamls smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 20.02.2008 16:19
     

    Evičko, divokou kupuji i zvlášť, konkrétně tuhle - neříkám, že se dobře shání. eye rolling smiley

    [www.podravka.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 20.02.2008 22:47
     
    Lagris -moje oblíbená značka thumbs down
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Přílohy

    Datum: 21.02.2008 22:47
     

    Hanul, děkuji za tip. Těžko se shání, ale když se ti to přece jen povede, tak kde?winking smiley Jinak kupuju LAGRIS PARBOILEDthumbs down

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 22.02.2008 16:15
     

    Tu mám též ráda smiling smiley.

    Evičko, myslela jsem to tak, že nebude asi hned v prvním regále, k němuž člověk zamíří. Nemám to moc nasledováno, v hypermarketech jsem na ni měla zkraje štěstí nulové, tak jsem si zvykla na jeden malý obchůdek s takovým tím zdravým zaměřením, takže nemapuji vývoj situace precizně. Ale kontrolně se rozhlédnu, abych napravila případné lživé tvrzení. A reputaci řetězcům. winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 25.12.2010 16:30
     

    Hledala jsem diskuzi o knedlících(knedlíkách) a pak jsem si vzpomněla, že se tu vyskytovala diskuze o přílohách.

    Tak abych nezdvojovala.grinning smiley MÁM DOTAZ NA MISTNÍ KUCHAŘINKY. zKOUŠELA JSTE NĚKTERÁ TENHLE RECEPT? (omlouvám se caps lock) stydlin smiley Přišel mi před vánoci mailemwinking smiley

     

    SUPERRYCHLOVKA - Recept na domácí knedlík

    Takže: od chvíle, kdy se rozhodnete, že je uděláte, a dobou, kdy je budete servírovat na talíře,

    uběhne cca čtvrt hodiny.

    Žádné vaření vody, nic takového!!!

    Do misky nakrájíme jeden a půl včerejšího rohlíku na kostičky, přisypeme jeden a půl

    čtvrtlitrového hrnku hrubé mouky, 2 žloutky, asi půl lžičky soli, půlku prášku do pečiva 1 lžička) a

    zalijeme jedním a půl čtvrtlitrovým hrnkem studeného mléka.

    Pak ušleháme 2 bílky a hned je lehce vmícháme do výše uvedené hmoty.

    Vezmeme nějakou formu, která dá knedlíkům tvar Mně se osvědčila ta na bábovku (nejlépe

    ze skla, silikonu nebo keramiky, NE plechovou!!!!!!), vytřeme ji máslem a vysypeme hrubou

    moukou. Přesuneme do ní těsto a dáme do mikrovlnky "vlnit". No a pokud máte troubu s

    výkonem 750W, tak to tam nechte prohánět se přesně 8 minut. Až se trouba vypne. Počkejte

    cca 1-2 minuty, ať se těsto"uklidní", no a pak párátkem popíchejte a už jen vyklopte na talíř a

    nakrájejte ostrým nožem.

     

     
  • Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 25.12.2010 16:45
     

    Myslím je dělá Dáša

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 25.12.2010 17:08
     

    Asi vyzkoučám skleněnou formu na bábovku mám

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 25.12.2010 18:49
     


    hespa napsal(a):SUPERRYCHLOVKA - Recept na domácí knedlík

     

    Takže: od chvíle, kdy se rozhodnete, že je uděláte, a dobou, kdy je budete servírovat na talíře,

    uběhne cca čtvrt hodiny.

    Žádné vaření vody, nic takového!!!

    Do misky nakrájíme jeden a půl včerejšího rohlíku na kostičky, přisypeme jeden a půl

    čtvrtlitrového hrnku hrubé mouky, 2 žloutky, asi půl lžičky soli, půlku prášku do pečiva 1 lžička) a

    zalijeme jedním a půl čtvrtlitrovým hrnkem studeného mléka.

    Pak ušleháme 2 bílky

     

    kolik tam patří toho prdopeče? eye popping smiley

    (nebo jsou v pytlíku zrovna 2 lžičky? já to nikdy na lžičky neodměřovala)

     
  • Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 25.12.2010 18:56
     

    Jj jsou tam zhruba dvě lžičky

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Přílohy

    Datum: 26.12.2010 01:16
     

    Helenko už jsem ho dělala a není vůbec špatný. Hlavně je rychlý a to je výhoda když ho potřebuješ nečekaně nebo nemáš čas na klasiku.

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Přílohy

    Datum: 26.12.2010 13:41
     

    Já tyhle knedlíky teď vařím docela často-nejen proto,že jsou rychlé,ale hlavně je má můj chlap radši než klasické kynuté (hlavně s hořčicovou omajdou).

    Vařím je ve 4 1/4l hrnečkách vymazaných olejem.Na tuhle dávku dávám 1rohlík,1hrnek mouky,1hrnek mléka,1prdopeč,trošku soli a 1 celé vejce-sníh nešlehám.

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Přílohy

    Datum: 26.12.2010 14:03
     

    místo bramborových knedlíků dělám jako přílohu bramborové gnocchi. /kupuju hotové/ když se správně uvaří, je to dobrá příloha k masu a zelí a je to bez práce.

    když zbydou, dají se opéct na pánvi stejně jako bramborový knedlík.

     
  • Status:

    Re: Přílohy

    Datum: 26.12.2010 15:54
     


    Ivka napsal(a):

    Já tyhle knedlíky teď vařím docela často-nejen proto,že jsou rychlé,ale hlavně je má můj chlap radši než klasické kynuté (hlavně s hořčicovou omajdou).

    Vařím je ve 4 1/4l hrnečkách vymazaných olejem.Na tuhle dávku dávám 1rohlík,1hrnek mouky,1hrnek mléka,1prdopeč,trošku soli a 1 celé vejce-sníh nešlehám.

    Ivko, trochu si mě nalomila, že to snad někdy zkusím taky, nechtělo se mi šlehat bílky, ale když tam můžu šlehnout to vejce celý, tak to možná za pokus stojí. Jen na jaký program mám ten mikrovlnej krám nastavit? Zatím v tom jen ohřívám.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.