čtvrtek 28. března, 23:08 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výživa
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výživa
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Status: expert

Přesnídávky-zavařené

Datum: 22.08.2007 13:23
 

Holky máte některá recept na dětskou přesnídávku, je spousta ovoce a mladí by to chtěli zpracovat. Prosím o recept, ale bez pudinku tomu já nějak nevěřím co v tom zavařeném udělá....

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (27.08.2008 23:44)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 22.08.2007 14:23
     
    Jajo, dělávala jsem je kdysi. Většinou z jablek. Jablka oloupat,nastrouhat a rozmixovat. Jablečnou kaši osladit dle chuti. Dát do skleniček a zasterilovat. Nelišila se od kupované.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Přesnídávky-zavařené

     
     
  • Status: expert

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 22.08.2007 14:35
     
    Vladi takže jen takhle jednoduše, žádné vymyšlenosti...díkflower smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 22.08.2007 17:42
     
    Mamka dělá stejně jako Vladka, fakt nic složitého. Jen třeba do jablek hodila třeba hrst jahod nebo malin a ono to hned získá lepší chuť a je to takové "navoněné" smiling smiley.mls smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 22.08.2007 17:54
     

    Jajo,přesnídávky dělám následovně.Očištěná a zcela zralá jablka bez slupek a jadřinců ,asi 400 g dám do skleněné mísy a v mikrovlnce ,svařím po dobu asi 10 min.Pak vše přepasíruji přes nerezové síto.Do nádoby mohu přidat předem zavařené meruňky či rybíz,nebo jiné čerstvé ovoce.Vzniklou dřeň plním do skleniček od přesnídávek a po dvou zavařuji v MW.Po dvě minuty. na plný výkon.Pak dotáhnu víčka a otočím vzhůru nohama.A jak se Eliška olizuje.

    JABRAKA

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 22.08.2007 18:24
     
    jabrako, proč pasíruješ??? POkud je to pro malé mimčo, tak jo, ale ty moje větší mají rádi kousky, mamka to ani moc nemixuje, ono to i v tom určitém věku učí děti kousání.
     
  • Status: expert

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 22.08.2007 19:47
     
    Já to budu mít pro maličké mimino takže pasírovat a nebo důkladně ponorákem mixovat.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 22.08.2007 21:12
     

    No já dělávala právě s tím pudinkem a bylo to v pohodě,základ jablka a případně k nim cokoli přidat, meruňky,kompotované broskve...Ani jsem je nikdy nezavářela,jen vřelé nalila do horkých skleniček a obrátila na víčko...Přesný recept bych musela dohledat.Jo a jen jsem pořádně rozmixovala ponorákem..

     
  • Status: expert

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 22.08.2007 21:24
     
    Lado nějak se mi tam ten pudink pro maličké nelíbí, netvrdím že je to špatné, ale nemám k tomu důvěru.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 22.08.2007 21:44
     
    Jájo jasně,já jen že to mám vyzkoušené. winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 23.08.2007 08:24
     
    Lado, já jsem tu "pudinkovou" přesnídávku dostala od kamarádky, nebylo to snad špatné, ale působilo to na mě tak nějak "amarounově" - takové klepavé to bylo, já radši asi tu klasiku....winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 23.08.2007 09:43
     
    Anavi,tak to já asi měla jiný recept...toho pudinku tam nebylo moc,fakt asi na 2 litry jeden sáček..Když bylo hodně jablek,byla čistá,když nebylo moc,tak s pudinkem...Ale to už je hodně dávno co jsem je patlala...winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    ANDREA Z MILANA

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 15.06.2008 10:57
     
    JA DELAM SVEMU SYNOVI ( 4 MESICE) JEDNA MRKEV ,BRAMBORA, A ZUKETA UVARIM Z TOHO VYVAR BEZ SOLI!! KTERY PAK ROZMIXUJI... thumbs down mls smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    ŽANETA LACKOVÁ

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 27.08.2008 21:31
     

    CHTELA JSEM SE ZEPTAT ZDA MI MUZETE NAPSAT RECEPT NA PRESNIDAVKU Z BROSKVE.PREDEM DIKY ZA RADY.ZANETA.smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Přesnídávky-zavařené

    Datum: 28.08.2008 07:45
     

    Žaneto..stejně, jako je popsané nahoře...rozvařit,rozmixovat..jen bych asi nedělaka čistě z broskví a přidala nějaké jablko..winking smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výživa (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.