pátek 19. dubna, 03:45 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Je příchod mimozemšťanů reálný ?

Datum: 04.06.2009 17:28
 

Ta otázka je totiž na místě protože z toho co o tomto tématu vím je jasné že se něco takového opravdu chystá. Je tu však velký problém a to sice fakt že naši mimozemští přátelé jsou mnohem vyspělejší než si i v té nejbujnější fantazii představují různí autoři scifi. Uvážíte-li že mají za sebou miliony let rozvoje dovedete si asi jen těžko představit kam až tam vývoj například techniky ale i společnosti došel. Jen pro ilustraci podle mých informací tito lidé dovedou nejenom "vyrobit" takovou planetu jako je naše Země, ale i zapálit takovou hvězdu jakou je naše Slunce. Dovedou také prodlužovat svůj věk tak že mohou žít prakticky nekonečně dlouho a také měnit svou podobu prakticky libovolně což jsem viděl na vlastní oči. Takže jak vidíte jsou zde značné rozdíly a možná že právě ty jsou příčinou proč tu mimozemšťané zatím veřejně a oficiálně nejsou i když jinak je můžete občas i potkat na ulici jako zdejší lidi. No uvidíme. Co o tom soudíte Vy ? smiling smiley Vašek.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 04.06.2009 18:39
     

    Vašku Nestrašgrinning smiley

    tohle téma není moje oblíbené, ale z toho co píšeš, se nedá vyloučit nic. Nevím, kde čerpáš informace, jen si myslím, že tomu příliš věříš, ba dokonce, že jsi o tom přesvědčenej. Jsem v tomhle směru zdrženlivější, nebo se toho trochu bojím, protože tyhle informace už jsem někde četla a ruku na srdce .... nevím, jestli by to byl pro naší civilizaci přínos. Potkat mimozemšťana si nedovedu představit, ale docela dobře si dovedu představit, že bych potkala Žila Verna a u kafe s ním pokecala na dané téma, thumbs down jo a brnkla bych ti, jestli taky nechceš přijít na kus řečigrinning smiley ...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 04.06.2009 18:40
     

    Pokud jsi z Prahy zajdi v nejblizsich dnech do shoping centra Chodov tam je ted ufonu az az smiling smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 04.06.2009 18:45
     

    Ve sci-fi povídkách a filmech bychom se bez nich neobešli.Také redaktoři bulvárních plátků by si rádi smlsli na senzaci.Spíše zůstane na frantazii a výmyslech než na skutečné události.

    JABRAKA

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 04.06.2009 19:58
     

    Jestlipak mimozemšťani vědí, že se občas ve větě píše čárka? winking smiley

    Václave, tvoje starosti na moji hlavu. eye rolling smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 05.06.2009 07:51
     

    To mi připomíná:

    Víte jaký je důkaz inteligentního života ve Vesmíru?

    To, že se nás ještě nepokusili kontaktovat grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 05.06.2009 09:35
     

    Já si to myslela, že už jsou tu. Jednoho jsem si totiž vzala eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (06.06.2009 18:26)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 05.06.2009 09:46
     

    Je zhola nemožné, aby někde byly civilizace mnohem starší než je ta naše. Vždyť je přece jasně vidět, jak lidi svým snažením spějí k jisté záhubě. Jinak než katastroficky ta naše civilizace skončit nemůže. A že by jiná byla lepší, to dost pochybuji. Věra

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 05.06.2009 14:25
     

    Nielen že je to reálná možnosť ,je to nepopieratelný fakt.Jeden má napríklad na weeku založený blog.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 05.06.2009 14:30
     

    Určitě tu už jsou. Musím se přidat k Majce. Taky jednoho mám a je hooodně z daleka. Na všechno kouká mimozemsky

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 05.06.2009 14:50
     

    grinning smiley Nevím, jestli jsou nějací mimozemšťani už na zemi, ale myslím, že na to, jak je vesmír obrovskej, je snad šance (alespoň malinkatá) , že tam někde kdosi (cosi) jewinking smiley , jinak by to bylo přece plýtvání místem, ne? Neberte mi togrinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 05.06.2009 15:11
     
    MOzno si niektori pamtate Grigarove "Okna vesmiru dokoran" zaciatkom osemdesiatych rokov..Pri casti o "Velkom Tresku" jednu otazku uzavrel nazorom... ze...u niektorych veciach tazko pochopitelnych nasim zdravym rozumom ....je lepsie nemysliet.. winking smiley
    smoking smiley..takze ti akoze skutocni mimozemstania patria u mna tiez tam....a nad tymi ostatnymi- nasskymi - neostava nic ine, len mavnut rukou grinning smiley...tiez aby clovek neprisiel o zdravy rozum!
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 05.06.2009 16:25
     

    Taky zastávám názor, že je blbost, abysme na celý převeliký vesmír byli jediná planeta s životem, natož "inteligentním"

     
  • Status: nováček

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 05.06.2009 17:34
     

    Milá neznámá, děkuji vám za odpověď na můj příspěvek. I já bych si s Vámi rád popovídal i když nejsem Jules Verne. Ono je toho totiž víc co vím a co by mohlo někoho zajímat. Takže pokud chcete můžete mi zavolat na číslo 720383614 a to nejlépe večer kolem osmé nebo dopoledne po půl deváté. Jinak já totiž dělám odpoledne a mobil nemám u sebe. Sejít bychom se mohli třeba tuto neděli odpoledne v Praze. To je vše mějte se hezky. smiling smiley Vašek Strach.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Sibyl

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 10.07.2009 19:06
     

    Příchod mimozemšťanů, či bohů je zcela reálný, a to již v tomto věku.Avšak to má ale jistý problém.V žádném případě se nebude jednat o mírumilovné tvory.To si prosím uvědomte a mějte napaměti.Nemyslete si, že když je cicvilizace po technické stránce velice vyspělá, tak že musí býti vyspělá i po stránce lidskosti! Krom toho je lidskost vlastní toiko nám lidem!! Tedy očekávejte přílet dyfúzně a negativně laděných neznámých bytostí, kteří co nevidět se ukáží a podmání si všechen náš svět..Nastane doba temna a cizího jha až do doby, dokud nepříjde spasitel....

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.