úterý 16. dubna, 16:58 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Předváděcí akce, půjčky na cokoliv a jiné podvodné záležitosti

Datum: 29.10.2011 17:28
 

Potřebuju angry smiley Jsem rozčilená, protože našich sousedka, které je asi osmdesát let, "naletěla" jisté nejmenované firmě, na kterou jsem našla na netu kladné ohlasy, ale podezírám je, že si to píšou sami, neznám totiž z okolí nikoho, kdo by na ně nenadával angry smiley thumbs up

Paní jim dluží asi 34 tisíc Kč, které neodkladně požadují zaplatit, takže včera chtěla sehnat půjčku, aby to mohla z této splatit. Mamka jí včera obvolávala všechno možné, v noci pak z toho nespala, protože to byla samá "podezřelá" čísla a druhá sousedka ji ještě dorazila tím, že oné paní to obvolávala minulý měsíc a účet za telefon měla po pár minutách volání o 500 Kč vyšší. Jelikož mamka volala celkově asi půl hodiny, než ji různě popřepojovali a všechno objasnili, děsí se, jaká přijde vyúčtovaná častka za mobil. Ovšem neměla sílu té zoufalé paní odmítnout pomoc. sad smiley

Prosím vás, veďte osvětu u vašich rodičů či prarodičů, pokud jsou v důchodovém věku, aby jim na ty ptákoviny nenaletěli!!!! angry smiley angry smiley angry smiley Smlouvy jsou napsané tak, že buď je nelze zrušit, nebo musíte uhradit poplatek, protože to mají chytře napsané, že pokud věc vrátíte, měli jste ji vlastně v pronájmu, což si naúčtují. Svině thumbs up

Netvrdím, že některé z těch věcí nejsou dobré a kvalitní, ale průšvih je ten, že jsou mnohonásobně předražené. Taťka u nich s velkým nadšením koupil dvě pánve asi za 3 000, které byly za pár týdnů v Hypernově po sedmi stovkách kus... Tam by se nad tím ještě dalo mávnout rukou. Ale vysavač za 30 tisíc, který je těžký jako kráva a nic nevyčistí, to je prostě na rozbití držky tomu prodejci. Nechápu, jak někdo může mít vůbec to svědomí, že vnutí staré babce takový krám. To by mě ta provize ani netěšila, měla bych výčitky, že jsem přivedla někoho do finančních těžkostí sad smiley. Je mi z těch lidí zle thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up

***
Rodiče kolegyně zase byli nadšení, že sehnali firmu, která jim udělá levná okna. Podepsali, zaplatili zálohu. Ovšem jaké bylo jejich překvapení, že cena je pouze za vyrobení oken, nikoli zároveň za montáž!!! Takže když jim okna přivezli a postavili před barák, hodně se divili, protože při ústním jednání jim bylo přislíbeno, že je to se vším všudy... Pán však reagoval slovy: A máte to ve smlouvě?? Neměli, kupodivu sad smiley angry smiley thumbs up

Své rodiče už jsem varovala, aby nekývli na žádnou takto "výhodnou" nabídku dřív, než mrknu na recenze na netu nebo nebudu mít nějakou osobní zkušenost z okolí. Podobně se totiž staří lidé upisují firmám, které nabízí energii za nižší ceny a podobně. mají takovou skvělou taktiku, tvrdí všem: Vaši sousedi to taky podepsali nebo doporučil nás k vám pan XY, který je s našimi službami spokojen. Když podepíšou, zjistí, že žádný XY s nima spokojený není, protože je vyrazil ze dveří...

Mě tohle tak strašně vytáčí a člověk je úplně bezmocný sad smiley. Většinou to mají chytře napsané tak, že už je to v mnoha případech nevratné a případné odstoupení od smlouvy se krutě nevyplatí, protože jsou tam sankce thumbs up

 
Upraveno 5 krát. Naposledy upravil Majka (31.10.2011 14:35)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Předváděcí akce, půjčky na cokoliv a jiné podvodné záležitosti

    Datum: 21.07.2012 09:58
     

    kordulo, jediná obrana je, že na ty akce nepůjdeš. Já jsem byla jen jednou, když to začínalo a měla jsem pocit nesvobody. Manžel se mě tam málem opupínkoval, tak bylo jasno hned, že už nikdy nikam nepůjdem. Když ti daj zadara řízek, tak po tobě taky budou něco chtít sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Předváděcí akce, půjčky na cokoliv a jiné podvodné záležitosti

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Předváděcí akce, půjčky na cokoliv a jiné podvodné záležitosti

    Datum: 21.07.2012 11:53
     

    no jo , ale já tam vlezla, varování všem firma VELON TRADE a.s. a nic jsme nedostali, natož řízek a ti pohůnci byli opilí namol angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (21.07.2012 20:28)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Předváděcí akce, půjčky na cokoliv a jiné podvodné záležitosti

    Datum: 31.01.2014 23:22
     

    to porovnávání na netu bych brala s rezervou, nepoznají se recenze vlastnoručně napsané a reálné thumbs up , není problém uveřejnit jenom tu hezčí část podmínek a ostatní nezmínit. thumbs up

    Jenom důkladné pročtení smlouvy má smysl, ovšem v těch zašmodrchaných větách čert aby se vyznal...

    Zažila jsem v přímém přenosu přesun zajištění hypotéky u České spořitelny eye rolling smiley , akce na několik měsíců

    Jo a tu reklamu si strč nováčku za klobouk. angry smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Předváděcí akce, půjčky na cokoliv a jiné podvodné záležitosti

    Datum: 31.01.2014 23:44
     

    Hano, klikni na nahlásit please smiley. .... už loni sem cpala tuto reklamu angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Missi (31.01.2014 23:45)
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.