pátek 19. dubna, 00:24 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Status: nováček

Přechod k jiné pojišťovně

Datum: 14.06.2013 10:56
 

Ahoj všem,

na jednom webu jsem si přečetla o možnosti přechodu k jiné zdravotní pojišťovně. Co mě dost překvapilo je, že přejít můžu do 30.6. když chci abych od nového roku byla u jiné pojišťovny. Chci pojišťovnu změnit, protože si na tu mou stěžovali dva doktoři, ke kterým chodíme. Mají s ní platební potíže. Vypadá to,že nejlepší léta má za sebou.

Máte s přechodem někdo zkušenosti? Hledám nějakou stabilní pojišťovnu a aby to šlo zařídit, co nejjednodušeji a nejrychleji smiling smiley

Děkuju, Péťa.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 14.06.2013 10:59
     

    Jsem se svojí spokojená. Jednou jsem zaváhala a chtěla přejít k jiné, naštěstí jsem stihla svůj přechod k nim včas zrušit, protože přes veškeré sliby pojišťovny, jak mají nasmlouvané skoro všechny doktory, mě hned tři odmítli s tím,že oni s nimi teda smlouvu uzavřít nehodlají - zubní, alergolog i na očním. Takže jsem jim společně s rozčileným e-mailem, kde jsem útočila na klamavé informace, poslala žádost o zrušení přehlášení a den před vypršením termínu!!! (blokovali to, jak mohli)jsem po mnoha výhrůžkách dostala od nich souhlas, že to přijali. Takže po této zkušenosti už bych si přechod k jiné pojišťovně velmi dobře rozmyslela. Určitě by to nebyla žádná z nově vzniklých, která naslibuje hory doly, ale k nějaké lety prověřené. Tolik za mě.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (14.06.2013 11:01)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

     
     
  • Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 14.06.2013 11:19
     

    Já přecházela několikrát, prvně nuceně a podruhé z rozumu :-). Jsem teď navýsost spokojená, nikde si žádný dr. nestěžuje, navíc mají super programy na prevenci. A tuhle jsem vyhrála 500,- na nákup v lékárně. Ale nebojte nejsem jejich agent, takže neprozradím :-)

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 14.06.2013 11:26
     

    nebyla ta slibotechna Agel? winking smiley pred lety nas zastavila na ulici hunterka od agelu. sly jsme s kamaradkou s kocarky z plavani batolat. pani byla velmi sprosta a agresivni, zrovna jsem ale zvazovala prechod k jine pojistovne. chvilku chtelalakat na detskou vyzivu a pleny zdarma, coz jsem nebrala jako argument pro. detem varim, kupuju cerstce ovoce a pouzivam latkove plenky. tak zacala vyhrozovat, ze moje pojistovna krachuje a chtela po mne obcanku, ze si me napise grinning smiley . rekla jsem ji, ze ji nic nedam, at mida vizitku, ze se na to podivam v klidu doma na netu, nacez se zacala vztekat, ze neni informacni kancelar, a utikala! nedbajemoji vyzvy, atse predstavi, at vim, na koho si mam stezovat

    Anavi napsal(a):

    Jsem se svojí spokojená. Jednou jsem zaváhala a chtěla přejít k jiné, naštěstí jsem stihla svůj přechod k nim včas zrušit, protože přes veškeré sliby pojišťovny, jak mají nasmlouvané skoro všechny doktory, mě hned tři odmítli s tím,že oni s nimi teda smlouvu uzavřít nehodlají - zubní, alergolog i na očním. Takže jsem jim společně s rozčileným e-mailem, kde jsem útočila na klamavé informace, poslala žádost o zrušení přehlášení a den před vypršením termínu!!! (blokovali to, jak mohli)jsem po mnoha výhrůžkách dostala od nich souhlas, že to přijali. Takže po této zkušenosti už bych si přechod k jiné pojišťovně velmi dobře rozmyslela. Určitě by to nebyla žádná z nově vzniklých, která naslibuje hory doly, ale k nějaké lety prověřené. Tolik za mě.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 14.06.2013 12:09
     

    Byla to MÉDEA, ani nevím, zda ještě fungují, je to tak čtyři roky nazpátek.

     
  • Status: nováček

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 14.06.2013 12:19
     

    Agenta nepotřebuji. Stačí dát tip.. smiling smiley)

     
  • Status: nováček

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 14.06.2013 12:27
     

    Já to mám právě na doporučení lékařů. Dali mi tip na pár pojišťoven se kterými nemají problémy. Hledám tedy možnosti, kam a jednoduše přejít. Nikdo na mě netlačí. Koukám spíš do budoucna, aby jsem předešla zbytečným problémům.



    Deniska napsal(a):

    nebyla ta slibotechna Agel? winking smiley pred lety nas zastavila na ulici hunterka od agelu. sly jsme s kamaradkou s kocarky z plavani batolat. pani byla velmi sprosta a agresivni, zrovna jsem ale zvazovala prechod k jine pojistovne. chvilku chtelalakat na detskou vyzivu a pleny zdarma, coz jsem nebrala jako argument pro. detem varim, kupuju cerstce ovoce a pouzivam latkove plenky. tak zacala vyhrozovat, ze moje pojistovna krachuje a chtela po mne obcanku, ze si me napise grinning smiley . rekla jsem ji, ze ji nic nedam, at mida vizitku, ze se na to podivam v klidu doma na netu, nacez se zacala vztekat, ze neni informacni kancelar, a utikala! nedbajemoji vyzvy, atse predstavi, at vim, na koho si mam stezovat

    Anavi napsal(a):

    Jsem se svojí spokojená. Jednou jsem zaváhala a chtěla přejít k jiné, naštěstí jsem stihla svůj přechod k nim včas zrušit, protože přes veškeré sliby pojišťovny, jak mají nasmlouvané skoro všechny doktory, mě hned tři odmítli s tím,že oni s nimi teda smlouvu uzavřít nehodlají - zubní, alergolog i na očním. Takže jsem jim společně s rozčileným e-mailem, kde jsem útočila na klamavé informace, poslala žádost o zrušení přehlášení a den před vypršením termínu!!! (blokovali to, jak mohli)jsem po mnoha výhrůžkách dostala od nich souhlas, že to přijali. Takže po této zkušenosti už bych si přechod k jiné pojišťovně velmi dobře rozmyslela. Určitě by to nebyla žádná z nově vzniklých, která naslibuje hory doly, ale k nějaké lety prověřené. Tolik za mě.

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 14.06.2013 12:29
     

    Nechala jsem se nalákat na sliby a pak jsem měla velké problémy.Už bych pojištˇovnu neměnila. confused smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 13:44
     

    Tak jsem si dala tu práci a celé krásné nedělní dopoledne jsem si zjišťovala informace o pojišťovnách. smiling smiley

    Co mě velmi potěšilo, tak se dá k pojišťovně, kterou jsem si vybrala, přejít online u počítače bez nutnosti někam chodit. Nakonec jsem si vybrala pojišťovnu min. vnitra. Mají smlouvy s mými lékaři a také dle doslechu patří mezi spolehlivé pojiš'tovny. Kdyby někdo hledal informace o přechodu, tak jsem je našla tady [www.zmena-zdravotni-pojistovny.cz]

     

    Pěkný zbytek neděle, Péťa.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 14:07
     

    Ja bych si tedy na tuto pojistovnu naopak dala velky pozor.

     

     

     

     

    [www.tribune.cz]

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 15:13
     

    Ja mám 211 a jsem sni spokojená.Jsem tam už třicet let .jen jeden rok jsem byla jinde a stálo mě to nervy. smiling smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 16:41
     

    Emilko, ony existovaly uz pred 30 lety zdravotni pojistovny? eye popping smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 17:18
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley ano egzistovaly grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 17:28
     

    Tak to jsem netusila. A jak to fungovalo? Co si ja pamatuji, tak jsem tedy v zadne pojistovne nebyla a normalka jsem chodila k Dr. i bez toho. A jake byly tehdy pojistovny?

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 17:34
     

    Hmmmm

     

     

    [www.zpmvcr.cz]

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.