pátek 29. března, 12:48 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Status: nováček

Přechod k jiné pojišťovně

Datum: 14.06.2013 10:56
 

Ahoj všem,

na jednom webu jsem si přečetla o možnosti přechodu k jiné zdravotní pojišťovně. Co mě dost překvapilo je, že přejít můžu do 30.6. když chci abych od nového roku byla u jiné pojišťovny. Chci pojišťovnu změnit, protože si na tu mou stěžovali dva doktoři, ke kterým chodíme. Mají s ní platební potíže. Vypadá to,že nejlepší léta má za sebou.

Máte s přechodem někdo zkušenosti? Hledám nějakou stabilní pojišťovnu a aby to šlo zařídit, co nejjednodušeji a nejrychleji smiling smiley

Děkuju, Péťa.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 18:09
     

    Já mám 205 a jsem spokojená, se dvěma předchozími byly občas řeči, že platěj pozdě a tak.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 18:17
     

    Ja myslim, ze vseobecne jsou vsechny jedna za 18 a druha bez dvou za 20. Ale treba kdyz nektera ma zapotrebi ziskavat pomoci svych klientu dalsi klienty, tak jsem vzdy ostrazita. Dobre zbozi to podle me az tak nepotrebuje.

     

    Ale porad nechapu, jak to bylo s temi zdr. pojistovnami pred 30 lety. Mela jsem za to, ze vznikly az po revoluci. Nebo mi neco uslo?

     
  • Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 18:19
     

    Já nikoho neverbuju grinning smiley nmašla jsem si ji bez reklam už asi před třemi lety, když mě dr. s VZP moc nechtěl.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 18:20
     

    Jezis, ja prece nemyslim tebe. grinning smiley

    jaja99 napsal(a):

    Já nikoho neverbuju grinning smiley nmašla jsem si ji bez reklam už asi před třemi lety, když mě dr. s VZP moc nechtěl.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 18:20
     

    Já jsem v oborové a jsem taky spokojená

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 18:21
     

    Jajo, mela jsem na mysli to na tech strankach ZPMV, jak tam verbuji nove cleny za petikilo.

     
  • Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 18:22
     

    Ona teď verbuje i ta moje :-), ale na já nidy nedám, reklamy jdou mimo mě

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 18:35
     

    Já byla kdysi u vojáků, ale musela jsem pryč, protože předešlý zubař si tam na mě napsal takové práce, že nový pan doktor by mi nemohl dát ani plombu, tak mi doporučil právě Oborovou zdravotní pojišťovnu zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví.

    Nikde problém nemám, je normálně u všech mých doktorů. Já od nich vlastně nic mimořádného nechci a zřejmě i platí, že se žádný doktor neofrňuje. Jsem tam asi dvanáct let - myslím

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 18:39
     

    Dokud cloveku nic neni, jsou vsechny pojistovny celkem fajn, ale beda, kdyz onemocni. Muj manzel je toho dokladem.

    Tohle je taky smutny.

     

    [www.novinky.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Přechod k jiné pojišťovně

    Datum: 16.06.2013 19:02
     

    To máš pravdu, ale předem taky nepoznám, jak se v krizové situaci daná pojišťovna zachová. I v dobré pojišťovně se může změnit posudkový lékař a najednou se začne pojišťovna chovat jinak

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.