pátek 29. března, 11:34 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování
Tagy: Tiffany Sale

prací prášky pro miminka

Datum: 03.03.2010 18:32
 

please smileyprosím, mám dotaz, jake používáte nebo jste používali prací prášky pro čerstvě narozená miminka a šestinedělňátka. flower smiley

Já ještě prala ve mýdlových vločkách a posléze v Batulu. Nevím co se může používat teď. confused smiley

Díky flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 03.03.2010 18:34
     

    Lovela

    A Martina používá cosi od DEDRY

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (03.03.2010 18:37)
     
  • Autor: Reklama

    Re: prací prášky pro miminka

     
     
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 03.03.2010 18:38
     

    BABYDOO za 449,- na 60 várek prádla

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 03.03.2010 18:44
     
    Tiez Lovela - kupovala som vzdy, ked prisla dcera s malym k nam..
    (...sice som citala, ze sa niektore mamicky stazuju, ze nevyperie neskor skvrny od prikrmov, alebo ze nevonia...ale na zaciatku to urcite nie je podstatne...
    Hm, ale aj tak treba odskusat, lebo aj na takyto prasok, ktory je urceny pre citlivu detsku pokozku, moze dietatko zareagovat... confused smiley)
     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 03.03.2010 18:54
     

    Používala jsem také Lovelu, ale jak píše Keria, když začnou skvrny od příkrmů, již to tak dobře nevypere. Asi od roku už používám Persil sensitive. Dávám vždy máchání navíc a bez aviváže.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 03.03.2010 19:02
     

    Myslím, že bílé mýdlo je také bez závad a tím se vyperou všechny skvrny, kouknu jak se jmenuje co používám Lanza to není, ta mě nenadchla....Stačí namydlit a nechat chvilku bejt..No je s tím teda trochu práce. Já dříve používala na plínky jedině to..a jsou naprosto bez skvrn. Stále jich část je v oběhu..jsou rozpůjčované i když 25 let staré.. winking smiley JInak nevím, co je teď ani na trhu..

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 03.03.2010 19:03
     

    Já teda nic zvláštního nepoužívala,vše jsem dávala prát najednoueye rolling smiley eye rolling smiley až se za to začínám stydětstydlin smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 03.03.2010 19:48
     

    Evčo, jak je vidět, dětičky to přežily ve zdraví, tak se nemáš za co stydět grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Ostatním děkuju za radu. flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley 

    Hned zítra koupím Lovelu. Chystáme s dcerou výbavičku do porodnice. love smiley Za 14 dní bych měla být zase babička winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 03.03.2010 22:35
     
    peefko napsal(a):

    Používala jsem také Lovelu, ale jak píše Keria, když začnou skvrny od příkrmů, již to tak dobře nevypere. Asi od roku už používám Persil sensitive. Dávám vždy máchání navíc a bez aviváže.

    Přesně tak. Navoní, ale nevypere. Stačí jen pro ta úplně malá miminka, co ještě moc nečuňákujou smiling smiley. Používala jsem pak docela dlouho ještě Forsil, na doporučení kamarádky. Dovezli mi to vždycky dokonce až domů. thumbs down

    [www.efekt.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (03.03.2010 22:36)
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 03.03.2010 23:09
     

    Ivi díky. flower smiley už se nám to blíží, tak se musí babička trochu postarat, že jo. winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 08:39
     

    Helí??? Ty teprve chystáš 14 dné před termínem porodu tašku??? To už byl Adámek týden doma z porodnice hiiiii. Teda Helenko vy jste holky kaskadérky grinning smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 08:48
     

    A kdy je vůbec nejvyšší čas si začít chystat tašku do porodnice? Poraďte nezkušené těhulce. please smiley

     
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 08:51
     

    Simi v klidu a s rozvahou tak 6 týdnů předem, abys tam stihla dodat vše na cos zapoměla a aby Tě spěchající mimi nepřekvapilo. Náš Adámek si pospíšil tenkrát velmi a Martina byla naštěstí připravená love smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 08:59
     

    Jáji, takže až nastupím na mateřskou je na čase vytáhnout kabelu. Děkuji za info, protože já se bála abych ji už nemusela chystat někdy teď v 6.měsíci a pak za další 2 měsíce kontrolovat zda mi neprošla kosmetika atd. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:02
     

    hiii nachystej si hlavně to základní, aby Tě nezaskočilo, že máš doma třena málo hygienických potřeb pro sebe, nebo a to jsem zažila hiiii, když si maminka v porodnici sušila tajně prádlo co přivezla sebou v pytlíku mokré rovnou z automatky :-). Prostě nepočíta, že už to bude.....nebyla to žádná socka hiii a byla z toho na oddělení bezva švanda jak jsme jí pomáhaly to ututlat.

     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.