čtvrtek 28. března, 10:11 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování
Tagy: Tiffany Sale

prací prášky pro miminka

Datum: 03.03.2010 18:32
 

please smileyprosím, mám dotaz, jake používáte nebo jste používali prací prášky pro čerstvě narozená miminka a šestinedělňátka. flower smiley

Já ještě prala ve mýdlových vločkách a posléze v Batulu. Nevím co se může používat teď. confused smiley

Díky flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 17:20
     

    No jo, ale vatový do špitlu nedovolili a jiný neexistovaly

     
  • Autor: Reklama

    Re: prací prášky pro miminka

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 17:28
     

    No jasně plíny pro mimčo, ty jsem si přivezla automaticky. I když na Denču jsem jich myslím dostávala dost z nemocničních zásob. Na Adama ještě moc jednorázovky nebyly tak samozřejmé.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 17:35
     
    Hm...ja si pamatam, ze absolutne nic z domu sme si nemohli nechat..vsetko bolo erarne... eye rolling smiley
    Ked nevesta rodila starsieho v jednej nemocnici, tak to bolo zase uplne ine ako ked druheho v druhej.... V prevej sme mohli na izbu kedy a kolko chceli...ale v druhej bol tiez rezim takmer ako za totality winking smiley... za dvere ani noha, maleho nam doniesla ukazat len sestricka a zdialky - nikdo sa ho nesmel dotknut..
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 20:04
     
    drahus napsal(a):

    No, to když jsem za pravěku rodila já, nesměly jsme mít své noční košile, nic. Jen základní hygienické potřeby a pantofle grinning smiley

    To já taky ne, zírám na Amél! eye popping smiley Anebo možná mohly, ale nikdo tam nechodil v jiném, než eráru, tak jsem se ani nedotazovala. Fasovaly jsme ty jejich neforemný hadry. Ale já byla nakonec ráda, protože jsem měla spotřebu dva čisté kusy denně a to bych fakt z toho, co mám doma, asi neuzásobila grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (06.03.2010 20:07)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 20:06
     


    jaja99 napsal(a):

    Plíny pro mimi ty chtějí taky ne??? Alespoň u nás jo.

    my jsme nějaké dostali. Sice každá odměřený počet, ale mám pocit, že jsem s tím skoro vyšla, když jde člověk za tři dny domů.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Huana

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 01.08.2010 17:34
     

    Já jsem si pořídila Ecoballs, které jsou vhodné i pro děti a alergiky. Perou moc dobře, vypraly mi i skvrny od rybízu a vyteklou propisku. A cena je také velice příznivá (v porovnání se známými pracími prášky). Já je kupovala zde [www.smartprodukty.cz]

     
  • Autor: brakers
    Status: nováček

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 02.08.2011 17:52
     

    Nám se doma nejvíce osvědčil prášek SA8 Baby. cenově vychazí skvěle a vyjde nam přes 100 praček..tedy zaleží dle množství prádla.Prádlo je jemné a velmi příjmné...i ja si v něm nechávám prát prádlo smiling smiley chudák manželka...musí ho kupvat pak vícekrát grinning smiley

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 27.10.2011 14:13
     

    Co přijde do kontaktu s telem (dupačky, rukavičky atd) tak v mydlove vode, a co neprijde (zavinovačka) tak Lovelu.

     
  • Autor: Zuzi79
    Status: nováček

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 14.10.2014 21:08
     

    Ahoj, já používám pro malou Bochko prací gel a jsem spokojená od té doby se mi neosypala.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.