pátek 19. dubna, 06:32 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování
Tagy: Tiffany Sale

prací prášky pro miminka

Datum: 03.03.2010 18:32
 

please smileyprosím, mám dotaz, jake používáte nebo jste používali prací prášky pro čerstvě narozená miminka a šestinedělňátka. flower smiley

Já ještě prala ve mýdlových vločkách a posléze v Batulu. Nevím co se může používat teď. confused smiley

Díky flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 2 z 6
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:03
     

    Kosmetika snad má delší trvanlivost hiii :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: prací prášky pro miminka

     
     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:12
     

    No to nevíš co v koupelně najdu. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:15
     

    grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:17
     

    Já si balila tašku až těsně před odjezdem do porodniceeye popping smiley eye popping smiley ,ale ze mě si příklad nebertestydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:20
     

    Hihi, holky, dcera to bere nějak s odstupem. Její odpověď byla:...vždyť je dost času, nééé?... confused smiley

    Jinak na mě to s dětmi taky přišlo dřív a na prvorozeného kluka jsem taky neměla nic připravenýho. Už pro mne jela sanita a já teprve házela věci do tašky. grinning smiley Zbytek mi pak donášel manž, dodatečně.

    U holky už to bylo lepší. Tašku jsem stihla sbalit a druhý den jsem jela winking smiley grinning smiley

     

     

    PS.

    Holka to bere tak nějak jak Hurvínek válku, proto se taky ptám na ty prášky na praní, chtěla to prát v klasickým persilu nebo arielu. Nevím, jestli to není na ty jemný prdelky moc drastický.

    A co aviváže? Já osobně bych nedávala nic.

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:20
     

    Evi, já jsem pečlivka i na dovolenou mám přesný seznam co si vzít a tak nemít tašku do porodnice nachystanou těch pár týdnů předem byla bych nervózní.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:23
     

    Simi,já i na dovolenou balím těsně před odjezdem,jinak bych furt něco přihazovala a přihazovalaeye rolling smiley eye rolling smiley

     

    Helí,existují i aviváže pro miminka,ale pokud nebude mít mimčo nějaké kožní problémy,myslím,že by mohla používat i klasickou aviváž.Ze začátku bych jí asi vynechala.To samý s tím práškem,jestli nebude způsobovat exémy a pod,ale to musí vypozorovat

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:27
     

    Hespa: Používala jsem ze začátku Lovelu, asi prvního půl roku, potom Persil Sensitive. Bez aviváže, aviváž až později, jak byl malý starší. jednou jsem zkusila jiný prášek a z toho se mi osypal, tak jsem musela všechno prát znova eye rolling smiley Ale už si nepamatuju, který to byl.

     

    Já taky neměla všechno nachystáno před porodem, furt jsem si říkala, nic mi není, času dost a pak jsem taky pospíchala grinning smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:28
     

    Tak já tašku taky budu balit až těch 6 týdnů před.

     

    A na Haničku jsem prala v normálním prášku, tak nevím, jestli jsem neudělala chybu confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:32
     

    A bylo jí něco?? Nebylo? Když jsme měly děti my co jsme ve věku vašich maminek nebylo pro děti nic speciálníhp, pleny se vyvářely v hrnci nebo v kotli a to v mýdle a sodě, ale oblečení v automatce jsem prala v normálním prášku. Kluci naštěstí Ok, jinak nezbývá než metoda pokus omyl, nemusí všem miminkům vyhovovat to stejné.

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:35
     

    A mám si koupit Lovelu tekutou nebo v prášku? Nebo je to jedno?

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:37
     

    Simi, podle mě je to jedno, já měla prášek (ani nevím, jestli už tehdy tekutá byla), ale teď doma používám gel na praní - je suprový, že se dá natřít i na skvrny. smiling smiley Líp to pak jde dolů. Ale než budou příkrmy, tak oblečeníčko je pořád jako nové smiling smileyA moc skvrn není smiling smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:47
     
    Avivaz tiez zn. Lovela...
    U bavlny ju nepovazujem az tak za nutnost (bezne napr. na biele bavlnene pradlo ani pre nas avivaz nepouzivam, len ked tam mam kusy, ktore sa zle zehlia), ale u veci zo zmesovych materialov som zvyknuta - nielenze je pradlo mäkkšie, ale hlavne kvoli statickej elektrine, lebo ja napr. potom iskrim.. grinning smiley
    ---------
    Do porodnice som mala pre deticky nachystane veci v predstihu - sice nie v taske, ale na policke...Obidve deti sa narodili 2 tyzdne skor a vecicky potom az dodatocne doniesol manzel..
    Hm, pri prvom z uplne inej policky eye rolling smiley - na 3mes...Pri dcere sa mu to podarilo sice spravne, ale pre zmenu nedoniesol ziadne veci pre mna...takze sa musel vracat... smoking smiley
    (v oboch pripadoch som mala do porodnice komplet 2 detske oblecenia , ale aj ked som neskor niekde s malymi isla, som vzdy nosila nahradne aj 3x...moje deticky boli priiiiserne ublinkane eye rolling smiley)
     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:53
     

    Papinko, děkuji za odpověď. Na začátek si teda koupím Lovelu prášek a raději v menším balení kdyby byla alergická reakce, větší balení koupím kdykoliv, že? A tekutou Lovelu koupím až začneme s příkrmy a je to. Aviváž ze začátku kupovat nebudu raději 2x vymáchám jak je zde razeno a žehlit budu vše pro mimi jak dlouho? 3 měsíce? Snad ne moc dlouho, protože tuhle domácí práci nemám ráda raději umyju nádobí. stydlin smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 09:57
     

    Simi, já nevím, já snad žehlím všechno do dneška, moc ráda žehlím, jsem takový blázen smiling smiley Ale kdybych nebyla blázen, žehlila bych všechno tak do roku - ale možná ej to dlouho, nevím... smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.