sobota 20. dubna, 13:34 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Prací prášek Sandex

Datum: 20.12.2006 15:08
 
Prosím vás, máte s tím někdo zkušenosti? Chystá se u nás nějaká akce s prodejem za výhodnou cenu, na letáku to samozřejmě vychvalují do nebes. Takže jestli se mám namáhat...winking smiley  Díky.
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mona (20.12.2006 16:01)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 20.12.2006 21:05
     

    Neporadím, neznám. V poslední době jsem se vrátila k Titanu. Cena příznivá,  prádlo bílé a  dlouho voní.

    Kam se hrabe Ariel  a Persil.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Prací prášek Sandex

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 20.12.2006 22:32
     

    Na letáku píšou: Je české výroby, je ekologický, bez chlóru a fosfátů, vhodný pro všechny typy praček. Obsahuje optická zjasňovadla a bioaktivní látky působící na skvrny. A navíc ,,soda efekt´´ pro tvrdou vodu. Je vhodný pro kojence i alergiky. Nezapírá, pere skvěle bílé i barevné prádlo.

     

    Balení 9kg za 499Kč plus dalších 9kg zdarma plus  koncentrát na 4l aviváže.winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 20.12.2006 23:21
     
    Taky ti neporadím,neexperimentuju, ale mohu se poptat. Koukni někde na netu,třeba najdeš nějaké ohlasy.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 21.12.2006 09:42
     

    Mono, neznám, neporadím. Já se párkrát nechala na něco takového nalákat, ale vždy se vrátím k zaručeným pracím prostředkům - Tix Tide na bílé, tekutý Ariel na barevné a aviváž Batole z Tesca za pár korun, která krásně navoní dětské prádlo. A na fleky Neflek od Madela. A aviváže taky od Madela na dospělácké prádlo.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 21.12.2006 10:04
     
    Děkuji. Já se právě ptala kvůli tomu, jestli se mám namáhat tam jít a utrácet.grinning smiley
     
  • Autor: joska
    Status: nováček

    Sandex-soda-prací prášek

    Datum: 06.02.2008 06:48
     
    Prosím vás, máte s tím někdo zkušenosti? Zítra se u nás (na jihu Čech) chystá akce s prodejem za výhodnou-stejnou cenu-jak uvádí autor Mona z 20.12.2006. Manželka to chce koupit. Z diskuse jsem toho moc nevyčetl, takže jestli máte s tím nějaké poznatky, poraďte... Díky.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 06.02.2008 09:55
     
    Josko, připojila jsem tvůj dotaz ke stávající diskuzi....Já osobně dřív používala obyčejnou sodu na změkčení vody...
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 06.02.2008 16:25
     

    Ahoj všici, takzvané bezfosfátové prášky mě vždycky vytočí, protože fosfáty perou. To ostatní je balast. Nemusí jich tam být moc, ale....

    Jsem konzervativní. Peru Tix, či Ariel, či Bonux (bývalý Biomat). Aviváž Lenor (bývalý Azurit) flower smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 06.02.2008 16:34
     
    Máš pravdu..zlaté staré dobré mýdlo Helada...nedávno ho přestali vyrábět a zatím jsem neobjevila nic,co by se mu vyrovnalo... thumbs up
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 06.02.2008 17:22
     
    sandex neznám,peru v tidu a na zvlášt špinavé prádlo, tepláky,monterky,chrstnu trochu jaru. aviváž používám Wansou ,výrobce Tomil Vysoké Mýto, asi žádný šlágr,ale moc hezky a dlouho voní.winking smiley myslím,že na předváděcích akcích je to spíš o umění ukecat kohokoli na cokoli a kvalita je až na druhém místě.winking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 06.02.2008 17:33
     
    Lostris.opičíš se nono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 07.02.2008 16:25
     
    Evčo,tak nevím,ale se omlouvámwinking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 07.02.2008 18:36
     
    Omluva se přijímágrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Prací prášek Sandex

    Datum: 08.02.2008 11:47
     

    Myslím,ž e o pracích prášcích je tu někde dokonce i samostatná diskuze.

    Já taky nejčastěji Tix Tide nebo jaksetoteďjmenuje a pak Ariel (prášek nebo tekutý), aviváž BAtole z Tesca nebo Wansou z Hypernovy (bílou nebo modrou).

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.