čtvrtek 25. dubna, 11:59 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: boboci
Status: začátečník

Práce z domova

Datum: 17.10.2006 11:10
 

Ahoj nemáte někdo už zkušenost s touto firmou?Mě by se líbilo si takhle přividělávat, ale nějak tomu nevěřím.....,tak nevím.

[www.cinnostdoma.cz]

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce z domova

    Datum: 17.10.2006 11:59
     
    Nevěřím, připomíná mi to letadlo. Několikrát už jsem na tyto inzeráty odepsala...nikdy to nebylo ono.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce z domova

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce z domova

    Datum: 17.10.2006 15:40
     
    Kdysi jsem na jeden takový inzerát odepsala, bylo mi naivních -náct... Chlap mi poslal dopis ve znění: dejte si inzerát s podobným textem jako byl ten můj. Ten zněl takhle nějak: Zajistím vám dobrý výdělek, práce na doma. Informace zašlu za 50,- Kč. Tu padesátku dal asi každej, kdo hledal přivýdělek a nikdo by se asi o takovou částku nesoudil. Já mu teda tenkrát poslala dopis, že tam sprostý nebyly snad jen předložky... aspoň jsem si ulevila, za tu padesátku jsem na to měla nárok. Od té doby jsem k takovým věcem hodně nedůvěřivá!!!! sad smiley
     
  • Autor: boboci
    Status: začátečník

    Re: Práce z domova

    Datum: 17.10.2006 17:49
     
    asi tak´to vydelavaji penize na lidech kteri hledaji praci,zakladní balíček(návod stojí 350 kč)moody smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce z domova

    Datum: 17.10.2006 18:21
     
    Měla jsem to ješdnou taky na poště za nějakých 300č. V dopise spousta letáků...a dopis, ať je namnožím a také rozešlu na dobírku. angry smiley Tfuj tajbl.
     
  • Autor: vackovape
    Status: nováček

    Re: Práce z domova

    Datum: 20.04.2010 12:59
     

    Všem,kdo by měli zájem si přivydělat nějakou korunku navíc k výplatě,podpoře,MD nebo ke studiu nabízím přivýdělek.Není to nic náročného,nakupujete pro svou potřebu čaje,koření,šampony a bylinky.Každý tyto věci používáme a zde je můžete nakoupit pod jednou střechou a ještě z toho mít peníze.Pokud máte zájem,pište si o informace. flower smiley

     
  • Autor: vackovape
    Status: nováček

    Re: Práce z domova

    Datum: 08.09.2011 08:57
     



     
  • Autor: zuzaaaa
    Status: nováček

    Re: Práce z domova

    Datum: 04.04.2012 21:05
     

    Dobrý den,
    Nabízím přivýdělek. jedná se o českou firmu, která je na trhu teprve měsíc, tudíž máme šanci se docela slušně uplatnit. Vaším úkolem je zaregistrovat se, každý měsíc si objednat zboží v hodnotě 600 Kč ( jedná se o spotřební zboží- hygienické potřeby, kosmetika, domácí potřeby, zubní hygiena, káva, čaje- známé značky- vlastně to, co byste si stejně koupili v obchodě a co využijete)
    Zkoušela jsem spousta domácích prací, plnění obálek a podobně, ale nikdy jsem neviděla ani korunu. Zde neplatíte žádné poplatky a kdykoliv můžete odejít.. Nevydělávám si převratné sumy, ale ,,zatím´´ cca 3000Kč měsíčně, chce to jen trpělivost. Pro případné dotazy napište, ráda je zodpovím (zuzaaaa@seznam.cz

    S pozdravem Zuzka

    (PRÁCE KDE MUSÍTE PLATIT DŘÍV NEŽ VÍTE O JAKOU PRÁCI SE JEDNÁ JE PODVOD, MÁM S TÍM BOHATÉ ZKUŠENOSTI, TEPRVE TED SI DOKÁŽU VYDĚLAT NĚJAKÉ PENÍZE, NEVĚŘILA JSEM TOMU, ALE VÁŽNĚ TO CHCE JENOM TRPĚLIVOST)

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce z domova

    Datum: 04.04.2012 21:25
     
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Práce z domova

    Datum: 26.04.2012 10:47
     

    Nějak nechápu, za co dostanu ty peníze eye rolling smiley

    Jak tak počítám, tak zatím bych byla 600,-v mínusu

    zuzaaaa napsal(a):

    Dobrý den,
    Nabízím přivýdělek. jedná se o českou firmu, která je na trhu teprve měsíc, tudíž máme šanci se docela slušně uplatnit. Vaším úkolem je zaregistrovat se, každý měsíc si objednat zboží v hodnotě 600 Kč ( jedná se o spotřební zboží- hygienické potřeby, kosmetika, domácí potřeby, zubní hygiena, káva, čaje- známé značky- vlastně to, co byste si stejně koupili v obchodě a co využijete)
    Zkoušela jsem spousta domácích prací, plnění obálek a podobně, ale nikdy jsem neviděla ani korunu. Zde neplatíte žádné poplatky a kdykoliv můžete odejít.. Nevydělávám si převratné sumy, ale ,,zatím´´ cca 3000Kč měsíčně, chce to jen trpělivost. Pro případné dotazy napište, ráda je zodpovím (zuzaaaa@seznam.cz

    S pozdravem Zuzka

    (PRÁCE KDE MUSÍTE PLATIT DŘÍV NEŽ VÍTE O JAKOU PRÁCI SE JEDNÁ JE PODVOD, MÁM S TÍM BOHATÉ ZKUŠENOSTI, TEPRVE TED SI DOKÁŽU VYDĚLAT NĚJAKÉ PENÍZE, NEVĚŘILA JSEM TOMU, ALE VÁŽNĚ TO CHCE JENOM TRPĚLIVOST)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce z domova

    Datum: 26.04.2012 10:50
     

    Terko, mám pocit, že to bude založeno na podobném systému jako prodává kolegyně zdravé potraviny. Nakoupí třeba se slevou tisíc korun oproti doporučeným cenám a když vše prodá, má tisícovku doma. Nevěřila jsem, že by to v dnešní době mohlo fungovat, ale je fakt, že si myslela, že zaplatí na zkoušku úvodní balení (a spíš spotřebuje ona a rodina) a zatím objednává každý měsíc a ještě většinou shání od známých, jestli někdo nemá do rezervy, že už nemá a lidi to od ní chtějí. Ale já na tohle odvahu nemám. I když šest stovek není zase taková ztráta. Kolegyně vložila šest tisíc. Naštěstí se jí vrátily už několikrát.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.