středa 24. dubna, 07:57 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Keria
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Práce na zahradě - březen-marec

Datum: 28.02.2009 16:41
 

Jaro je tu! winking smiley...zaciname! Hladala som v starsich diskusiach...a toto som tu nenasla, uff..len je to s predstihom jedneho dna.. grinning smiley

Takze dnes uz zacalo jaro - konkretne v mojej zahradegrinning smiley...Sice aby som to upresnila, tak v 2/3( vratane terasy), lebo zvysna 1/3 ma este stale suvislu snehovu pokryvku..ale to nebranilo, aby som sa nastartovala!!!JUPIIIII!!!

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (01.03.2009 12:56)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 28.02.2009 16:47
     
    Dnes som ostrihala wisteriu a asi 1/3 psieho hrozna, co mam na pergole a ciastocne aj na dome..UFFF, ocvakala som to riadne - mam toho plny velky plastovy pytel...Potom som este isla pozametat chodnik smoking smiley...a ked som uz isla okolo, tak som trochu ocistila skalky, na par miestach vytrhala nejake zvysky po vlanajsich letnickach, ostrihala suche listy na irisoch...a este...a este....ale potom som sa spamatala, lebo uz zacinalo byt chladno( vonku som bola od jedenastej do teraz)...a ja mam druhy tyzden zapal priedusiek smoking smiley a este vo stvrtok ma doktorka posielala na plucne...
    Hihi, ale ked mi dnes bolo tak krasne...a fajn ...ako uz davno nie!!!!!!!!( aj ked som si obcas zakaslala tak, zeby som zobudila mrtveho aj o dve ulice dalej).
    JUPIIIIIII!...uz sa to jaro fakt blizi! flower
     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

     
     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 28.02.2009 17:32
     

    Hmmm taky jsem pracovala na zahradě otřásla jsem kupy sněhu ze smrků, a ve sněhu si prohodila pěšinku.........................

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 28.02.2009 17:47
     

    Jájo, já se zase topím v bahně

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 28.02.2009 18:33
     

    Kéria,ty si ako moje zlé svedomie. Jak som čítala tvoje slova,tak som si v duchu odškrtávala-áno,áno,vistária by potrebovala tiež ostrihať,áno aj psie víno by chcelo zredukovať,áno,uschnuté zvyšky vlaňajšieho bordelu treba tiež odstrániť.

    a áno, u nás už tiež nie je sneh,takže sa nemám na čo vyhovoriť. Asi už nebudem liezť do tejto dizkusie grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 28.02.2009 18:51
     

    Tak u nás je to jen samé bahno, ale taky jsem si ji prošla sem tam očistila od uschlých zbytků...ale zase jsem si odpolko zasela další semínka, ostříhala delší rašící výhonky fuchsií, které jsem poté napíchala do hlíny. Zítra mám v plánu obhlídnout hlízy kan a podobně.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 28.02.2009 19:01
     

    Táhlo mě to na zahrádku už včera, když na chvíli vyjuklo sluníčko. Dneska bylo zataženo a čekala jsem snachu s vnoučaty, takže, ač mne to na zahrádku taky lákalo, nebylo z toho nic. Jen jsem cestou ke kompostu uškubla trs loňských listů z denivek. Ale taky to jaro už ve mne probouzí touhy vyrazit a začít.flower smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 28.02.2009 21:14
     

    Jaro,...jo? Jen samý bahno a odpoledne lilo jak z konve angry smiley .

    Ale na záhonku jsou vidět špičky tulipánů, irisů a kvetou sněženky! Tak snad už taky vyleze punťa a začne svítit please smiley , zatím tu je jen stálá inverze či zataženo sad smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 28.02.2009 21:24
     

    Keri, něco podobného jsme "rozjely" asi zde winking smiley

    [www.week.cz]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 28.02.2009 23:13
     
    angry smiley...jezisi...ja som mala asi z toho dnesneho luftovania v zahrade aj hlavu vyluftovanu...Ja som hladala mesiac...a ked tu nebol, tak...som to spotvorila..
    --------------------
    Dievcata, prosim pripojte to do tej spravnej diskusie please smiley, nech to tu takto zbytocne nestrasi..
     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 01.03.2009 11:09
     

    jaja ---ja som na tom podobne ako ty a ešte asi aj dosť dlho budem,lebo kým sa tie kopy snehu roztopia,tak ostatné tu už budu dávať fotky tulipánovwinking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 01.03.2009 11:22
     

    Já bych tuhle diskuzi nechala jak je.

    Spíš k té, co na ní odkazovala Anavi, by mohli holky moderátorky dopsat ÚNOR.

    Ať se to pěkně třídí.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 01.03.2009 17:03
     

    mě to taky táhne na zahradu,ale kde je?Než bych ji vyhrabala ze sněhu,budu nadřená jak Bulhar.toš to rači nic a jen čekám,až vyleze slunko a udělá to za mě.winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 01.03.2009 19:51
     

    TAk já dneska poklidila zahrádku přímo ukázkově thumbs down . Mám radost. No a taky jsem ostříhala x keřů, byl toho plnej obrovskej pytel. Zahrada je připravena na jaro. Dokonce jsem ostříhala i některé trávy... už byly odspoda úplně zelené!!!eye popping smiley

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 01.03.2009 20:07
     
    p3011099.jpg
    Další fotografie:

    grinning smileyPro ty co to umě znají snad ani nemusím popisovat. Ale někdo u mě ještě nebyl tak fotky popíšu grinning smiley

    1. moje vyhlášená stráňka s hostami, škornicemi a orlíčky.

    2. modrá hortenzie

    3. Volný živý plot. (pustoryl, zlatý dešť a stephanandra)

    Vidíte co práce se dá stihnout za víkend když ženská není líná si přivstat grinning smiley

     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.