čtvrtek 28. března, 22:43 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

Datum: 26.09.2010 10:24
 

Pretože už ma nebaví plácať sa osamote na chate, vyhlasujem " sraz na chate" okolo 19 hod. Komu sa bude chcieť zkecnúť a bude mať chvílku čas,tak sa stavte.

Nováčikovia už ani netušia,ako tam bývalo veselo. Možno ste si to nevšimli,ale tým,že sme opustili chat , sme začali zaneřáďovat dizkusie. ahojky. flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: anny
    Status:

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 12:41
     

    Já nad tým časom premýšlala a nie je problém to posunúť-len dnes som sa obávala,že by nám v sledovanosti konkurovala Talentmánia alebo ČS má talent. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

     
     
  • Status:

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 12:52
     


    Missi napsal(a):

    supéér! Jen dříve se chodilo později, kolem 19.hod jsou večeře, někde rodinné, někde psí winking smiley grinning smiley

    Miško, opět máš pravdu, ale zapomněla si na důležité TV programy - Zprávy ČT1 a Nova. Ale zase bychom měli nechat jeho život, v minulosti jsme si také nedávali "rande" na chatu na určitou dobu. Berme to tak, že chat bude slavnostně oživen v 19:00 a pak opět spontánně žít.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 12:55
     

    Tak sa dohovorme takto-Sliezať sa začneme od siedmej. Kdo nemože,dorazí neskor. Hlavné je,je príde. flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 13:05
     

    Neodhlasujeme si tam, že zakážeme Ramovi přístup??? Ten člověk mi nesmírně vadí... A jak vás čtu, nejsem sama.

    Proč by sem měl chodit někdo, kdo sice umí v lecčems poradit, ale zároveň pohrdá kýmkoli, kdo není stejně "chytrý" jako on.

    Je ten člověk natvrdlej??? eye rolling smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 13:13
     


    Anavi napsal(a):

    Neodhlasujeme si tam, že zakážeme Ramovi přístup??? Ten člověk mi nesmírně vadí... A jak vás čtu, nejsem sama.

    Proč by sem měl chodit někdo, kdo sice umí v lecčems poradit, ale zároveň pohrdá kýmkoli, kdo není stejně "chytrý" jako on.

    Je ten člověk natvrdlej??? eye rolling smiley

    já na něj reagovala...no snad bude klid. Je to chytrý chlap, jen má asi pocit, že nad něj není - škoda. Pokud bude chodit a nebude urážet, tak bude vše OK.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 13:15
     

    .. to on nevydrží. On potřebuje dát všem najevo, že nad jeho názory není. A kdo má jiný, je asi blbý nebo co thumbs upOn se sice neplete do fialek, ale dokáže je urazit v jedné větě. Nevím, že to toho člověka těší. Jestli to má jako sport, že musí denně někoho nas*at...?

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 13:16
     

    Ivy,já by som k tak razantným krokom preventívne nepristupovala.Ešte sme sa ani nescukli na chate a už by sme niekoho,(kdo tam notabene tiež ani nie je) vylučovali. Uvidíme,čo sa z toho vyvinie. Či to bude zas jednorázovaá akcia alebo sa zase začneme schádzať pravidelne.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 13:17
     

    anny, já zas vychladnu grinning smiley. Ale já tyhle typy, co pohrdají jinými, prostě bytostně nesnáším!!! nono smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 13:24
     

    Anavi tak to nejsi určitě sama. A nechat se urážet, myslím, že nemáme zapotřebí ani jedna a kort od mužskýho co nás nezná.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 13:45
     
    :-))))))...nooooo, sice som uz stratila prax v chatovani...ale zato je to super fajn sposob bezprostrednej komunikacie! Hlavne ...ked ako sa nam predlzuju jesenne vecery, urcite sa hlasim do spolku...love smiley
    (ovsem..., pokial ma nebude prave vyrusovat dcera, lebo poslednu dobu mame stale o com klabosit ..Dufa, ze sa do vianoc prestahuju a tak zariadujeme a menime nabytok...uz sme prebrali kuchyne, teraz sme u sedaciek...)
     
  • Status:

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 13:52
     

    Keri, na chat se nedělají přijímací zkoušky, tam prostě zapadneš a jestli zůstaneš, nebo půjdeš jinam, je jen tvoje věc. Já už se ani nepamatuju jak jsem se tam vetřel.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 26.09.2010 13:52
     

    Ráda se večer připojím, ale opravdu až později...

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 28.09.2010 15:26
     


    HanaK napsal(a):

    A na které chatě? grinning smiley

    Dost dobré jako fórek.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: POZOR!!! NUTNÉ ČÍST!!!!

    Datum: 28.09.2010 15:55
     

    Prima...budu tam...tedy asi ne přímo v sedm (dávám spát děti), ale třeba později. A já asi ne denně...i když možné to je...

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.