čtvrtek 25. dubna, 19:20 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:

Pozitivní evoluce

Datum: 27.11.2012 18:28
 

Nebýt projevu Landy na Zlatém slavíku, tak nevím, že se něco děje. Shlédla jsem nějaká videa, přečetla pár článků. Nevím, co si o tom všem myslet. eye rolling smiley Dobrý pocit z toho nemám. sad smiley Přesto změnu k lepšímu chci.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Pozitivní evoluce

    Datum: 27.11.2012 18:40
     

    A ono se něco děje? eye popping smiley eye popping smiley Něco nového než korupce, lhaní lidem, vykrádání tohohle státu atakdále a takdále?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pozitivní evoluce

     
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Pozitivní evoluce

    Datum: 27.11.2012 18:48
     

    Právě, že se něco dít začíná winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Pozitivní evoluce

    Datum: 27.11.2012 18:55
     

    Já četla ovulace eye popping smiley eye rolling smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Pozitivní evoluce

    Datum: 27.11.2012 18:58
     

    Jo a proto jsi sem vlezla viď grinning smiley

    Arturko a můžeš trošku přiblížit o co jde, já fakt nevím.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pozitivní evoluce

    Datum: 27.11.2012 19:02
     

    Slyšela jsem Landu na slavíkách a četla jsem s ním článek v novinách a nevím co si o tom mám myslet. Asi by člověk potřeboval vidět do zákulisí nebo mít více informací. Takhle to vyznělo z útržků-náznaků dost podivně.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Pozitivní evoluce

    Datum: 27.11.2012 19:11
     

    Landa na Zlatém slavíku: dovedu krále králů na Vyšehrad. Za tohoto krále je označen matematik Karel Janeček, který se svým týmem projíží ,,Pozitivní města'' v republice a vedou diskuze. Poslední diskuze byla v naplněné Lucerně. Mají v úmyslu změnit volební systém. Politika je tak prolezlá, že slušný člověk nemá šanci něco změnit. A všechno je propojený se vším. Slušné a vzdělané lidi prý dosadí jen změnou v systému voleb.

    Chce to shlédnout videa, mrknout na pár článků o Karlu Janečkovi atd...Jedni fandí, druzí špiní, není poznat, kdo je kdo.

    Klíčová slova: Karel Janeček, Pozitivní města, Žito 44

    FB- Pozitivní evoluce

    žito 44

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Arturka (27.11.2012 19:16)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pozitivní evoluce

    Datum: 27.11.2012 19:12
     

    ... Artur, tak nás nenapínej

    ....rozhovor s Landou jsem četla minulý týden v časopisu u zubařky, prakticky to samé co řekl na slavíku confused smiley kouzelník Žito, mě spíš připadá jak Fricek

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Pozitivní evoluce

    Datum: 27.11.2012 19:32
     

    Podle me se snazi bejt Landa hlavne zajimavej. Staci si vzpomenout na jeho "slavny" rad Templaru. Kazdou chvili prijde s nejakou kravinou, ktera nic neresi.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Pozitivní evoluce

    Datum: 27.11.2012 19:33
     

    Landy nekomentuju. On vždycky říkal co si myslel. Tu řeč nezvládl, ale lidi začal zajímat ten Janeček.. . eye rolling smiley Někdo si myslel, že je to Fr. Janeček nono smiley 

    U nás je taková svoboda a demokracie, že ve zprávách vidíme Ivetu B., ale nedozvíme se, že ve Varšavě byla pěkná mela na jejich státní svátek a že se u nás něco děje a šíří se to jen internetem. Média mlčí. Není zájem informovat lidi. Nahustí do nás jen co uznají za vhodné.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pozitivní evoluce

    Datum: 27.11.2012 19:42
     

    ..... slušné a vzdělané lidi, to vidím v tažení na hrad pana profesora France

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.