pátek 19. dubna, 05:11 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Klikni pro filtrování

Povlečení

Datum: 11.06.2007 21:25
 

Protože aktuálně vybírám, tak mi přijde škoda sem nehodit některé objevy. Ať se taky pohne diskuze o bydlení, když všichni jen sázíte, plejete, zalíváte...
 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Majka (17.09.2013 20:07)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 16
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 26.01.2014 13:16
     

    vypadá kožíšek zajímavě. Holky u mě má v noci peřina letecký fofr minimálně 10x. Pak jsem ráda, že se můžu peřinou zchladit. Missi jak se spalo?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Povlečení

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 26.01.2014 19:13
     

    Irisko, tak já mám ráda teplíčko a spí se pod tím úžasně love smiley stydlin smiley . Hlavně se pod tím rychle zahřeješ, dokonce i můj chlap si to pochvaluje. thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 26.01.2014 19:25
     

    taky mám ráda teplíčko pod peřinou a v ložnici chladněji. Ale jak píšu, návaly kurňa mě v noci nedaj spát a jsem pak ráda, že se můžu na peřině zchladit. Tak ať se dobře spinká winking smiley 

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 01.02.2014 13:27
     

    [www.talode.cz][id-201405]-povleceni-na-2-postele-prosteradlo-zdarma-37.html

     

    tak jsem si objednala dvoje povlečení. A jsem zvědavá jaká bude kvalita za ty peníze eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 01.02.2014 13:32
     

    Arturko pak se poděl o zkušenost, mám obavu aby to nebylo z mikrovlákna. Některé vzory by se mi líbily, ale už jsme se s Missi jednou spálily.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 01.02.2014 13:39
     

    A já se pálím asi teď. Z mikrovlákna jsem neobjednávala. Mám bavlnu 80% a 20% syntetika. Bavlna dneska už ani neexistuje a kdo píše 100% bavlna stejně lže thumbs up Tak uvidíme, co přijde.

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 01.02.2014 13:43
     

    JJ já to jen prolítla, na složení jsem nekoukala. Třeba se nepálíš, třeba to bude Ok. Já tenkrát chtěla flanelové a byla to ostuda, řídké že skrz šly číst noviny a s flanelem to nemělo nic společného. Naštěstí to šlo vrátit.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 01.02.2014 20:28
     

    Arturko mám tohle

    [www.superlevnezbozi.cz]

    a jsem s ním moc spokojená thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (01.02.2014 20:30)
     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 01.02.2014 20:36
     

    Irisko který??? Není to řídký??? A nebo moc umělý? Mám dva psa nebudou zatrhávat? Taky ostrý paty? To je otázek že?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 01.02.2014 22:32
     

    Jáji mám hned to první v úvodu. Je jemný, není to ta hrubá bavlna a je hustý, zadrhávat by neměli. Já jsem spokojená.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 02.02.2014 06:51
     

    Irisko, teď jsi mě trochu uklidnila flower smiley Já jsem si zase objednala ten poslení set v řadě, ale je levnější. Řekla bych, že to bude ten samý výrobce, takže i materiál bude stejný. Holt se ukáže.To tvoje je taky hezký, koukala jsem po něm taky winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 02.02.2014 08:56
     

    Mě tam děsí ta umělina, počkám co na to bude říkat Arturka. Taky se mi tam jedno líbilo, ale vzpomínka na tu hrůzu co nám s Míšou došla, nějak nemám dost odvahy.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 02.02.2014 15:28
     

    Jáji dostala jsem kdysi taky povlečení, bylo průhledný děsně řídce tkaný. Šlo na hadry za chvíli. Pak jsem měla jednou od větví krepový, to šlo na hadry taky hned. ALe s tímhle jsem fakt spokojená. Ale každý má jiný vkus, že?

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 02.02.2014 15:34
     

    No tak kvalitu asi posuzujeme stejně:-), vzorek to je jiná :-). Já jednou dostala od větví krepový a to letělo rovnou byl to silonový krep, v tom by nemohl nikdo spát, prostě hrůza.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 02.02.2014 15:38
     



    jaja99 napsal(a):

    Mě tam děsí ta umělina, počkám co na to bude říkat Arturka. Taky se mi tam jedno líbilo, ale vzpomínka na tu hrůzu co nám s Míšou došla, nějak nemám dost odvahy.

    Jájo, ale ten mikroplyš je taky umělina, to ti nevadí?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.