čtvrtek 25. dubna, 15:32 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Klikni pro filtrování

Povlečení

Datum: 11.06.2007 21:25
 

Protože aktuálně vybírám, tak mi přijde škoda sem nehodit některé objevy. Ať se taky pohne diskuze o bydlení, když všichni jen sázíte, plejete, zalíváte...
 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Majka (17.09.2013 20:07)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 16
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 13:10
     

    Iren, to je pěkná cena za tolik kusů. Napiš pak jak vypadá ten materiál. I když já už nemůžu nakupovat. Teď jsem přivezla povlečení z chaty a mám desatero eye rolling smiley . Už ani nemám kam to cpát. Jen prostěradla bych ještě možná mohla nějaká výhledově koupit.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Povlečení

     
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 13:38
     

    Mikrovlákno je hladší, beránkovíté je mikroplyš, na zimu úžasně měkoučké a hřejivé ...

    Moje mamka ho má ráda v létě, tvrdí, že se v něm naopak vůbec nepotí, že v létě plní opačnou funkci a chladí ...

    Já teda mikroplyš a flanel na zimu odkládám... mám zase spoustu jiných, co potřebuju prostřídat.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 19:21
     

    Stano, mají to mikropyšové i tam kde objednávala Iriska [www.superlevnezbozi.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 19:30
     

    To modré kostkované by se pejsinkám líbilo :-), budu o tom přemýšlet, aby si v noci hřály cemříky.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 19:57
     

    Jj, mikroplyš je úžasnej, jenže by vyhovovalo jen mně, manžel by ho nechtěl, že prý je to moc teplý, tak nevím.

    Ale máme z mikroplyše prostěradlo a je úúúúžasný. love smiley

    Měli ho i povlečení v Lidlu asi před měsícem. A nebylo to drahý. Taky to bylo hned fuč. spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (09.12.2013 19:58)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 20:04
     
    00004316.jpg

    Docela by se mi líbilo barevně tohle.

    [www.superlevnezbozi.cz]

    Ale bála bych se materiálu. Já mám jedno z toho výprodeje skladu a měla jsem ho povlečený jednou.Se pod ním potím. sad smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 20:06
     

    A ještě to není 100% bavlna, ale 75%bavlna, 25%mikrovlákno.

    Tak do toho bych nešla, i když se mi líbí. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 20:08
     

    Hmm je to všechno nastavený umělinou, já to taky nemůžu a krep ten je hnusnej skoro všechen, pod tím se nedá.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 20:09
     

    Gabčo, já mám to z Lidlu a je to fantazie love smiley . Manžel ho také nechtěl a nyní i on spokojeně leze do postele a pochvaluje si ho. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 20:11
     

    V Lidlu mi to uteklo, nezaregistrovala jsem to.

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 20:14
     

    Já mám krep z Rakouska, je krásně jemný, čistá bavlna. Spí se v něm krásně a nežehlí se nono smiley. Nedám na něj dopustit. A na zimu ještě flanel, není nijak tlustý, ale moc příjemný, také super thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 20:33
     

    Holky, děkuju. Ještě váhám, jestli spíš neobjednat deku s beránkem, přijde mi to praktičtější. Je to pošahaný, ale Adam miluje nade vše jemný věci, kožešiny, chmíří... V krámě se hned vrhá do stojanů s kabátama s kožešinami kolem krku a noří se do nich... Tak si myslím, že by se z deky s beránkem zbláznil. (Učitelka mu zabavila do konce školního roku bambulku z chmíří, kterou nosil do školy...)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Stano (09.12.2013 20:37)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 20:43
     

    My teď v zimě spíme pod flanelem, ale musím uznat, že třeba flanel z Lidlu, i když je příjemný ( ale žmolkuje ), nemůže konkurovat flanelu od Matějovského.

    Ale je to všechno o ceně. I krep od něj je skvělej. thumbs down Obě povlečení drží tvar, nežmolkuje a nemusí se žehlit. To mi vyhovuje.

     

    Stano, kdybys Adánkovi koupila to povlečení z mikroplyše, už bys ho z postele nedostala. winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 20:53
     



    Stano napsal(a):

    Holky, děkuju. Ještě váhám, jestli spíš neobjednat deku s beránkem, přijde mi to praktičtější. Je to pošahaný, ale Adam miluje nade vše jemný věci, kožešiny, chmíří... V krámě se hned vrhá do stojanů s kabátama s kožešinami kolem krku a noří se do nich... Tak si myslím, že by se z deky s beránkem zbláznil. (Učitelka mu zabavila do konce školního roku bambulku z chmíří, kterou nosil do školy...)

    Stano proč pošahaný? Já to mám stejně winking smiley . Jednou jsem spala ve Švédsku v chatě v kožišinách a bylo to něco úžasnýho.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 09.12.2013 20:53
     

    To je určitě ono, moc dík za tipy, pomohly jste mi.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.