čtvrtek 25. dubna, 00:15 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Klikni pro filtrování

Povlečení

Datum: 11.06.2007 21:25
 

Protože aktuálně vybírám, tak mi přijde škoda sem nehodit některé objevy. Ať se taky pohne diskuze o bydlení, když všichni jen sázíte, plejete, zalíváte...
 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Majka (17.09.2013 20:07)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 16
  • Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 17.09.2013 19:46
     

    Já si na tohle dávám pozor, myslím, že ani z Ikea ani z Tchiba rozměry klasického povlečení nesedí nono smiley ono je těch 5 cm znát

     
  • Autor: Reklama

    Re: Povlečení

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Povlečení

    Datum: 17.09.2013 20:02
     

    V Ikea jsou cíchy velké, což nevadí, vždycky se dají zabrat, kdyby to člověku vadilo. Tam nesedí polštáře, proto mám i ikea polštářky a velké povlíkám ušitýma na míru.

     
  • Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 17.09.2013 20:19
     

    heli--je krásne thumbs down thumbs down

     

    ja to mám trocha komplikovanejšie,mám šité paplony na mieru a rozmery rôzne manžel 230x230 a ja 210x200 a to nikde rovnake nekúpim,takže si nechávam šiť a to zas nieje až taký veľký výber sad smiley ale aspoň to mám bez zdlhavého výberu winking smiley

     
  • Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 17.09.2013 20:32
     

    Annino, paplony je povlečení????

     
  • Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 17.09.2013 20:34
     

    paplony-peřiny winking smiley

    povlečení sú obliečky

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 17.09.2013 21:44
     

    Anino, my se díky tobě ještě lecčemus přiučíme grinning smiley .

    Děkuju za pochvalu flower smiley

     
  • Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 17.09.2013 21:50
     

    Já jsem z doby, kdy si slovenštinu pamatuju hodně dobře,ale jsou drobnosti,které mě unikly winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.09.2013 09:52
     



    Majka napsal(a):

    V Ikea jsou cíchy velké, což nevadí, vždycky se dají zabrat, kdyby to člověku vadilo. Tam nesedí polštáře, proto mám i ikea polštářky a velké povlíkám ušitýma na míru.


    Netuším, proč to mají tak výrazně jinak. Povlečení bych si tam bývala vybrala několikero, ale ty malé polštářky mi teda nevyhovují. Kamarádka to řeší tak,že povléká velký do bílého a malý tím jejich barevným a na tom nespěj sad smiley.

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.09.2013 19:11
     



    Majka napsal(a):

    V Ikea jsou cíchy velké, což nevadí, vždycky se dají zabrat, kdyby to člověku vadilo. Tam nesedí polštáře, proto mám i ikea polštářky a velké povlíkám ušitýma na míru.

    Ty z Ikea sedí přesně na Ikea pokrývky. Obojí je jiný rozměr než tradiční winking smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.09.2013 19:30
     

    Včera večer jsem cíchy objednala a dnes mi přišel meil, že zítra budou doručeny thumbs down

    Služba perfektní, teď ještě aby byly stejně kvalitní i ty cíchy smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 18.09.2013 19:33
     

    Helčo, dej pak vědět, jsem zvědavá winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Povlečení

    Datum: 18.09.2013 19:39
     

    Moje jsou taky odeslány, ale zpátky. Stálo mě to 80 kaček.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.09.2013 21:56
     

    teda já obdivuju vaši odvahu si to objednávat přes net confused smiley . Nechaly jsme se před časem s Jájou zlákat k nákupu v tom e-shopu na vyprodej skladu, jak jste chválily - ta kvalita co přišla byla otřesná (přitom každá jsme měly jiný materiál) eye rolling smiley thumbs up. No poslaly jsme to zpět a bez problémů vrátili peníze. Když já tak ráda spinkám v damašku love smiley stydlin smiley .

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 19.09.2013 08:28
     

    Missi, tohle povlečení je už třetí, které přes net objednávám. Ty první dvě byly 100% bavlna a nemůžu si stěžovat - jsem spokojená. Info o tomhle flanelovém dám ještě dnes. Čekám ho každou chvílí. Doufám, že jsem nevyhodila 1500,- Kč.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 19.09.2013 08:59
     

    Já jsem objednala už 2x po netu z toho e-shopu a maximální spokojenost - jak se 100% bavlnou, tak s flanelem.

    Ale jsou to fakt výprodejová povlečení, tak chce často nakukovat, aby měli zboží , jako se člověku líbí , ceny jsou potom víc než příznivé .

    [www.vyprodej-slevy.cz]

     

    Z toho výprodeje skladu jsem koupila taky povlečení po netu, ale kvalita otřes , nitě neřeším, ale barvy blednou a ač bavlna , tak to žmolkovatí tongue sticking out smiley eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.