čtvrtek 25. dubna, 16:09 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Klikni pro filtrování

Povlečení

Datum: 11.06.2007 21:25
 

Protože aktuálně vybírám, tak mi přijde škoda sem nehodit některé objevy. Ať se taky pohne diskuze o bydlení, když všichni jen sázíte, plejete, zalíváte...
 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Majka (17.09.2013 20:07)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 16
  • Autor: Homolova21
    Status: nováček

    Re: Povlečení

    Datum: 02.03.2018 16:34
     

    Jimiznám, od nich taky občas nakupuju :-) ještě osobně nakupuju záclony a povlečení tady [www.dante.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Povlečení

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 20.08.2018 21:36
     
    _vyrp14_9610povleceni_pudrova_kytka.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem se zamilovala do podobného stylu povlečení- Je to česká výrova, tak snad by to mohla být za ty peníze i dobrá kvalita. Asi si udělám předčasně radost pod stromeček. grinning smiley

    [www.lozniobchod.cz]

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 20.08.2018 21:38
     
    1522313589_cs_fotoface_026.jpg
    Další fotografie:

    Tyhle první dvě se mi libí asi nejvíc, i když...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 20.08.2018 21:39
     
    1500378986_cs_p1406002_main.jpg
    Další fotografie:

    Tak co, vybrali byste si?

    [www.jitule-lozni-povleceni.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (20.08.2018 21:46)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 20.08.2018 23:08
     

    vybrala bych barevně tohle[www.lozniobchod.cz]

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 21.08.2018 00:51
     

    gabi, na mě je to v součtu asi moc, ale pokud bych si měla vybrat z toho, cos předložila, tak mě nejvíc oslovují kombinace drobné kvítko/jemný proužek, takže obrázek 1, 2, 3.

    Za slabinu těch kombinovaně šitých polštářů mám, že jim to občas ani na prezentované repre fotografii nelícuje, viz poslední obrázek druhého příspěvku. Né že bych to uměla ušít lépe, jen upozorňuji, aby tě to v praxi nezklamalo tou určitou překombinovaností technologickou, zjevně náročnou právě na optické slícování.

    Ve třetím příspěvku oceňuji texturu toho drobného krepu - foto 4 (mám takové podobné, v růžovobílém proužku, výrobce neznámý, zakoupila jsem kdysi ještě v OD Máj, kde růžová je jemnější tón než tu, už leta letoucí ho vlastním, a tedy výborně drží tvar, žádné deformity ani žmolky, až nepůsobí jako bavlna, ovšem přejetí touto teplotou na žehličce snese), avšak přímo kombinace s konkrétní kvítečkovou látkou mě nebere, každé zvlášť by snad bylo lepší, látky jsou samotné pěkné. Ad krep sám, zkrátka oproti texturově "hrubosrstým" krepům jde jednoznačně o vyšší level. +)

    Ty velkokvěté pseudopatchworky působí zajímavě z dálky, pro toho, kdo podobný styl rád, zblízka není tisk kdovíjak oslnivý, ale to se ztratí. Rychle by se mi okoukaly.

    Dtto tudíž irisčin tip, barevně určitě pěkný, jak ona píše, ve vzoru ale to není pro mne to pravé ořechové.

     

    Takže ano, za mne první a druhá kombinace, tj. pudrová kytka s jemným proměnlivým proužkem a levandule s tím zřejmě lomeně zeleným proužkem - v barvě stonků, přičemž bych vystačila s variantou každá strana jiná látka (efekt učiní přeložení lůžkovin) a maximálně tedy ony čtverečkové polštářky s přesahy k tomu, na nichž by eventuálně mohla být i ta krajka, bez válečků. (Mám na mysli kombinaci z fotografií 1 a 2 prvního příspěvku, jestli to má patřit k sobě.)

     

    Jen popis subj. vkusu, nic víc. Odkazy jsem nezkoumala, dnes mi zlobí načítání. flower smiley

    Sama za sebe jsem ještě nedospěla k obří touze po vzorech s růžemi, pokud mě takové osloví, musejí být růže obzvláště zdařile vyvedeny, což se děje celkem málokdy.

    .............................

    +) Nežehlím jej, pouze jsem riskantně testovala materiál jako takový.

    ............................

    Nefunguje mi na této klávesnici hvězdička...

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Hanule (21.08.2018 01:00)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 21.08.2018 01:11
     

    Znovu se vracím k tomu krepu, možná takový jemný ani ve skutečnosti není, nejde mi přesně rozpoznat, tj. možná mi jen připomíná ten můj "pouhým" potiskem, který je v proužku užší nežli faktické krepování jako takové.

    V případě toho mého je totiž skutečně tenoučký růžový proužek zkrepován a bílý hladký (či obráceně, to z hlavy nepovím), jestli je to rozlišeno už ve tkaní tak? Vždycky mě fascinovalo to technologické zpracování, vícekrát jsem nepotkala totéž, ovšem standardně jsem se zaměřovala na klasickou plátnovou bavlnu, případně by mě dnes zajímalo renforcé provedení, tudíž jsem ani nehledala.

     
  • Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 21.08.2018 10:16
     

    Z této nabídky bych si nevybrala. Já mám celý život povlečení z bílého damašku a nemusí být až ten nejdražší. V nynější době není problém bílé povlečení vyprat do bíla. A je pořád pěkné, nemá na něm co vyblednout. Asi jsem staromódní, já už jiná nebudu. stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 31.10.2018 12:27
     
    296866_02.jpg

    Děvčata, mám dilema. Koupila jsem si v Lidlu fleecové povlečení. Máte některá? Nebudu se v tom potit?

    Já že bych ho šla vrátit. Díky.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 31.10.2018 12:29
     

    já bych se určo potila, mám ráda, když se můžu v noci zchladit, páč je mi furt horko (návaly) smiling smiley

     
  • Autor: Berticka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 31.10.2018 12:30
     

    Gabčo koupila jsem před časem v Jysku. já byla z kraje spokojená, že je mi teplíčko, ale chlap mi v tom nechtěl spát, že prej to je umělotina a že ho to kouše. Nakonec mi to tak otrávil, že mě to taky začalo kousat spinning smiley sticking its tongue out Dnes to maji psi v pelíškách a neříkali že by snad nebyli spokojení winking smiley

     
  • Autor: Berticka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 31.10.2018 13:07
     

    Mnohem příjemnější je flanel, na ten nedám dopustit.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 31.10.2018 13:14
     

    Tak flanel já taky miluju, ale to je bavlna. No, radši ho půjdu vrátit, já nic jinýho na sobě kromě bavlny nesnesu a chlap se potí sám o sobě dost. I když na to koukal a říkal, že mu bude aspoň teplo.

     
  • Autor: Berticka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 31.10.2018 13:35
     

    Gabco já jsem taky zmrzlík a ten můj taky, ale tohle bylo jiný teplo...to se nedá popsat. No nakonec jsem se v tom vrtěla jak posolená žížala a šlo to z ložnice smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 31.10.2018 15:51
     

    Fleecové jedině Sleepwel, nebo tak nějak ze Svutapu, ten je moc příjemný, mám ho už asi 3-4 zimy a obrovská spokojenost, jsem taky horkokrevná, ale tohle protivné není. V jiném jsem spala, ale nic není ono.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.