čtvrtek 18. dubna, 08:47 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Klikni pro filtrování

Povlečení

Datum: 11.06.2007 21:25
 

Protože aktuálně vybírám, tak mi přijde škoda sem nehodit některé objevy. Ať se taky pohne diskuze o bydlení, když všichni jen sázíte, plejete, zalíváte...
 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Majka (17.09.2013 20:07)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 16
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 11:47
     

    Jasně. Svého času např. Alcately VŮBEC nedisponovaly malými písmeny. Spousta telefonů přijme takovou diakritikou opentlenou sms jako kupičku nedešifrovatelných znaků. Můj primitivní, leč spolehlivý a led světýlkem obdařený přístroj za pár kaček, vzdorující mnohým pádům a outdoorovým aktivitám, při pokusu využít diakritiku už při jediné takové navolené liteře či bukvě varovně křičí: "Zpráva je příliš dlouhá, zkraťte prosím text." Holt nic a nikdo nemůže být dokonalý. To je jen smrt.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Povlečení

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 12:56
     

    Tak já bohužel nemám chytrý tel, takže když píšu s háčky a čárkami, navyšuje se neúměrně tomu text. Místo co bych poslala jednou zprávou o 160 znacích, tak mám najednou zprávy 3-4 a nevím, proč živit nenažraného operátora, že smiling smiley. A že ten můj je nenažraný extrovně, už se nemohu dočkat, až se ho zbavím.

    No a samozřejmě rovněž ctím psaní s diakritikou, ale z tabletu jsem občas ráda, když se trefím na to správné písmeno, natož,abych ještě přidávala háčky a čárky. Rada je jednoduchá - takové příspěvky nečíst. Já takto nečtu příspěvky psané s použitím CAPS LOCKu. Též mi to činí problém.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 17:43
     

    [www.vyprodejskladu.eu]

     

    Myslíte, že tohle povlečení bude dobré? Dceři se líbí, jen se obávám, že jedna strana bílá, druhá černá... Jak to bude s praním eye rolling smiley Mám objednat?

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 17:46
     

    Arturko nechci tě strašit, ale téhle firmě jsme povlečení vraceli, nestálo na první pohled za nic. :-(. Jen abys byla připravená na všechno.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 17:48
     

    Tak tady jsem taky objednala a naposled. Povlečení pro děti bylo jak pavučina, zachytávaly se nitky a vůbec nebylo z bavlny, jak psali, ale jakoby chemlonu thumbs up

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 17:49
     

    Jajo, díky za varování flower smiley Kdyby se ještě někdo připojil s názorem... budu ráda winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 19:24
     

    Já měla od nich loni. Tedy pro mladé a bylo bezva, jsou s ním spokojeni winking smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 19:33
     

    Arturko, poptej se v eshopu na gramáž konkrétmího povlečení a porovnej s některou osvědčenou značkou. Já osobně bych se bála té kombinace bílá - černá kvůli praní. Určitě nebrat nic jiného, než 100% bavlnu, všechno s příměsí časem žmolkuje.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 20:56
     

    lanimko,Jaja mě odradila. Už jsem jednou s povlečením pěkně naletěla thumbs upCelý večer jsem sháněla něco podobného. Jenže podobné typy jsou drahé. Tohle je nadobro zavrhnuto.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 21:43
     

    Arturko, koupila jsem od nich krep a dala jsem ho mamce. Šíleně jsem se pod tím potila. Za mě teda nekupovat. Radši si připlať a kup si něco kvalitnějšího.

    Já mám i pár povlečení z LIdlu a je to takovej střed. Nejlepší je Matějovský, ten drží tvar, necuckatí, ale tady si za kvalitu zaplatíš.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 21:55
     

    Kvalitní povlečení má i pan Ciml, mamka má jeho krepové a je spokojená.

    [www.ciml.cz]

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 21:57
     

    tato nová romanťárna od M. je moc pěkná thumbs down [www.matejovsky-povleceni.cz]

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 18.11.2015 23:43
     

    to bavlněné od nich nebrat, taky jsem naletěla. Z těchto stránek mám osmidílné a návštěva si chválí,jaký to je příjemný materiál. V létě i chladí.[www.superlevnezbozi.cz]



    Arturka napsal(a):

    lanimko,Jaja mě odradila. Už jsem jednou s povlečením pěkně naletěla thumbs upCelý večer jsem sháněla něco podobného. Jenže podobné typy jsou drahé. Tohle je nadobro zavrhnuto.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (18.11.2015 23:46)
     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Povlečení

    Datum: 19.11.2015 01:02
     

    Asi jsi mě špatně pochopila - nedoporučuju ho, psala jsem, co bych udělala u neznámé značky. winking smiley Jestli prodejce nezná gramáž látky u povlečení,vůbec bych neřešila a nebrala.

    Musím si vždycky sama "okusit", než koupím poprvé, na slepo bych povlečení nekoupila.

    Arturka napsal(a):

    lanimko,Jaja mě odradila. Už jsem jednou s povlečením pěkně naletěla thumbs upCelý večer jsem sháněla něco podobného. Jenže podobné typy jsou drahé. Tohle je nadobro zavrhnuto.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Povlečení

    Datum: 30.10.2017 22:33
     

    tak jsem dnes objednala mladým povlečení. Snad se bude líbit.

    [www.textil-jimi.cz]

    [www.textil-jimi.cz]

    už od nich mám dětské pro vnoučata a i pro sebe a je opravdu pěkná kvalita

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (30.10.2017 22:34)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.