úterý 23. dubna, 16:25 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Finance
Diskutujte! vše o rodinných financích
 
 
 
 
Autor: suee
Status:

Povinné ručení

Datum: 27.10.2011 19:16
 

Nemáte někdo zkušenosti s poviným ručením od Kooperativy na 100pro? Myslím tím konkrétně, při nějaké autonehodě nezaviněné vlastní vinou....(jak probíhá likvidace apod.) díky moc flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 27.10.2011 20:36
     

    Sue, já mám od nich jak povinné, tak havarijní a můžu jen chválit thumbs down . Před dvěma lety jsem bourala na dálnici, byla z toho hromadná bouračka, auto na odpis. Peníze jsem měla na účtu asi za 10 dní thumbs down .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Povinné ručení

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Povinné ručení

    Datum: 29.10.2011 09:34
     

    Missi díky moc! flower smiley

     
  • Autor: marek22
    Status: nováček

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 10:17
     

    Ja mám taky Kooperativu, síce ne na 100pro ale jiný typ ale myslím že je to jedno, s plnením jsem problém nikdy neměl takže doporučuji.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 12:32
     

    Holky, vy co se vyznáte... Protože od Generali už nevědí, co by si za to povinné řekli - momentálně mám upozornění, že opět navýšili a budu platit 4 400 Kč ročne, uvažuji, že od nich odejdu... Mám nabídku od TRIGLAV, asi za 2,6 za rok, ale nic o nich nevím, bojím se,. aby v tom nebyl nějaký háček. Aby pak neplnili jen nějaký základ a já nemusela doplácet po zbytek života ze svého, v případě větší havárie. confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 14:30
     

    Mě tedy Generali snížila eye popping smiley platím 4x 381 je to moc???? 1524Kč se mi zdá slušný, za povinný ručení.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 14:36
     

    Ivanko, dojdi si na nejbližší přepážku a řekni, že se ti cena nelíbí, oni ti to přepočítají. Nebo mi napiš, do SZ tvoje rodné číslo, já si tě najdu a přepočítám ti to sama.

    Zdražovat budou celorepublikově všechny pojištovny, musí. Podle nového zákona se bude platit minimálně 3% (tuším) na HASIČE z POV.

    Proboha jen nechoď do Triglavu, Wustenrotu a těchto pojišťoven. Mají segmentaci, tzn, malé pojistné, ale když máš nehodu, pěkně to všechno doplatíš. Nebo např. vyjímku, kterou ti neřeknou, např. že vozidlo nesmí řídit osoba mladší 25 let. Atd.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 14:37
     

    Jo a hlavně, je spousta opraven, autoprodejců, kteří s těmito pojišťovnami nechtějí spolupracovat, pak je problém s plněním protistraně.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 14:37
     

    Já mám díky Amee love smiley Generalli. Je dohromady s Českou pojišťovnou, takže mi tam platily slevy z ČP. Mám k tomu i připojištění na cosi kolem počasí a nevím, co ještě stydlin smiley a platím ročně (rozložené na 4 splátky) kolem čtyř a půl, jestli se nemýlím. Mám auto 1,9 a čisté konto, tedy nejvyšší bonus.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (08.08.2013 14:39)
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 14:43
     

    Drahuško, ty máš pojištění exklusiv- střet se zvěří, zapůjčení náhradního vozidla, zvýšené limity na odtah, záměnu pohonných hmot, vybití akumulátoru, ztrátu a zlomení klíčků a tak dále. A pak máš minikasko a to jsou živly, vandalismus atd.

    Akorát, proč jsme nedali sklo?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 14:46
     

    Amél, jsem taková trubka, že stejně nic z naslibovaného nevyužiju sad smiley.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 14:58
     



    Amee napsal(a):

    Drahuško, ty máš pojištění exklusiv- střet se zvěří, zapůjčení náhradního vozidla, zvýšené limity na odtah, záměnu pohonných hmot, vybití akumulátoru, ztrátu a zlomení klíčků a tak dále. A pak máš minikasko a to jsou živly, vandalismus atd.

    Akorát, proč jsme nedali sklo?

    No, to netuším. Asi to pak už bylo dost drahý, ne?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 14:59
     



    Anavi napsal(a):

    Amél, jsem taková trubka, že stejně nic z naslibovaného nevyužiju sad smiley.

    Buď ráda. Připravenému štěstí přeje.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 15:00
     

    Myslím to tak, že kdybych měla v ceně například náhradní auto, tak si o něj neřeknu nebo o odtah zdarma sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 08.08.2013 15:34
     

    Ále řekneš, kdybys zůstala někde viset v noci s dětma, aby tě odtáhli a nezůstalo ti auto bez dohledu, když budeš muset s dětma pryč

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (08.08.2013 15:36)
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Finance (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.