pátek 26. dubna, 00:48 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Povinné ručení

Datum: 07.01.2009 10:06
 

Kde máte uzavřené tohle pojištění? Máte nějaké speciální výhody?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 07.01.2009 10:15
     

    Wüstenrot. Jediná výhoda, že v mém věku, pohlaví, bezúhonnosti a velké kubatuře auta mají při slušném zajištění malé pojistné.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Povinné ručení

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 07.01.2009 10:19
     

    Jde mi o to, abych platila samo co nejmíň, protože nikam moc nevyrážím, tak mi přijde zbytečný do toho cpát prachy anebo platit nějakou optimální částku alespoň s nějakými výhodami. Včera jsem doma nadhodila, že bych si měla dát tu pojišťovnu, co vozej benzín, to je moje bolavý místo grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 07.01.2009 10:31
     

    Anavi, ty ti benzín přivezou a neplatíš jejich cestu, ale pohonné hmoty samozřejmě ano a myslím, že zrovna jako poijišťovna nejsou nejlevnější. Já dost koukám, do jaké výše plní, protože nedejbůh a způsobím něco řetězovýho a při dnešních cenách mi seberou i spoďáry angry smiley Takže, když pojišťovna nabízí dva druhy pojistky, vždy beru tu s vyšším plněním.....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 07.01.2009 11:14
     

    drahu, no to mi bylo jasný, že mi nedaj plnou zadáčo smiling smiley, to by u nich byl skutečně nával grinning smiley.

    Když já právě takhle moc nikam nevyrážím, dálnice mě míjej, tak si zase říkám, že je zbytečný do toho cpát prachy sad smiley.

    Prozkoumám, kdo co nabízí a za kolik. díky.

    [www.top-pojisteni.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.01.2009 11:19)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Petr Vorel

    Re: Povinné ručení

    Datum: 21.02.2010 21:10
     

    Dobrý den, na tomto webu [opq.cz] nebo [www.potrebujetepovinneruceni.estranky.cz] zdarma snadno a rychle si zjistite nejlevnejsí povinné ruceni.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 21.04.2010 19:15
     

    no a ještě opakovat text s chybami eye rolling smiley

     
  • Autor: funnys
    Status: nováček

    Re: Povinné ručení

    Datum: 18.10.2010 18:17
     

    Nikde jinde jsem neviděla podobně rozsáhlou nabídku pojištění a tak jsem si řekla, že se o to s vámi podělím. Musím se přiznat, že mě až překvapilo, jaké mohou být mezi pojišťovnami rozdíly. Vše je zcela zdarma a tím že vyplníte se k ničemu nezavazujete, zjistíte pouze informace, které povinné ručení je nejlepší. Chcete ušetřit?... tento odkaz vám může pomoci, porovná a zjistí nejlevnější a nejvhodnější povinné ručení přesně na míru - : [jdem.cz]

     
  • Autor: funnys
    Status: nováček

    Re: Povinné ručení

    Datum: 18.10.2010 18:17
     

    Nikde jinde jsem neviděla podobně rozsáhlou nabídku pojištění a tak jsem si řekla, že se o to s vámi podělím. Musím se přiznat, že mě až překvapilo, jaké mohou být mezi pojišťovnami rozdíly. Vše je zcela zdarma a tím že vyplníte se k ničemu nezavazujete, zjistíte pouze informace, které povinné ručení je nejlepší. Chcete ušetřit?... tento odkaz vám může pomoci, porovná a zjistí nejlevnější a nejvhodnější povinné ručení přesně na míru - : [jdem.cz]

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Povinné ručení

    Datum: 19.10.2010 00:25
     

    Funnys : tohle to nějak nepasuje, každý už svoje ručení má, každý nějakým způsobem svoje dávné rozhodnutí zdůvodňuje, ono nejlevnější neznamená nejlepší. Já mám svoji Kooperativu, co není zrovna z nejlevnějších, ale na drhou stranu se mi ještě nestalo, že by dělala nějké ciráty při likvidaci pojistné události. Takže ty mluvíš o penězích okamžitých, kdežto mě zajímají peníze budoucí. A tady je kámen všech úrazů. Někdy se šetřit opravdu nevyplácí ...... winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Pavlusa
    Status: začátečník

    Re: Povinné ručení

    Datum: 30.06.2011 20:12
     

    Ahojky něco víc co se týče tématu povinné ručení se můžete dozvědět na webíku povinné ručení Direct 2010 , jsou tam nějaké užitečné rady, články atd.

     
  • Autor: janaho
    Status: nováček

    Re: Povinné ručení

    Datum: 22.09.2011 13:10
     

    Já má na stříbrňáka AXA povinné ručení, uzavírala jsem ho vloni v dubnu a v té době bylo podle srovnávače nejvýhodnější.

     
  • Autor: marek22
    Status: nováček

    Re: Povinné ručení

    Datum: 28.05.2013 11:03
     



    Anavi napsal(a):

    Kde máte uzavřené tohle pojištění? Máte nějaké speciální výhody?

    pojišťovny mají tendenci ti částku každým rokem navyšovat, proto každý rok pojistku zruším a uzavřu novou, ke srovnání můžeš oběhnout pobočky a nechat si částku vypočítat, co chce ale kopu času. já využívám vždy raději nějaký srovnávač, na netu je jich mnoho, naposledy jsem myslím použil tento: [www.povinneruceni.biz] vyzkoušej si tam naházet údaje a uvidíš ... good luck smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Povinné ručení

    Datum: 30.05.2013 15:50
     



    carlos napsal(a):

    Funnys : tohle to nějak nepasuje, každý už svoje ručení má, každý nějakým způsobem svoje dávné rozhodnutí zdůvodňuje, ono nejlevnější neznamená nejlepší. Já mám svoji Kooperativu, co není zrovna z nejlevnějších, ale na drhou stranu se mi ještě nestalo, že by dělala nějké ciráty při likvidaci pojistné události. Takže ty mluvíš o penězích okamžitých, kdežto mě zajímají peníze budoucí. A tady je kámen všech úrazů. Někdy se šetřit opravdu nevyplácí ...... winking smiley winking smiley winking smiley

     

     

    Souhlasím s Carlosem. Je potřeba se zaměřit na výši pojistného plnění, aby jsem byl chráněnej v případě nějakého neštěstí na silnici. Např zaviním řetězovou nehodu na dálnici, nebo autobus plný cizinců. Bude pár zraněnejch a ta nejlevnější pov.ručení to nepokryjí. Samozřejmě, že poškození to budou vymáhat a pojišťovna uhradí poze to co je smlově.

     

     
  • Autor: Jardao
    Status: nováček

    Re: Povinné ručení

    Datum: 16.09.2013 14:35
     

    Souhlasím, pojištovny neustále mění ceny. Pojistovny také měním každý rok. Podle mě se to vyplatí. Samozřejmě že někdo může mít jiný názor. Koncem měsíce mě to čeká. Dám vědět jak jsem dopadl. smiling smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.