čtvrtek 25. dubna, 03:39 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Monina
Status: začátečník

Povídání a rady o dětech

Datum: 22.01.2011 11:25
 

kdy se tak učí ditě na nočník a jak ho přinutit aby si čistil zuby??

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 10
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 24.01.2011 12:47
     

    Zdravím já mám ročního syna a ten taky rád brumíka a taky dělají z marmeládou

     
  • Autor: Reklama

    Re: Povídání a rady o dětech

     
     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 24.01.2011 19:39
     

    potřebovala bych malého naučit spát v postýlce a nevim už jak.Jen tam řve a nic jiného

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 24.01.2011 19:47
     

    Měla sem to u staršího, jakmile se praštil o špricle a to na nich měl tu ochranu okolo, tak řval, prostě se tam asi cejtil stísněně, tak sem postýlku složila, dala na postel a byl klid.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 24.01.2011 21:57
     


    Trixinka napsal(a):

    Jo po těch pribiňákovejch tyčinkách by se mi taky mohli utlouct o kinder pingui ani nemluvim. grinning smiley Pak u nás ještě frčí brumík.

    tý jo, nás tohle úplně minulo... doufám, že mi to moje děti někdy v budoucnu odpustí - že měly tak ošizené dětství smiling smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 24.01.2011 22:38
     

    Jó tak si to rozmazlila babička, já už se s tim jenom svezla. grinning smiley Když se mi jednou prokecla, že pingui dává tomu staršímu před spaním, když je u nich sám, tak mě málem trefilo, doma to totiž dostávaj jen po jídle.

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 25.01.2011 08:37
     

    Babičky radi rozmazlujou!!Já mu dám vždy taky nějakou dobrudku ale jen po jídle a nebo když jsme venku na procházce.A jen ob den jak kdy.Ale kolikrát si musím koupit taky protože mi pak dělá chutě.

    To spaní když si ho pak dám k sobě tak je klid ale já chci aby spal v postýlce a tatkovi to taky vadí,kolikrát mi za to vynadá když je u nás ale co mám jiného dělat?!!

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 25.01.2011 18:26
     

    Kdy se tak čte dětem pohádka aby s toho měly rozum????Névim kdy mu mám číst?

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 25.01.2011 19:54
     

    Vyzkoušej, sedni si a začni číst, uvidíš jestli tě bude malej poslouchat, nebo ti bude knížku brát. Starší dostal leporela hned k prvním vánocům, když začal chodit, tak jsem mu je dala k hračkám.

     

    S tím starším si teď čteme před spaním, mlaďoch nám někdy asistuje a kecá nám k obrázkům, většinou chvíli sedí vedle bráchy a poslouchá, pak si jde hrát a pak zas přijde posedět. grinning smiley

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 25.01.2011 20:31
     

    Máme taky malé knížečky občas mi jí přinese a chce abych si jí prohlížela a občas i četla ale pak mi ji sebere a jde pryč tak je asi brzy.

    No malej začal chodit v 10mesících a nevydržel nikdy na jednom místě tak to bych taky nečetla.

    ,tak snad to už brzy přijde těším se na to.

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 25.01.2011 20:32
     

    Máme taky malé knížečky občas mi jí přinese a chce abych si jí prohlížela a občas i četla ale pak mi ji sebere a jde pryč tak je asi brzy.

    No malej začal chodit v 10mesících a nevydržel nikdy na jednom místě tak to bych nečetla a určitě by si ke mě nesedl

    ,tak snad to už brzy přijde těším se na to.

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 25.01.2011 20:33
     

    smiling smiley smiling smiley Máme taky malé knížečky občas mi jí přinese a chce abych si jí prohlížela a občas i četla ale pak mi ji sebere a jde pryč tak je asi brzy.

    No malej začal chodit v 10mesících a nevydržel nikdy na jednom místě tak to bych nečetla a určitě by si ke mě nesedl

    ,tak snad to už brzy přijde těším se na to.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 25.01.2011 21:39
     

    Sladké a děti. Oběma babičkám jsem řekla, že si nepřeji, aby malé dávaly sladkosti - mám na mysli čokoládu, různé čokoládové tyčinky apod. Měla jsem to ulehčené. Obě babičky už byly vycvičené u přechozího vnoučete. Takže kupují slazené brusinky, rozinky, ovocné tyčinky z drogerie nebo zdravé výživy. Malá ujíždí na domácích křížalách. Občas dostane něco čokoládového nebo jiné cukrkle. Ale jak jsem již psala. Měla jsem již cestu vyšlapanou. A řekla bych, že až tak přísná zase nejsem. Znám horší.

    Christin, knížky jsou u nás na denním pořádku. Začínala jsem s leporelem jen s obrázky. Povídaly jsme si, co tam je. Po čase i ukazovala věci, na které jsem se ptala. Pak začaly obrázkové knížky s krátkými básničkami. Teď jsou trochu delší. Ale u klasické dlouhé pohádky bez mnoha obrázků nevydrží. Její oblíbené jsou Kuřátko a obilí, Veselá mašinka, Polámal se mravenečk. Objevila jsem krásné básničky od Františka Hrubína. Jsou ale děti, které neposedí a nějaká knížka je nebere.

    Když u nás byla kamarádka, tak četla malé zkrácenou verzi Červené Karkulky. Na konci se tak zděšeně podívala a povídá: To jsem nevěděla, že je to takový horor eye popping smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 25.01.2011 22:50
     

    Já jsem babičce taky řikala ať to do něj necpe, tak udělala kompromis, necpala mu to přede mnou. grinning smiley 

    Ono je nejlepší naučit je na sladký po jídle, když sní oběd tak si sušenku nebo něco vezme, ale rozhodně jí nestrestá celou, horší je to pro nás, dojíždíme. grinning smiley Teď už s těma zákazama tak přísná nejsem, vim že jim to neprospěje, ale ani neublíží.

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 26.01.2011 09:41
     

    Já nedávám sladké pořád ale třeba každý den dám pár tyčinek a je spokojený.Babičky mu nedávají nic a ani nic nekupují jen jedna něco a to spíš přesnídavku či dětské sušenky.

     

    Neposedí chvilku u žádné knížky ale to chce čas a pořád to opakovat a zvykl by si určitě.

    Občas k tomu něco zahnuhlá,taky mu říkám co to je na obrázku a vždy se zastaví na autíčku.

     

    Já mám dobré že nemám babičky u sebe tak mu nic nedávájí ale na druhou stranu není hlídání.Jedna babička nechová malého vubec a druhá se muže přetrhnout štěstím,ale sladké nedávají vubec.A chci taky dítě naučit sladké az po jídle a nechtěla bych aby to jedl každý den ale zakazovat to taky nebudu.

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 27.01.2011 13:08
     

    Jak naučit či jak uspat dítě?Ještě kojim a večer usne jen u bradavky ale chci už přestat a nevim jak jinak uspat.Na pohádky je malý a když ho položím tak stejně vstane a nejde spát tak nevim

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.