čtvrtek 25. dubna, 09:15 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Monina
Status: začátečník

Povídání a rady o dětech

Datum: 22.01.2011 11:25
 

kdy se tak učí ditě na nočník a jak ho přinutit aby si čistil zuby??

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 10
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:11
     

    No a u dětí, kde je riziko alergií, ekzémů se říká, mléko, vejce, ořechy, ryby, do 1 roku věku nedávat, lepek omezeně.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Povídání a rady o dětech

     
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:13
     

    Rizikové potraviny bych zkoušela postupně, nejdřív jednu, pokud se nebude nic podezřelého dít, tak další...naše holka v roce jedla všechno. Ale myslela jsem, že mě trefí, když ji její dědeček ve třech měsících dával párek a svíčkovou, prej si pomlaskávala eye rolling smiley No, je stále živá a zdravá winking smiley

     
  • Autor: Monina
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:31
     

    Parek mi jítoho naučil tatínek na parek v rohliku a ted ho zbožnuje a nebo tvarohové záviny to je pro něj mnamka.Už dostal jednou alergickou reakci a skončily jsme lítáním po doktorech ale nikdo neví s čeho.Byl pěkně nateklý tak dávám těd pozor.Chtěla bych mu začít pomalinku taky dávát mléko ale radši tedy počkám.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:32
     

    Moni, když jsem byla s malou na roční kontrole u pediatra, tak mi sestřička říkala, že už může všechno. Doporučila nedávat uzeniny a tavené sýry kvůli nadmíře soli. V roce jsem pomalu přešla ze skleniček na naše vařené jídlo. Omezila jsem sůl. Ochucovadla jsem nikdy nedávala. Koření používám také s mírou. Je to vše jemnější. Snažila jsem se, aby alespoň ochutnala. Když ji něco nechutnalo, nenutila jsem ji. Ale příště ji to jídlo opět nabídnu. Pokud je v kolektivu dětí, tak sní i to, co by doma do pusy nedala smiling smiley

     

    Irisko, fotky malé mám v pc. Album jsem jí ještě neudělala. Jsem ostuda stydlin smiley Občas jí je pouštím formou prezentace. Má ráda fotky, ať už na monitoru nebo v papírové formě. U babičky se jimi zabaví na hodně dlouhý čas.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:33
     
    01 tabulka.jpg
    Další fotografie:

    Přihodím do placu, co jsem kdysi ofocovala z torza brožurky od Nestlé. flower smiley Nahraji to komplet, pokud to zůstane tedy čitelné, ať je to pohromadě. Stránku po stránce, tak prosím omluvte ty, které nejsou úplně k věci třeba..

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:39
     
    06 prebio a technologie che.jpg
    Další fotografie:

    2.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:45
     
    11 stupen 2.jpg
    Další fotografie:

    3.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:45
     

    Moni, myslíš že by ti vypil to sušený mlíko? Nutrilon, Beba a tak? Tomu staršímu jsem ho dávala do tří let, když byl starší, tak sem mu tam frcla i kakao, tomu mladšímu taky ještě dávám sušený většinou 1x denně, takže tu pixlu 800g máme na necelej měsíc. Pokud bys chtěla zkusit, myslím, že by v lékárnách měli prodávat vzorky, 1 dávku.

     
  • Status: expert

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:46
     

    Holky valím oči na ten med, já svým dětem od mala sladila medem Sunar vlastně tak od 6 týdnů. To je asi kvůli alergiím? Je jim už třicet a víc a následky to na nich nezanechalo. eye popping smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:48
     
    16 stupen 3.jpg
    Další fotografie:

    4.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:49
     

    moje kolegyně máčela dudlík v medu....od kolika měsíců ale nevím. Jen si pamatuju, že děcko mělo brzo zkažené zoubkysad smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:53
     

    Jo jo, Irisko, to se prý dřív dělalo, nebo někdo dělá stále, ale právě kvůli zoubkům to není dobré nono smiley.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:55
     
    21 jidelnicek pro 2.jpg
    Další fotografie:

    a poslední várka.

     

    Pro případ, že by se to ještě někomu mohlo hodit, i když je to spíš o věku mladším. flower smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 20:58
     


    jaja99 napsal(a):

    Holky valím oči na ten med, já svým dětem od mala sladila medem Sunar vlastně tak od 6 týdnů. To je asi kvůli alergiím? Je jim už třicet a víc a následky to na nich nezanechalo. eye popping smiley

     

    Jájo, já to stejné smiling smiley A děti jsou v pohodě a bez alergií.

     
  • Status: expert

    Re: Povídání a rady o dětech

    Datum: 23.01.2011 21:00
     

    Janino já všem třem a bez problémů od samého začátku, tatínek byl včelař a medu bylo doma plno a na všechno jsme ho používali.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.