pátek 29. března, 11:04 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Status: nováček

Dětské kolébky/ proutěné košíky

Datum: 06.03.2012 13:02
 

Ahoj maminky. Máte někdo pro své nejmenší doma kolébku nebo košík? Přijde mi to jako praktická věc. Jen nevim jestli teda koupit kolébku nebo postýlku rači..ta stejně bude potřeba..a košík pro přemístování po byte..abych měla malé stále na dohledu. Jaké máte zkušenosti, přípaně jaké postýlky/kolébky/košíky máte?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dětské kolébky/ proutěné košíky

    Datum: 06.03.2012 13:21
     

    Měla jsem košík na kolečkách, přišlo mi to ideální, když byli kluci opravdu miminka - vydržel jim cca do třetího měsíce věku. Jezdila jsem si s tím po baráku podle potřeby, postýlku jsem měla taky na kolečkách, ale tam už je ta manipulace složitější, tu jsem spíš nechávala na místě. Navíc mi ten košík připadal takový útulnější, v postýlce byli v prvních týdnech úplně ztracení smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dětské kolébky/ proutěné košíky

     
     
  • Autor: Lenka_3
    Status: nováček

    Re: Dětské kolébky/ proutěné košíky

    Datum: 27.03.2012 10:30
     

    Ahoj..tak ja jsem měla taky košík a postýlku..kolébku nee.....a s košíkem jsem byla moc spokojená. Přesně jak píšete, když potřebujete, vezmete si ho sebou i smalým a je to...máte ho pod dohledem a muzete vklidu pracovat a dělat věci, které potřebujete...my máme odsik od svetpostylek.cz a supr smiling smiley takže můžu doporučit.

     
  • Status: nováček

    Re: Dětské kolébky/ proutěné košíky

    Datum: 27.03.2012 11:36
     

    děkuji vám obema za rady.taky si to myslim..smiling smiley ze to je praktická vec...ted uz jen kde koupit...ten svet postylek vypada fakt krásně....mají nadherné veci..to musim ukázat manzelovi smiling smiley-jeste jednou díky!

     
  • Autor: Leona82
    Status: začátečník

    Re: Dětské kolébky/ proutěné košíky

    Datum: 12.10.2014 15:55
     

    Krásné, ale pro ty, co mají peníze na zbyt. Vydrží to velmi krátce a dítě se bez toho určitě obejde winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dětské kolébky/ proutěné košíky

    Datum: 12.10.2014 17:41
     

    Souhlas,mela jsem pujceno a hned to slo dal dalsimu miminku. love smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Dětské kolébky/ proutěné košíky

    Datum: 12.10.2014 19:04
     

    Vlastníme a půjčujeme všem v okolí. V domě se dvěma podlažími je to skvělá věc, bohužel krátkodobá ... max. 3 měsíce.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.