pátek 29. března, 13:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: ivca.pa
Status: nováček

potrebuji poradit

Datum: 08.02.2012 20:24
 

dobry den mam na vas prozbicku mame joksirka ale bohuzel nam prestal jist granule si neveme konzervu take ne skusily jsme i specialn krmivo pro joksiry to uz vubec ne jedine co obcas do nej dostanu je jeden parek ale to je vse pejsek je velmi cily nejevi zadne znamky nemoci,prosim vas o radu dekuji vamplease smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678
    Aktuální stránka: 8 z 8
  • Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 12.10.2012 12:38
     

    BNylo to šíleně zaprášený, co si pamatuju. To tvoje poslední by bylo hezký, ale za mě nikdy víc......

     
  • Autor: Reklama

    Re: potrebuji poradit

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.03.2014 16:17
     

    please smiley please smiley please smiley co myslíte, je těžší němčina,nebo španělština ? Holka si má vybrat druhý jazyk eye popping smiley francouzštinu jsem zavrhla hned winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.03.2014 16:25
     

    Lepší je zvolit si Španělštinu. Je lehčí a lépe se s ní domluví winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.03.2014 16:31
     

    u nás tady letí němčina, se španělštinou si tu nikdo neškrtne. Pak anglina.

     
  • Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.03.2014 16:36
     

    Německy se moc nedomluvíš, anglicky a španělsky víc. A Španělština je na učení snadnější winking smiley

    My jsme se učili německy a rusky. Ruštinu využívám častěji než němčinu smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ivik11 (16.03.2014 16:37)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.03.2014 16:38
     

    iviku u nás tady na západě fakt letí němčina. Kdo ji tu neumí, má mínus a těžko sežene zaměstnání. sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.03.2014 16:40
     

    No jo, ale vy nejste svět-i když jste na západě nono smiley - mladí jsou víc do vzdálenějšího Západu a světa love smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.03.2014 16:41
     

    Šárka chce právě na španělštinu. Já se učila šest let němčinu a dneska umím napočítat do dvanácti, omluvit se, že jsem chyběla ve škole stydlin smiley a říct, že jdu do kina grinning smileyIrisko,angličtina je povinná, u nás ve škole už od první třídy.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.03.2014 16:45
     



    cancourek napsal(a):

    Šárka chce právě na španělštinu. Já se učila šest let němčinu a dneska umím napočítat do dvanácti, omluvit se, že jsem chyběla ve škole stydlin smiley a říct, že jdu do kina grinning smileyIrisko,angličtina je povinná, u nás ve škole už od první třídy.

    .......Lenko, to jsi borec s tou němčinou, já si pamatuji , "kde pracuje můj otec" , teda odpovědět stydlin smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (16.03.2014 16:47)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.03.2014 17:06
     

    no a já se učila němčinu 7 let, něco bych dohromady dala, ale na domluvu to je sakra málo.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.03.2014 17:52
     

    V Evrope je spanelstina podle me(az na Spanelsko) nezajimavy jazyk. A sami Spanele se jeste radi uci nemecky, posledni dobou jich do Nemecka prichazi stale vic.

    Ale je pravda, ze na uceni je jiste lehci nez nemcina. Ja kdybych mela volit, tak si jiste vyberu opet nemcinu. Rakousko, Nemecko, Svycarsko, Holandsko, Belgie, Luxemburg, Lichtenstejnsko, jizni Tyrolsko, cast Francie, jizni Afrika-vsude se mluvi nemecky. Ty staty, kde se jinak mluvi spanelsky jsou mimo okruh meho zajmu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Didi (16.03.2014 17:56)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.