čtvrtek 25. dubna, 00:50 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: ivca.pa
Status: nováček

potrebuji poradit

Datum: 08.02.2012 20:24
 

dobry den mam na vas prozbicku mame joksirka ale bohuzel nam prestal jist granule si neveme konzervu take ne skusily jsme i specialn krmivo pro joksiry to uz vubec ne jedine co obcas do nej dostanu je jeden parek ale to je vse pejsek je velmi cily nejevi zadne znamky nemoci,prosim vas o radu dekuji vamplease smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 13.09.2012 09:37
     

    Kamarádka není nikdy blbost. Nebude se cítit sama, jak i ty píšeš. Jen k odvrácení útěků bych na ní moc nesázela. Je na vás závislá, proto zdrhá, když jste pryč. Když opravíte plot a bude mít kámošku, buď budou dělat lumpárny spolu nebo se zklidní. Záleží, jak se která přizpůsobí té druhé grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: potrebuji poradit

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 13.09.2012 10:47
     

    Kdysi jsme měli psa nalezence, matka byla zřejmě vlčák. Naučil se utíkat a nezastavilo ho vůbec nic. Na svojí velikost byl jak veverka, dokázel se vyšplhat po pletivu, žádná výška plotu ho neodradila od útěku. Nezadržel ho ani železný řetěz, tak dlouho trhal kolíkem a vyrval i ten.

    Sousedovic děti pro něj často chodily ho venčit, pak jsme na delší dobu odjeli do ciziny a pes zůstal na hlídání u sousedů, doma již byla v té době babička v důchodu, jim neutíkal. A taky u nich už zůstal. Dnes už je mu 16 je to "starý pán".

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 13.09.2012 11:09
     

    Pletivo a kari sítě jsou nejlepší ploty pro chronické útěkáře.. Dřevěný, vysoký plot, ale rýgle z druhé strany. Ze strany psa musí být hladký, jen svislé, husté plaňky a vyšší dvou metrů. Dva metry nejsou na překážku.

     
  • Autor: pabil
    Status: začátečník

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 13.09.2012 12:04
     
    Drahuš, přesně takový plot teď máme v plánu. Natíráme plaňky, zatím máme polovic. Jen ta výška je jen 160cm sad smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 13.09.2012 12:09
     

    No, to zvládne myslím každý pes...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 13.09.2012 12:13
     

    Pak jedině lelektrický plot, co prodávají na psy (bezpečné) jenom ne samo domo!!! Třeba tento: [aukro.cz]

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 13.09.2012 12:23
     

    Já bych druhého psa zkusila. Jako nováček by nemusela utíkat a ta tvoje by s ní mohla zůstat winking smiley . Budou spolu dělat lumpárny a ta tvoje již nebude při útěku hledat společnost ... doufejme winking smiley smoking smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 15.09.2012 14:12
     

    pořízení parťáka je možnost ..... my měli chronickou útěkářku, kterou nezastavilo nic, bígličku.... ta si drátěný plot prostě rozkousala a už byla v trapu, a to měla doma parťačku, ovčandu. Ale jakmile jsme přivezli domů třetí psí holku, taky bígličku, tak ta chronická útěkářka najednou přestala zdrhat, cítila velkou konkurenci. Jenomže po třech letech jako když do ní střelí a začala utíkat znovu.... jednou sebou vzala i tu druhou stračenu, ale to jsem je stačila odchytit ještě před domem u branky, tak šupajdily holky zpátky domů. Ale loni před Silvestrem zase útěkářka zdrhla a už jí to bylo osudný, porazilo ji auto a museli jsme ji nechat uspat.... byl to náš miláček, měla 6 let.....

     
  • Autor: pabil
    Status: začátečník

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 27.09.2012 19:22
     
    img_4745.jpg
    Další fotografie:

    Skrbli já vím, četla jsem to sad smiley . No my máme doma už týden novou kámošku pro Dorku, taky z útulku, ale výsledek nevalný grinning smiley . Dorča párkrát vzala roha, ale vždy se vrátí, neuteče moc daleko. Přes víkend snad začnem na novém plotu, laťky jsou natřené a pak snad bude utrum. Nováček ani neměla jméno, a protože na mě v útulku koukala jak Mona Lisa, tak dostala jméno Mona. Je to kříženec vlčáka bůhví s čím, asi roční. Ale moc milá a trošku hloupá, dostala kolečko z búvolí kůže a nevěděla co s tím.Holky se sžily celkem v pohodě, jen na jídlo je musím oddělovat, protože Mona si svoje dost urputně brání, ale s tím jsem počítala.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 27.09.2012 19:57
     

    Hloupá jistě není. Nevíš, co prožila a zřejmě buvolí pamlsky vůbec nezná. Takových psů jsem viděla několik.

     
  • Autor: pabil
    Status: začátečník

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 27.09.2012 20:02
     

    Já vím, že není hloupá, já to blbě napsala, ale je vidět rozdíl v inteligenci i u psů. Dostaly prášek na odčervení, zabalený v kousku salámu, Monča to zhltla a Dorka párkrát otočila sousto v puse, prášek vyplivla a salám spokojeně sežvíkala. Dorka se naučila základní povely natotata, Mony učím sedni týden a výsledek je dost chabý..... Ale jinak je zlatíčko.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 27.09.2012 20:05
     

    Nojo, to víš.. smiling smiley Jsou, jako lidé. Někomu není z hůry dáno, jiný byl dvakrát grinning smiley

     
  • Autor: pabil
    Status: začátečník

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 27.09.2012 20:23
     

    Naprostý souhlas, pozoruji to i u své kočičí smečky. Rozárka ( malá černá od benzínky ) je Anštajn mezi kočkama, otvírá šuplíky, otvírá skříně, rozumí slovům...... Sára ( čistokrevná Ragddolka) za 5 let, co ji máme nepochopila, jak má vyskočit na parapet, soustavně na něj chce chodit přes skřínku, kadyma to není možné spinning smiley sticking its tongue out . Mám pocit, že čím víc směs, tím chytřejší.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 27.09.2012 22:48
     

    Pabil, Mona je moc pěkná flower smiley . A bude bystrá, neboj, zvykne si a učení půjde.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 27.09.2012 22:58
     

    Pabil, souhlasím s Elou.

    Mona je fešanda a ještě vám udělá spoustu rädosti.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.