pátek 19. dubna, 18:49 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: ivca.pa
Status: nováček

potrebuji poradit

Datum: 08.02.2012 20:24
 

dobry den mam na vas prozbicku mame joksirka ale bohuzel nam prestal jist granule si neveme konzervu take ne skusily jsme i specialn krmivo pro joksiry to uz vubec ne jedine co obcas do nej dostanu je jeden parek ale to je vse pejsek je velmi cily nejevi zadne znamky nemoci,prosim vas o radu dekuji vamplease smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678 | další
    Aktuální stránka: 1 z 8
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 08.02.2012 20:34
     

    no párek mu určitě nedávej nono smiley Spíš mu uvař nějaké maso a pak mu postupně do něj přidávej granule.

    Jak je starý? Zkusili jste mu prostě nic celý den nebo dva nedat? (tím myslím opravdu vůbec nic, jen vodu)

     
  • Autor: Reklama

    Re: potrebuji poradit

     
     
  • Autor: ivca.pa
    Status: nováček

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 08.02.2012 20:40
     

    zkousely jsme mu nedavat nic ale stejne si nevzal je mu kolem 8 mesicu.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 08.02.2012 20:45
     

    to je normální, taky ta naše nežrala, byla vybíravá a ještě je, ale až dostala hlad, sežrala an co přišla. Žárný strachywinking smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 08.02.2012 20:46
     

    tak to je ještě štěně, zkuste mu vařit maso a zeleninu. Hlavně mu nedávejte nic slaného, zničíte mu ledviny. Zkuste mu umíchat tvaroh se žloutkem. Myslím, že mu asi dáváte nějaké mlsky mimo krmení, že jo? To ho zasytí a nebude samozřejmě žrát granule Měl by krmení mít v misce nejvíc 15 minut a pak mu ho seberte. On si zvykne, že to musí sežrat hned a bude v tom mít řád. Hlavně žádné mlsání mimo krmení

     
  • Autor: ivca.pa
    Status: nováček

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 08.02.2012 20:59
     

    ted si neveme prave ani zadne mlsotiny jen kdyz uz tedy ma asi mega hlad dcera ma parek nebo salam tek ji to svihne ale to je tak 2kolecka vic ani nahodou no zkusim jeste uvarit nejake to maso se zeleninou mockrat vam dekuji

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 08.02.2012 21:06
     

    když bude mít mega hlad, tak bude žrát ty granule. Ale mu budete dávat salám a párky, nebude chtít pak psí žrádlo winking smiley I ty dvě kolečka salámu jsou o dvě kolečka víc, než by měl pejsek dostat

     
  • Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 09.02.2012 08:26
     

    Každý pes je natolik chytrý, že dobrovolně nechcípne hlady. Dlouhou běhací procházku, granule do misky a do druhé misky vodu. Nic víc -ani kolečko salámu. až dostane hlad tak to sní ,-) Jestli sebou necháte takhle lomcovat kvůli žrádlu, tak si zaděláváte na problém .

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 09.02.2012 09:50
     

    ahojky, tak s tím vyhladověním moc souhlasit nemůžu, kamarádka má dvě fenečky retrívrů,a ta starší má problémy s jídlem od mala, ta druhá ne, ta sežere kde co. Ale Tínuška teda granulky nee...týden jí nic nedala, ale fakt nic, jen tu vodu.....a když už se sotva ploužila, prostě jí uvařila maso....nevydržela to psychicky, koukat na ní. Ale od tý doby, co jim dává maso, syrový, vařený, prostě míchá jim to na ty poměry, aby to bylo vyvážené, žerou obě o sto šest....ono taky záleží, jak se člověk strefí do chutě jednotlivých pejsků, ale tohle je fakt asi jen cvičení co páníček vydrží, takže nepolevit a chtít fakt nějaký řád. Oni si na to zvyknou. Já teda mám granule doma celej den, mám jedny tkaový velký, ty si rádi tahaj a chodí baštit všude možně, blbnou s nima, spíš jako s mlskama, ale jinak mám royalky, štěněčí teď, protože máme taky štěnátko, a ty baštěj s chutí. I když dostanou během dne třeba piškotek, nebo na vycházkách mlsánky za odměnu. Jak tu holky píšete, chce to prostě víc pohybu, aby pes vyhládla a pak sbaští i granulky.....možno je třeba trochu ovonět vývarem, spařit....prostě to do něj dostat grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 09.02.2012 10:06
     

    Romi, však tu nikdo nemluvil o týdnu, ale o dnu, maximálně dvouwinking smiley

     
  • Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 09.02.2012 10:30
     

    přesně..člověk má rozum a nenechá pesa zemřít vyčerpáním. Osobně si myslím, že po jedno až dvoudením odmítání granulí se po dlouhé procházce vrhne na misku i kdyby v ní byly ty granule namalovaný smiling smiley

    My jsme jednou koupili kocourovi granule a ty mu fakt nechutnali. Vydrželi jsme to asi 14 dní, kdy jedl fakt jenom tak aby nezemřel hlady a když už viditelně zhubl tak jsme je vyhodili a dali mu jiné..ty baštil jak zjednaný.

     

    Možná by nebylo od věci koupit vzorečky od různých kvalitnějších granulí a psovi je na bídnout. Možná mu nejedou jen některé

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 09.02.2012 10:53
     

    já si zase nějak nedovedu představit, že by moji psi měli pořád v misce granule. To by byli za chvilku koule, protože by žrali, dokud by nepraskli. Můj názor je, že žrádlo není hračka winking smiley

    Krmím granulemi Royal Canin, mám zkušenost, že většině psů chutná. Zkuste je

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 09.02.2012 12:46
     

    Když oni si jí jak chtějí, taky nemám pevně stanovenou dobu, kdy se zrovna musím najíst....a mají je v misce pořád, nejsou žraví...tak s tím problém nemám. Dají si, když chtějí. Ale kdo má pejsky žravce, tak to je jasný, to se musí hlídat winking smiley

    Souhlasím s Royalkami, nemám s ním potíže, ještě je dobrý platinum, jsou to takové vlkhké granule s vysokým obsahem masa. Dají se použít jako odměny při výchově, je to mnohem lepší než piškoty.

    Janinko, právě, že Tínuška ani po týdnu ty granule prostě nesežrala, ta by snad vážně asi chcípla grinning smiley 

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 09.02.2012 12:57
     

    Já měla tenhle problém s Akimem, ale vyřešili jsme to právě vařeným a postupným přidáváním granulí. Až měl jeden den jen granule a ani si toho nevšimlgrinning smiley Ale mít celý den hromadu granulí v misce, tak mám ze psů fotbalové míčegrinning smiley Teď 3x denně nasypu a za 2 minuty jsou misky prázdnémls smiley

    Po těch vlhkých granulích za odměnu se budu muset podívat, piškoty nerada dávám

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 09.02.2012 13:18
     

    Janinko, je to přímo Platinum, jsou dost drahé, ale jako pamlsky by to asi šlo...jsou fakt dobrý - teda podle psů grinning smiley

    no jo, to máš pořádný vymetače, to já dosypávám tak 2x týdně...moc toho ty moji prdíšci nesní winking smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.