čtvrtek 28. března, 14:12 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Potřebujete si zanadávat?

Datum: 25.02.2008 18:16
 

Tady je to správné místečko. winking smiley

Dneska mě ještě nic a nikdo nenaštval, ale nechválím dne před večerem. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Otazka (07.11.2011 18:57)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 09:45
     

    eye popping smiley eye popping smiley Vladko a kde, za plotem? Tenhle vandalismus se mi z duše hnusí ... thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat?

     
     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 09:48
     

    Vandalky, jak si myslím měly čtyři nohy a byly velice ladné.......to znám:-(.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 10:09
     

    Jájo,trefilas do černého grinning smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 10:13
     

    Ani trny je nezastaví? To se mám na co těšit .... mají cestu tam, kam jsem vysadila keříkovou Nevadu.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 10:28
     

    Nic je nezastaví a neomylně sežerou, ty na které se člověk těší nejvic:-(

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 15:15
     



    lanimka napsal(a):

    Ani trny je nezastaví? To se mám na co těšit .... mají cestu tam, kam jsem vysadila keříkovou Nevadu.

    Lanimko, taky jsem to ze začátku nemohla pochopit, když jsem měla ožrané hlavně růže. Teda nejvíc jim chutnají poupata. thumbs up

    Mně vloni koncem léta ožraly i hortenzie a dokonce i klematis. Vůbec jim nevadí, že je jedovatý. spinning smiley sticking its tongue out

    Letos mám prozatím klid, nemáme posekanou louku, tak se jim tou vysokou trávou nechce. Ale jen co se poseká, se mám zase na co tešit. angry smiley

    Zrovinka jsem dneska lamentovala nad tím, že když mi to neožerou srnky, pochutnávají si na kytkách slimáci nebo mšice.

    A když se to spojí se správným plevelem, mám někdy chu´t se na všechno vyprdnout. spinning smiley sticking its tongue out

    Ale dlouho mi to nevydrží. grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 15:26
     

    Gabčo, u mně je přesně to samý a ještě navíc se nám na půdě uhnízdili netopýři a serou mi na kuchyňské okno. Jo a v zahradní boudě si pod střechou udělala pelech kuna. Co jsem komu udělala, že tady musím žít s takovým zvěřincem angry smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 15:33
     

    Jo, kunu jsme tu kdysi taky měli. Když jsme ještě neměli předělanej barák, bydlela na půdě. Ale nikomu nepřeju ten bragl, co dokázala, když se tam honila s kočkama. To se nám stropy třásly. grinning smiley

    No, netopýry jsme teda ještě neměli, ale nemusím mít všechno, že? grinning smiley Mně stačí obchcávací kocouři od vedle. A to nemluvím o sousedovi, který si pořídil kočku a slovo kastrace či antikoncepce mu nic neříká. thumbs up Takže chudinka kočka, ještě malá už rodila koťata. A rodí pořád. thumbs up

    Ale ruku na srdce.......vymněnila bys bydlení na vesnici za bydlení v paneláku? Já ne. smoking smiley drinking smiley winking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 15:35
     

    Tak to si nedovedu představit.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 15:41
     

    Já bych netopýra brala, moc se mi líběj. Rachot na půdě zmáknou kočky a to jak kdyby tam někdo válel sudy.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 16:44
     

    hihihi Gábi, já se už lekla, že obchcává i soused grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... no nakonec jsem tu větu dočetla spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 21:08
     

    Padla na mě nějaká viroza. Už ve čtvrtek jsem se necítila ok, ale šla jsem na thajskou masáž, další den na delší tůru se psem (to už jsem kopec nemohla rozdýchat mnohem víc než obvykle), v sobotu hlídání vnuček a dnes jsem odpadla. Teď jsem si naordinovala léčbu vaječňákem smoking smiley Marodění mě nebaví, ale tahle léčba není špatná winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (11.05.2014 21:19)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 21:20
     



    skrblice napsal(a):

    hihihi Gábi, já se už lekla, že obchcává i soused grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... no nakonec jsem tu větu dočetla spinning smiley sticking its tongue out

    Tak to by nebylo nic nemožnýho. grinning smiley thumbs up

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 11.05.2014 21:40
     

    Věro, jen jestli si ten moribundus nevymejšlíš, abys mohla léčbu nasadit.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 12.05.2014 20:28
     

    Potřebuji si zanadávat, dcera přes net koupila prostřednictvím Ma....cz si novou lednici na kterou jsem jí dal peníze, dnes jí lednici v 9.00 hodin přivezl Top Tr........ lednici složil před barák, vyinkasoval peníze a s tím že to není jeho práce odejel. Tak tam čučela dcera jako vrána a běhala po patře domu ,kdo jí do 1 patra pomůže vynést lednici. Takže vím, kde již nenakupovat. confused smiley nono smiley nono smiley nono smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.