pátek 29. března, 00:00 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 22
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 07.11.2023 22:23
     

    Kdyby tu někdo rozuměl vzdělávání... Je tu kluk, který se jeví nevzdělavatelný. Ruší celou třídu, neposlouchá pokyny.... má svoji asistentku, chodí místo učení třeba na trampolínu. Ve škole se neřeší nic jiného. Teď opakuje první třídu. Učitelky jsou vyčerpané, zvažují výpověď. Děti nechtějí do školy chodit, je tam špatná atmosféra. Rodiče jsou v pohodě, dítě do speciální školy nedají.

    Má tohle nějaké řešení? Má těch zbylých 20 dětí prostě smůlu?

    Kdyby byl úplně nevzdělavatelný, mentálně nezpůsobilý, hýkal třeba jenom, taky by měl právo v té třídě sedět? Na úkor ostatních?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 07.11.2023 22:29
     



    Manca napsal(a):

    Nevím, jestli mu má zbýt životní minimum, nebo existenční. Kdyby byl z UA, nedostal by nic. Kdyby byl matka s dětmi z UA, dostal by taky míň. Mně tohle rozdmýchávání závisti prostě vadí. Vím o paní s dvěma dětmi, menší dvouleté, která musí vyjít s deseti tisíci. Jídlo, oblečení, plíny, boty... Hledá přivýdělek a v době nepřítomnosti hlídá starší syn, klidně půl dne. Nevím, jaké problémy má tvůj syn, ale přinejmenším volného času má víc než tahle Ukrajinka.

     

    kordula napsal(a):

    Mám dotaz, syn má inv důchod 11478,-

    Bydlí na u?bytovně a tam platí nájem 7500, - .byla jsem na ÚP, že mu zbyte na živobytí 3739,-.

    Možná kdyby jsme byli cikáni nebo UK. Z důchodu mu spočítají 70% a to je

    4860,- tím pádem nemá nárok na nic

     

    Manco , promiň, na to se neptám, jen chci vědět, jak se to počíta, zůstane mu něco kolem 3760,- na měsic, pracovat nemůže. Nedostane nic.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 08.11.2023 08:37
     

    Kordulko, úplně přesně nevím. Ale zkušenost, co jsem někdy slyšela. Prvotní je, kde je hlášen k pobytu. Tam bývá dost často zádrhel. Počítají se dohromady všechny osoby. Příspěvek na bydlení by měl být, pokud náklady na bydlení překročí 30 procemt příjmu. To stále slýchám od vládních představitelů. To by tady bylo naplněno vchovatě.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 08.11.2023 08:58
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, úplně přesně nevím. Ale zkušenost, co jsem někdy slyšela. Prvotní je, kde je hlášen k pobytu. Tam bývá dost často zádrhel. Počítají se dohromady všechny osoby. Příspěvek na bydlení by měl být, pokud náklady na bydlení překročí 30 procemt příjmu. To stále slýchám od vládních představitelů. To by tady bylo naplněno vchovatě.

    Regi je sám na ubytovně. Asi ta ubytovna je zádrhel. Prostě nemá nárok na nic. Vypočitala 70% z důchodu a zbyly ty 4860,- co není žavotni minimum tak nemá nárok na nic

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (08.11.2023 09:13)
     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 08.11.2023 10:31
     

    Nevím přesně, na ubytovny se přispívá určitě, často se o tom dokonce píše, jak moc to stojí stát Zkusila bych se zeptat proč nemůže mít příspěvek na bydlení. Stále se se zdražením energií říká, že stát nenechá nikoho padnout a pokud náklady překročí těch 30 procent....Nehovoří se o tom, že dotyčnému musí zbýt jen životní minimum.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 08.11.2023 10:44
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Nevím přesně, na ubytovny se přispívá určitě, často se o tom dokonce píše, jak moc to stojí stát Zkusila bych se zeptat proč nemůže mít příspěvek na bydlení. Stále se se zdražením energií říká, že stát nenechá nikoho padnout a pokud náklady překročí těch 30 procent....Nehovoří se o tom, že dotyčnému musí zbýt jen životní minimum.

    Na ÚP z důchodu vypočítala 70 %, ne 30% . A logické kupecké počty jaksi nejsou. Na ÚP hledala všechny možnosti, ale výsledek 0

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 08.11.2023 10:50
     

    Mančo, tohle začleňování já moc nechápu. Ty zbylé děti podle mě mají nárok na "běžnou " výuku. Dělala jsem u různě postižených dětí předškolního věku, ale i tam byl problém.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 08.11.2023 11:32
     

    Sousedce to také nepřipada logické,tak se na to mrkla

    Přispěvek na bydlení 2023 a vyšlo ji , když náklady na bydlení jsou vysší než 30% příjmu ,tak příspěvek na bydlení je xxxx. Jasně že to počítala s klukovým důchodem a jeho výši nájmu. Je to dost zajímavé o 70% se nikde nepíše. Prostě u někoho se něco přilepšenou najde a u někoho ne.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 11.11.2023 10:37
     

    Pan cancourek se do kuchyně nikdy neplet, až do včera. Zabít málo angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 11.11.2023 10:59
     

    ----

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (11.11.2023 11:04)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 11.11.2023 21:25
     

    Cancourku, znám angry smiley .

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 11.11.2023 23:25
     



    cancourek napsal(a):

    Pan cancourek se do kuchyně nikdy neplet, až do včera. Zabít málo angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley

    No, zítra se budeme v kuchyni motat oba. Manželka bude dělat křenové zelí a já bramborák. Navzájem budeme ohleduplní, milý.a budeme si pomáhat. Každý bude mít jednu stranu kuchyně, tak .... no uvidíme.

    Ještě musím přeházet kompost a stočit šípkové víno. Odpoledne je v tv fotbal, tak nevím, jak to dopadne a co se stihne ... smiling smiley

    Omlouvám se, že jsem zapomněl nadávat ... winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (11.11.2023 23:26)
     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 12.11.2023 09:17
     

    Taku, ať ti ta předsevzetí vyjdou a řádně uvaříte.

    Já s dcerou, sice moc na kuchyň není, ale občas na to dojde, spolupracovat můžu. Ještě po dvaceti letech jsem zvyklá z paneláku na mrňavé prostory linky a co jsem tam toho udělala. S chlapskou částí to nejde dohromady. Řeším tak, že kuchň prostě opouštím, pokud tam někdo chce něco vytvářet. Konfliktům se má předcházet. Platí to nakonec obecně a vždycky si připomínám, že nejvíce vražd bývá právě v kuchyni. grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 12.11.2023 09:29
     

    jo jo - poslední dobou mi dědek říká - ,,co se mi tu se...š" -takže radostně vypadnu .. winking smiley

    akorát musím dělat koláčky. sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (12.11.2023 09:33)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.