středa 24. dubna, 19:12 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 22
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.01.2024 11:02
     

    Holky, a já to vyřešila před Vánoci.. napsala jsem si Ježíškovi a po letech to taky vyměnila. winking smiley

    Automechanici často radí Škodovky, ale pro mě nejsou nějak hezké uvnitř, mám ráda ten hezký interier. love smiley A taky jsem chtěla velký kufr. Takže jsem si vybrala Hyundai i 30 combi. thumbs down Tak teď už se jen modlit, aby mě to auto nezklamalo. please smiley

    Nečekaným bonusem je vyhřívaný volant a sedačky a to je teda věc báječná, zvlášť v tomto počasí.

    A potom svícení do zatáček.. to jsem ani nevěděla, že vůbec auta mají a umějí. A automatické vypínání dálkových světel - to je dobrá služba hlavně pro ty lidi proti mně.. grinning smiley já to vždycky zapomínala a vzpamatovalo mě až zablikání protijedoucího. eye rolling smiley stydlin smiley

    A barva "šampáň" se mi taky zamlouvá, ač jsem původně vyhlížela auto bílé..ale chlapi mě ukecali, že je tohle hezčí. thumbs down

    Jen ho ještě nepoznávám na parkovišti.. vždycky zamířím jinam. grinning smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.01.2024 11:02
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    SPIKE napsal(a):



    cancourek napsal(a):

    Bosk, to mi povídej winking smiley jak mě podle těch fotek někdo může poznat, když na nich nepoznám já sama sebe grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Já si zase říkám, že nemůžu být na fotce "vystajlovaná", protože potom vystoupím někde z letadla po dlouhém letu celá zmuchlaná, unavená, rozcuchaná...tak aby mi bez problémů uznali, že na fotce v pasu jsem opravdu já. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.01.2024 11:05
     


    A dal Ti naději, že se to dá prodat? Mně nabídli už pouze ekologickou likvidaci winking smiley. Tak ho máme pořád na dvoře a až ho dáme do pořádku, zkusím to dát na nějaký bazar. Ono sice vrže a rachotí, ale jezdí výtečně a ten kufr, to je pohádka.. neznám auto, které by mělo větší... to už pak jedině dodávka. winking smiley grinning smiley Převozila jsem tam kvanta neuvěřitelně velkých věcí!

    kordula napsal(a):



    SPIKE napsal(a):



    kordula napsal(a):

    Auto. mam opravený. Už snad naposled, mém ho prý prodat. Mechanik radí Felicii, ta se mě nelibí, taková hranatá, pro mě prý ideální, žádný problém se startovánim, pumpovat, měnit polohu sitiče ,nebo Matyse spark, ten by se mě libyl, ale je to trochu jiný levl.

     

    Kordulko, něco podobného jsem si vyslechla včera v servisu i já. Auto má své roky a hlavně kilometry (cca 150tis.), takže se dá čekat, že se každou chvilku ozve nějaká součástka, kterou je třeba vyměnit.

    Ono na Škoda 120 ,se pomalu nic nesežene. A to on má kontakty . Výhledově to bude chtět byměnit nějaký setrvačnik - 3-4 tisíce. Prý to nemá cenu, .. prodat!

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.01.2024 11:09
     

    Na to moje ježdeni jen tady " okolo komína " , nepotřebuju něco extra, čím měně hejblaz tím pro mě lépe. Autorádio mám v šatniku už 20 let grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.01.2024 11:13
     

    Tak ono čím víc elektroniky, tím víc průšvihů k opravám, to souhlasím. winking smiley grinning smiley No já to nechtěla, to auto tu výbavu už mělo, tak se to snažím vnímat jako bonus. My ještě sem tam vyjedeme na delší cestu, tak potom je to příjemné, včetně té navigace pro mě, věčnou bludičku. winking smiley

    kordula napsal(a):

    Na to moje ježdeni jen tady " okolo komína " , nepotřebuju něco extra, čím měně hejblaz tím pro mě lépe. Autorádio mám v šatniku už 20 let grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.01.2024 11:31
     



    Anavi napsal(a):

    Tak ono čím víc elektroniky, tím víc průšvihů k opravám, to souhlasím. winking smiley grinning smiley No já to nechtěla, to auto tu výbavu už mělo, tak se to snažím vnímat jako bonus. My ještě sem tam vyjedeme na delší cestu, tak potom je to příjemné, včetně té navigace pro mě, věčnou bludičku. winking smiley

    kordula napsal(a):

    Na to moje ježdeni jen tady " okolo komína " , nepotřebuju něco extra, čím měně hejblaz tím pro mě lépe. Autorádio mám v šatniku už 20 let grinning smiley

    Ivo to je mě jasné.

    To moji škodovku měl policajt - kutil. Má tam spoustu knoflíků a páček navíc , že se toho raději ani nedotknu. Má to taky jakoby alarm eye rolling smiley

    Já si myslím, že ve svým věku bych s tou škodoskou mohla fojezdit, pokud mě ji někdo neukradne ,jako veterána grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.01.2024 11:56
     

    Kordulko, mechanik ti radil dobře. Sežeň si Felicii. Nedám na ni dopustit. Naprosto bezproblémové opravy. Za pár šupů. Motoricky spolehlivá. Máme na tyhle pojížďky už asi pátou. Špatná je plechařina. Dost rychle rezaví. Ale je ke koupi za pár šupů. Vždycky byla dřív kaput plechařina než motor. Vřele doporučuju.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.01.2024 21:19
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, mechanik ti radil dobře. Sežeň si Felicii. Nedám na ni dopustit. Naprosto bezproblémové opravy. Za pár šupů. Motoricky spolehlivá. Máme na tyhle pojížďky už asi pátou. Špatná je plechařina. Dost rychle rezaví. Ale je ke koupi za pár šupů. Vždycky byla dřív kaput plechařina než motor. Vřele doporučuju.

    Ono to asi tak nějak dopadne, 😀. na Citigo nemám, i z baru,cenu drží vysoko , Matys tam by se mě dobře lezlo , jakpak budu ještě dlouho jezdit

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.01.2024 23:05
     

    Můžeš jezdit ještě dlouho, o tom žádná. Ale na ty pojižďky co absolvuješ, je lepší ušetřit na autě ale nešetřit na benzínu.A je to docela skladný autíčko. Dědek si ze svojí Feldy vyházel zadní sedačky a udělal si z toho malej náklaďáček.

    Já jsem nešťastná, když si mám sednout do něčeho lepšího. Všude na mě svítí spousta hejblat, nedej bože, když to začne něco hlásit a nakonec z toho vyleze, že upozorňuje na termín výměny oleje třeba.Nebo jinou blbost. Mám pocit, že se mi rozbíhá pozornost. Jediný, co chybí, je v parnu klimatizace. Ale vzhledem k tomu, že já trpím alergií, tak ji nemůžu používat ani v žádným jiným autě.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 10.01.2024 08:51
     

    Regi, no to by ses teď u mě zbláznila grinning smiley Mám pocit, že jsem v kokpitu letadla. winking smiley

    A ještě mě všichni techničtí nadšenci kolem nutí to všechno využívat. Mně stačí blinkr a topení. winking smiley

    Taky to "chcípne" auto na semaforech a při zařazení automaticky nastartuje, tak to si vypínám rovnou, to mě nervuje. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 10.01.2024 11:15
     

    Anavi, v lepším případě bych se zbláznila. Spíš bych už byla v penále anebo v černý kronice s popisem o debilních seniorech a bez řidičáku. Tohle mi auto dělat na křižovatce, musela bych tu funkci vyřadit. Jako jsem musela zlikvidovat dálkové zamykání. Nikomu jinýmu se to asi neděje, ale já to někde pomačkala, pak jsem blikala a svítila sedíc v autě, někdy se to nechtělo odemknout. Přece má technika sloužit mně a ne mne stresovat.Samozřejmě je to i věkem ale jsem si vědoma, že provoz a řízení je čím dál náročnější v současných podmínkách, tak se snažím řešit tak, abych všechno ustíhala. grinning smiley A navíc jezdím trochu jak Hrušínský ve Vesničce. Ráda počumím kolem sebe.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 10.01.2024 14:01
     

    Skoro si začínám myslet, že Tě na silnici nechci potkat. winking smiley grinning smiley love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 10.01.2024 15:21
     

    Děda si z tohoto důvodu už vybral fotku na parte grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 10.01.2024 21:19
     

    Vzhledem k tomu, že už moho let neřídím, ale nechávám se vozit (tak max. 4x do roka, jinak zvládám MHD) jste mne nesmírně pobavily .. díky love smiley flower smiley . Jdu umýt nádobí bo nikdo, ani já, nejsme schopni koupit něco do myčky. Ach jo, už bude jen hůř.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.01.2024 14:02
     

    Ivčo já mám bílou i20ku a jsem moc spokojená. thumbs downTak přeji hodně šťastných kilometrů thumbs down

    Anavi napsal(a):

    Holky, a já to vyřešila před Vánoci.. napsala jsem si Ježíškovi a po letech to taky vyměnila. winking smiley

    Automechanici často radí Škodovky, ale pro mě nejsou nějak hezké uvnitř, mám ráda ten hezký interier. love smiley A taky jsem chtěla velký kufr. Takže jsem si vybrala Hyundai i 30 combi. thumbs down Tak teď už se jen modlit, aby mě to auto nezklamalo. please smiley

    Nečekaným bonusem je vyhřívaný volant a sedačky a to je teda věc báječná, zvlášť v tomto počasí.

    A potom svícení do zatáček.. to jsem ani nevěděla, že vůbec auta mají a umějí. A automatické vypínání dálkových světel - to je dobrá služba hlavně pro ty lidi proti mně.. grinning smiley já to vždycky zapomínala a vzpamatovalo mě až zablikání protijedoucího. eye rolling smiley stydlin smiley

     

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.