sobota 20. dubna, 03:42 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.01.2024 19:27
     

    Krimy to jistilo, Vraždy z vřesovišť , něco na Zoom, zahrady a ART

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.01.2024 08:15
     

    A já jsem ještě jiný případ.. měla jsem covid dvakrát po sobě, průběh docela hnusný, ale neskončila jsem v nemocnici, takže jsem si to odtrpěla doma, a přesto by do mě toto "novodobé" očkování nikdo nedostal. Jinak všechny standardní vakcíny mám.

    Jsem v tomhle konzerva. stydlin smiley

     

    Manca napsal(a):

    Tyhlety kecy lidí, kteří měli štěstí na dobrý průběh, jsou na přesdržku. Mám kolem sebe lidi, co prodělali covid v pohodě a pak už se nenechali očkovat, jelikož neviděli důvod. Pak takové, co měli blbý průběh, tak se očkovat nechali, a další nemoci snáší opět hůř, protože mají prostě takovou imunitu. I takové, co byli nuceni se očkovat a jsou stále zdraví, tak jak vždycky byly. Neznám nikoho, komu by očkování ublížilo, ale nijak to nezpochybňuju, to je myslím známá věc, že nemoc (čili i očkování jako zátěž pro imunitu) může odstartovat nějaký problém. Každý má svou zkušenost a vyjadřovat se k něčemu jen tak od stolu... Chtělo by to trochu pokory.

    Ať vás to moc nesemele. Aspoň teď není zahradnická sezóna (i když na procházce jsem viděla dvě rodiny hrabat listí).

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.01.2024 08:18
     

    Souhlas. Naší mamce se taky výrazně horší sluch. Je nutné ji nemluvit do zad, ale tváří v tvář a vyslovovat a potom je to v pohodě. Ale telefonování občas začíná být problém, zvlášť, když je v místě, kde je třeba ruch. sad smiley

    babkaela napsal(a):

     

    A že děda neslyší, špatně slyším už mnoho let. A můžu ubezpečit - není nutno zvyšovat hlas úplně - stačí mluvit trošku, ale opravdu trošku, hlasitěji a lépe artikulovat, mluvit pomaleji s důrazem na každé slovo. A nemluvit k zádům, ale obličeji.

     

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.01.2024 11:04
     

    můj dědek se opravdu snaží - te´d třeba urval držátko na mikrovlnce . to je pořád něco - a bude hůř. k mikrovlnce já nechodím - mám voperovaný strojek na srdce a nesmím k magnetům a pod.

    další věc-- pan doktor má až do 15.1 dovolenou .. na ředění mám už jen 8 tablet . no - Zuzka volala na kardio -tam snad dr je . please smiley -a pořád něco....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (02.01.2024 11:07)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 03.01.2024 16:16
     

    Já tedy nevím jak to je s tím sluchem, ale já se vrátila z města, mimo jiné dop. dopis 79,- a děda snad neslyší vůbec. Už jsem měla lufta, jeslí neměl mrtvičku, řvala jsem mu přímo do ucha a nic. Mimo jiné dousedom převažela sanitka maminku a ono se jí v sanitce udělalo špatně, zvracela a udusila se zvratkama. Navíc jim to nikdo nedal vědět, šli na navštevu a ona nikde.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 03.01.2024 16:22
     

    Kordulko a to má najednou tu nehluchlost nebo až teď s covidem?

    Sousedku radši nekomentuju.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 03.01.2024 17:45
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko a to má najednou tu nehluchlost nebo až teď s covidem?

    Sousedku radši nekomentuju.

    Už to nebylo ono před Covidem, ale nyní katastrofa. Zítra jde, tedy jede autobusem, k doktorce..... No tak nakonec se mě ptá, jestli ho slyším.... eye popping smiley angry smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 04.01.2024 08:00
     

    Já jsem si teď říkala, jestli to je až po covidu, nebo se mi zdá.... Prostě dřív ty nemoci měly nějaký průběh, že člověk věděl, kdy je zdravý. Teď nevím, jestli nemoc doznívá, nebo začíná nová. Jeden den dobrý, pak zas horší. Já si připadám ok, ale vidím to na manželovi.

    Chudák paní v sanitce

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 04.01.2024 08:42
     

    Manco, u nás to samé, děda nakonec zatím k doktorce nejel, prostě nebyl schopný vstávat.

    Já asi taky půjdu, testy negativní, ale už co jsme přijela z nemocnice, kde jsem asi něco chytla, to je od 17.12 . Se nemůžu dát dokupy. Všechno mě bolí, jsem jak kus hadru.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 04.01.2024 13:34
     

    Dnes vyrazila k doktorce, potřebuji potvrzení, že jsem stále schopná řídit auto. No a tam jsem si při vyplňování lejstra všimla, že mám už dva měsíce propadlý řidičák! angry smiley

    Zítra tedy vyrazím na příslušný úřad (dnes neúřadují).

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 04.01.2024 14:30
     

    Nakonec jsem taky dolezla k doktorovi. Mám ATB, už se to táhne moc dlouho. Ovšem manžel, nebyl schopný vylézt z postele. Když jsem prišla domů, tak mě povídá " byla jsi s tím hlasem " jakým hlasem? Já s hlasem nic nemám ,ale ty mě neslyšíš. Zítra tam musí jít a doktorce zavolám ,jak to s ním vypadá.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 04.01.2024 15:45
     



    SPIKE napsal(a):

    Dnes vyrazila k doktorce, potřebuji potvrzení, že jsem stále schopná řídit auto. No a tam jsem si při vyplňování lejstra všimla, že mám už dva měsíce propadlý řidičák! angry smiley

    Zítra tedy vyrazím na příslušný úřad (dnes neúřadují).

    To je shoda.Můj chlap byl dnes taky pro potvrzení.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 05.01.2024 11:16
     

    Bosk, asi má podobné datum narození jako já.

    Dnes jsem si jela vyřídit nový řidičák a kupodivu to šlo jako po másle. Dokonce jsem ani nepotřebovala fotku, stáhli si ji z webu, kde vidí, že mám skoro novou občanku i pas, tak jednu z těch fotek použili! Konečně propojení dat v praxi.

    Ono to jde vyřídit i on line, ale když jsem to otevřela, tak jsem hned vidělal, že mi to tak hladce nepůjde, že bude jednodušší, když si tam zajedu osobně.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 05.01.2024 12:36
     

    Spike nemá.On je říjnový a je v tomto trochu bordelář a hřeší na to,že většinou řídím já.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 05.01.2024 14:07
     

    Spike, tohle propojení fotek funguje už od roku 2021. Možná i dřív. Počítám, že z doby, kdy si úřady začaly fotky pořizovat samy.Ani bych to nevěděla ale výměna dokladů mě postihla už v roce 2021. Občanka bez problémů. Horší byl řidičák. Bylo to v covidové době, na úřadě nebyla ani noha a do konce platnosti mi zbývalo asi o měsíc víc než je předepsáno. Po dlouhém řečnění a zaplacení pokuty, že jsem moc pořádná mi řidičák vyměnili a fotka je stejná jako z občanky. Jen to tenkrát nikdo neprodával jako vrchol digitalizace.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.