pátek 19. dubna, 16:00 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.12.2023 10:32
     





    Ten lék co dostal děda na Covid stojí přes 18 tisic eye popping smiley

    Kordulko a kolik myslíš, že stálo všechno možné i nemožné testování,očkování několika dávkami, uzávěry, pobyty ve špitále, léčení long covidu. A na kolik vyčíslit zmařené životy? Je to přesně věc, na kterou se píšící doktor snaží najít odpověď anebo aspoň lidem sdělit, jak se věci mají.

    Pinko, když tohle čtu a člověk trochu ví, tak se mi otvírá kudla v kapse, když slyším zase bubnování k očkování a dalším v zásadě nesmyslným opatřením, která stála třeba zdravotnictví stamiliony. A stačí celkem docela málo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.12.2023 11:47
     

    Byla jsem nasypat sýkorkám a sotva jsem vyšla těch pár schodů, nohy jak z olova. Děda pto změnu neslyší, všechno mu musím opakovat a dost zvýšit hlas. To nás ta viróza pěkně skolila.

    Potřebuju jít do Billy, je to jen přes silnici, ale bude to fuška.

    TAKovi se neozvali ?

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.12.2023 22:00
     

    TAKovi se neozvali asi. Snad už je trrochu lépe.

    O nohách jako z olova mi chíli povídej a budu se cítit šťastnějsí, že v tom nejsem sama spinning smiley sticking its tongue out . Teď po dvě rána jsem sebou jebla na chodníku ke zvířatům, naštěstí, žádná zlomenina , klepyklep, ta tři roky téměř mi dává zabrat dostatečně, další už nepotřebuju.

    A že děda neslyší, špatně slyším už mnoho let. A můžu ubezpečit - není nutno zvyšovat hlas úplně - stačí mluvit trošku, ale opravdu trošku, hlasitěji a lépe artikulovat, mluvit pomaleji s důrazem na každé slovo. A nemluvit k zádům, ale obličeji.

    Moji kamarádku dost vytáčí syn - zopakuj, co jsem ti říkal - mám to takhle nastavené u důležitostí - řeknu ti to znovu a ty mi řekneš zda jsem dobře pochopila. Kecy mého dědka už neposlouchám, bo co slyšel v TV a přečetl na netu pro mne důležité není.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 29.12.2023 15:38
     



    babkaela napsal(a):

    TAKovi se neozvali asi. Snad už je trrochu lépe.

    O nohách jako z olova mi chíli povídej a budu se cítit šťastnějsí, že v tom nejsem sama spinning smiley sticking its tongue out . Teď po dvě rána jsem sebou jebla na chodníku ke zvířatům, naštěstí, žádná zlomenina , klepyklep, ta tři roky téměř mi dává zabrat dostatečně, další už nepotřebuju.

    A že děda neslyší, špatně slyším už mnoho let. A můžu ubezpečit - není nutno zvyšovat hlas úplně - stačí mluvit trošku, ale opravdu trošku, hlasitěji a lépe artikulovat, mluvit pomaleji s důrazem na každé slovo. A nemluvit k zádům, ale obličeji.

    Moji kamarádku dost vytáčí syn - zopakuj, co jsem ti říkal - mám to takhle nastavené u důležitostí - řeknu ti to znovu a ty mi řekneš zda jsem dobře pochopila. Kecy mého dědka už neposlouchám, bo co slyšel v TV a přečetl na netu pro mne důležité není.

    Dědek na mě mluví z postele a já musím furt vstávat a chodit ke dveřím, bych mu odpověděla.s tím Covidem se to snad zhoršilo, a potom ,že je to prkotina.

    Jo a čistila jsem kávovar a je mimo provoz, nemele angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (29.12.2023 15:39)
     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 29.12.2023 15:53
     

    Kordulko, nech si opravit kávovar, klidně usedni ke kávě. Jak píše Eli. V našem věku už skoro nic nebude lepší. eye rolling smiley Nevím, jestli děda neslyší věkem anebo má od rýmy zalehlé uši. To taky bývá. Mělo by se časem upravit. A zase jak píše Ela. Řvát není třeba, je třeba spíš srozumitelně artikulovat a nemlít všechno dohromady. Dědek zdejší relativně slušně slyší ale stejně když slyšet nechce, tak prostě neslyší. Zkrátka je třeba brát věci tak, že cokoliv člověka zdravotně potká, tak už regenerace prosté déle trvá.

    Co se týče Taků, myslím, že už na tom budou relativně slušně.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.12.2023 12:29
     

    Urá, urá, kávovar jsem si po dvou dnech pokusů opravila. Uvařila jsem si samozřejmě hned kafíčko a nejraději bych šla po o na procházku. Auto stále nemám , jinak bych zajela na chatu.

    Včera jsem se dívala na ARTu , na Beatle

    s . Tedy přesne o Georgu Harisonovi. Byl to mimo jiné zahradník. Na zahradě klidně udělal jezírko jinde , protože mu to prišlo ,že na novém místě bude v parku vypadat lépe a vypadalo.Sázel stromy a byl to navíc můj oblibenec.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.12.2023 13:08
     

    ART se u nás taky hodně sleduje. Včera jsem se dívala taky. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.12.2023 13:18
     

    Urá, urá, kávovar jsem si po dvou dnech pokusů opravila. Uvařila jsem si samozřejmě hned kafíčko a nejraději bych šla po o na procházku. Auto stále nemám , jinak bych zajela na chatu.

    Včera jsem se dívala na ARTu , na Beatle

    s . Tedy přesne o Georgu Harisonovi. Byl to mimo jiné zahradník. Na zahradě klidně udělal jezírko jinde , protože mu to prišlo ,že na novém místě bude v parku vypadat lépe a vypadalo.Sázel stromy , kytky, keře a byl to navíc můj oblibenec.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.12.2023 21:02
     

    Kávovar jsem rozchodila a zase se rozbil ponorný mixer, dělám svíčkovou

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 31.12.2023 09:23
     

    Kordulko,ty máš ale smůlu.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 31.12.2023 14:34
     



    bosk napsal(a):

    Kordulko,ty máš ale smůlu.

    No jo, to nasere a vcaci se mě ta viroza

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 31.12.2023 16:53
     

    Kordul zalez do postele a pořádně se vymaroď. Starej se taky chvilku o sebe.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 31.12.2023 17:11
     

    Kordulko, jak to píše Iriska. Není nám dvacet. Chřipky ani covidu se člověk určitě rychle nezbaví couráním. Chce to na pár dnů postel.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 31.12.2023 23:18
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, jak to píše Iriska. Není nám dvacet. Chřipky ani covidu se člověk určitě rychle nezbaví couráním. Chce to na pár dnů postel.

    Tak nějak už ležim od 17.12. co jsem přijela z nemocnice.

    Silvestr 2023 , zasmála jsem se jen u Světáků,

    Vraždy z vřesovišť, to jsem se tedy nesmála, potom na ARTu ,Pocta Mercurymu.

    Je kanál A11, to se prý nasmějeme , bude to ten starý dobrý Silvestr. Sem tam tam mrknu a traparna, nebo jsem ty veselé scénky prošvihla. eye rolling smiley

    A nyní " Ospalá díra " s Depem, blbost, co jsem už viděla .

    ČT 1 snad...

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.01.2024 18:34
     

    Jé my tedy TV nic, nesnáším kabarety, varieté, estrády, nebo jak tomu ještě všelijak říkají a s hrůzou vzpomínám na roky kdy k nám jezdila tchýně na svátky. Ta musela koukat na Televarieté to byla kombinace úplně na zabití Bohdalka s kapesníčkem a Dvořák s jeho debilními vtipy, no hrůza. Nenápadně jsme prchali z obýváku k dětem. Kluci prchli první a pustili si MTV a užívali Vánoce :-). Babička byla za chvíli za námi, že jí to tam samotnou nebaví a hned chtěla štelovat televizor na to Televarité že zrovna zpívá Helenka eye popping smiley. Panebože to byly nervy.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.