pátek 19. dubna, 08:50 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.12.2023 13:52
     
    img_20231226_133846.jpg

    Test mého manžela

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.12.2023 14:59
     

    Ajajaj, manželovi přeji brzké uzdravení a co nejlehčí průběh please smiley flower smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.12.2023 15:46
     

    Těhotnej nebude, tak asi covid. Přeji co nejmírnější průběh. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.12.2023 16:48
     

    Děkuji, ale včera jsem myslela, že to neudejchá, ale prežil.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.12.2023 17:19
     

    Kordul,držím palce,ať to dobře zvládne.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.12.2023 22:12
     



    bosk napsal(a):

    Kordul,držím palce,ať to dobře zvládne.

    Od štedrého dne, ho to bere . Bolest v krku jak žiletky.

    Já to měla podobné z nemocnice, ale asi díky kapačkam jsem to zvládla, ale zase se to táhne, furt to není ono, nemůžu dejchat

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.12.2023 09:55
     

    Je to fakt svinstvo, tak at´ to dobře zvládne please smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.12.2023 10:49
     

    Známá mě napsala na Fb, něco v tom smyslu, že Covid neexistuje, je to jen chřipka, je směšné jak tomu lidé věří. Fak lidé jsou nepoučelní. Mě se to vrací. Čekam na zavolání doktora, jestli pošle dědu do špitálu, nebo mu něco napiše . Děda je " mrtvej " prostě tam nedojde a auto nemáme. Volal Michal že má zimnici a je mu zle. Ještě budu muset jet tam.

     

    Jo a ta znamá mě napsala ať si udělám test znova, " jsou už předem upravené na pozitivní a negativni. To je prý známá věc

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (27.12.2023 11:22)
     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.12.2023 17:25
     

    Kordulko, ať to co nejjednodušeji přečkáte.Nečetla jsem, co ti přesně psala známá. Ale covid je viroza. Přenáší se viry.Stejně tak je chřipka viroza. Přenáší se také viry. Z tohoto hlediska mezi nimi skutečně není žádný rozdíl. Viry covidu vytvářejí více mutací, proto je na ně očkování ještě méně spolehlivé než na chřipku. Pokud má někdo horší imunitu, vrací se mu chřipka zrovna tak jako covid. Jediný rozdíl je v tom, že s viry chřipky žijeme déle a tudíž jsme vůči nim odolnější.Bohužel, dodnes nikdo pořádně neví, co s lidskou imunitou provedlo očkování na covid a neustálé a dlouhodobé nošení roušek a respirátorů. Asi to žádný zázrak nebyl, protože po rouškách a očkováních je spousta lidí totálně rozsypaná. Při určité dispozci se dá umřít na chřipku stejně jako na covid.

    Dědu určitě ohlídejte. Nasazení antivirotik by mu vůbec neuškodilo.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.12.2023 17:51
     

    Tyhlety kecy lidí, kteří měli štěstí na dobrý průběh, jsou na přesdržku. Mám kolem sebe lidi, co prodělali covid v pohodě a pak už se nenechali očkovat, jelikož neviděli důvod. Pak takové, co měli blbý průběh, tak se očkovat nechali, a další nemoci snáší opět hůř, protože mají prostě takovou imunitu. I takové, co byli nuceni se očkovat a jsou stále zdraví, tak jak vždycky byly. Neznám nikoho, komu by očkování ublížilo, ale nijak to nezpochybňuju, to je myslím známá věc, že nemoc (čili i očkování jako zátěž pro imunitu) může odstartovat nějaký problém. Každý má svou zkušenost a vyjadřovat se k něčemu jen tak od stolu... Chtělo by to trochu pokory.

    Ať vás to moc nesemele. Aspoň teď není zahradnická sezóna (i když na procházce jsem viděla dvě rodiny hrabat listí).

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.12.2023 17:54
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, ať to co nejjednodušeji přečkáte.Nečetla jsem, co ti přesně psala známá. Ale covid je viroza. Přenáší se viry.Stejně tak je chřipka viroza. Přenáší se také viry. Z tohoto hlediska mezi nimi skutečně není žádný rozdíl. Viry covidu vytvářejí více mutací, proto je na ně očkování ještě méně spolehlivé než na chřipku. Pokud má někdo horší imunitu, vrací se mu chřipka zrovna tak jako covid. Jediný rozdíl je v tom, že s viry chřipky žijeme déle a tudíž jsme vůči nim odolnější.Bohužel, dodnes nikdo pořádně neví, co s lidskou imunitou provedlo očkování na covid a neustálé a dlouhodobé nošení roušek a respirátorů. Asi to žádný zázrak nebyl, protože po rouškách a očkováních je spousta lidí totálně rozsypaná. Při určité dispozci se dá umřít na chřipku stejně jako na covid.

    Dědu určitě ohlídejte. Nasazení antivirotik by mu vůbec neuškodilo.

    Regi, už je má. Tak tak jsme je sehnali.

    No ona říkala, něco v tom smyslu, že Covid neexistuje a testy jsou předem vyrobeny na negativní a pozitivní. eye rolling smiley

    Ten lék co dostal děda na Covid stojí přes 18 tisic eye popping smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (27.12.2023 20:13)
     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.12.2023 18:18
     

    Dám odkaz na blog jednoho lékaře. Řeší tam právě i otázku antivirotik. A je to docela jako ze života. Nemyslím, že je nutno psát všem ale jsou případy, kdy by mělo být prakticky mimo debatu, [vavrusa.blog.idnes.cz]

    A covid a další virozy by přestaly být strašákem pro určitou skupinu lidí. Jinak moje soukromé pozorování a třeba doporučení.Skoro nic to nestojí. Na sobě jsem už před dlouhými lety vypozorovala, že když se tak nějak necítím a ještě mi třeba ani neteče z nosu, stačí třeba jen šimrání v nose, začnu kapat do nosu. Celkem cokoliv.Většinou střídám třeba dva preparáty. Jen dostatečné často a dostatečně včas. Díky tomu většinou nějaké nachlazení anebo viroza končí pouze rýmou v nose a nesestupuje dál na průdušky, případně na plíce.Roky jsem to vyprávěla dědkovi, který trpí obstrukční plicní chorobou. Samozřejmě marně a většinou jednou za rok skončil ve špitále na kyslíku. Po prodělaném covidu se mu možná na chvíli rozbřesklo v hlavě a začal kapat taky. Samozřejmě nesmím komentovat, ptát se atd. Ale poznám tak, že se stěhuje do postele nebo na chalupu s kapkami do nosu.A nechci to zakřiknout, od té doby je pokoj. .

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.12.2023 18:34
     

    Hlásím, že mně už je o něco lépe, ale rýma, kašel a bolest hlavy zůstaávají.

    Kordul, známá je nána, taky věří kdejakýmu blábolu. A ty se drž, máš toho na starosti nějak moc flower smiley love smiley .

    Tak ať to ty, manžel i Michal dobře a rychle zvládnete.Držím palce.

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.12.2023 18:51
     

    a co Takovi??? Už je jim oboum líp?

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.12.2023 09:49
     

    Regi, ten článek je teda síla eye popping smiley. No a s tím kapáním souhlasím, když vnoučata nudlila, radila winking smiley jsem kapat třeba slanou vodou, ale né, a když začali kašlat, tak se koupilo něco v lékárně. Já to mám na sobě taky vyzkoušené , nečekat, než to sleze níž.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Pinka (28.12.2023 09:50)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.