pátek 19. dubna, 18:18 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.12.2023 12:59
     

    Káji,já zatím taky nemám v přízemí umytá okna,ani vyprané záclony.V patře to mám hotové.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.12.2023 21:56
     

    Já jsem včera umyla okna v kuchyni a pokojíčku, a vyprala a pověsila záclony. Každý den něco.

    .

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 09.12.2023 22:10
     

    Já jsem umyla velké okno na terasu zevnitř a pověsila velkou hvězdu jakože výzdoba. Batole tam pak něco kreslilo černou voskovkou. Zvenku umyju, až jestli bude dostatečná obleva. A vchodové dveře taky jsou. A dvířka od trouby, abych viděla dovnitř. Celkový pohled nic moc tedy. A leze na mě další nachlazení. Po přechodném zlepšení kýchám a mám ucpaný nos. A tak podobně...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 10.12.2023 17:39
     
    img_20231210_153629.jpg

    Vánočni trhy, výjimečně hodně stánků , plné náměstí a lidí také hodně. Ale náměstí nebylo připravené, stánkaři prý sháněli lopaty. Děsně to klouzalo, jsem zvědavá, kolik lidí tam spadne. A kabely ležely ve sněhu.

    Prostě naměsti nebylo připravené, proč mě to nepřekvapuje.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 11.12.2023 14:53
     

    Jsem ráda, že mamka si zaplatí každý rok úklidovku na okna. Mýt okna v celém baráku a pak ještě u ní dalších asi 8 oken a jedno balkonové...to už bych fakt nějak nedala. confused smiley

    Pak jí ještě každý rok chodí pán čistit koberce a ten se směje, že je to taková zbytečná akce, protože voda je čistá. Ale to je prostě naše mamka.

    Včera jsem u ní byla, naprosto sterilní prostředí, ale pravila: Už se těším, až zítra přijdou na ten úklid, že to prokoukne. Uzavřela jsem to slovy, že holt každý máme nějakou svoji diagnozu.. grinning smiley tongue sticking out smiley, už ji nepředěláme. winking smiley

    Každé pondělí dopoledne ji chodí paní utírat (neexistující) prach, vysát a vytřít, jednou za 14 dní ji vydrhne (čistou) koupelnu. winking smiley Pokud to ke své spokojenosti potřebuje a nelituje za to peněz, tak proč ne.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (11.12.2023 14:54)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 12.12.2023 19:43
     

    Děda kupoval toaleťak minulý týden a dnes ,rozdíl 10 Kč

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 12.12.2023 20:29
     

    Mám něco s autem, resp. s jeho motorem. Zítra jedu do servisu, ale udělají to asi až po Vánocích. angry smiley

    Tedy snad tam dojedu, možná mi budou muset poslat odtahovku. Do kopce jsem dnes sotva vyjela, vynechávají některé válce motoru.

    Bez auta jsem jak bez ruky. To jsou holt ty odvrácené strany života na malé vesnici.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.12.2023 09:17
     

    Věrko, řešila jsem to minulý týden, do práce jsem doslova "doskákala" třicetikilometrovou rychlostí. Asi ze mě všichni měli v ranní zácpě radost. eye rolling smiley Blikala oranžová kontrolka.

    Tak jsem hned volala kamarádovi, že vím, že má určitě narváno, ale před svátky být bez auta je nemyslitelné! Odpoledne jsem mu to tam přistavila, druhý den dopolko volal, že zapalovací cívka, oprava za 4 tisíce a odpoledne už jsem zase měla auto k dispozici. Mohlo být hůř... aspoň, že takto.



    SPIKE napsal(a):

    Mám něco s autem, resp. s jeho motorem. Zítra jedu do servisu, ale udělají to asi až po Vánocích. angry smiley

    Tedy snad tam dojedu, možná mi budou muset poslat odtahovku. Do kopce jsem dnes sotva vyjela, vynechávají některé válce motoru.

    Bez auta jsem jak bez ruky. To jsou holt ty odvrácené strany života na malé vesnici.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.12.2023 10:31
     

    No dnes uvidím. Jedu tam, aby to napíchnul na diagnostiku. bude-li to nějaká prkotina, což tedy nemyslím, udělá mi to, jinak musím počkat. Pojedu raději mimo dálnici, kdybych někde zůstala viset, ať je to mimo dálnici. Auto si na návštěvy za mamkou budu půjčovat od dětí či vnučky, jak bude zrovna nějaké volné. No je to každopádně problém.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.12.2023 10:43
     

    Já jsem bez auta už měsíc angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.12.2023 11:17
     

    Je to právě měsíc, co mi dvě auta zapadla na zahradě sněhem, přežila jsem měsíc bez nich:-). Dnes už to vypadá nadějně, asi už brzo vyjedeme:-). Ta obleva je děsně pomalá.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.12.2023 11:40
     

    jajo, to je náhodou dobré zjištění, měsíc je docela dlouho. V nouzi kolikrát objevíme, co nám stačí k životu smiling smiley To u nás na oblevu stačily 2 dny. Tak at´ už brzo vyjedete smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.12.2023 15:49
     

    Nebyla jsem za ten měsíc dál než u králíků, zásoby všeho stačily, chleba jsem si upekla

    Edit. Tak auta vyhrnuta že zbytku závěje a obě vzorně na poprvé nastartovala jsou to miláčkové.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (13.12.2023 20:17)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.12.2023 08:14
     

    po dvoudenním hledání se našly moje kompresní punčochy--- ve skříni ... kdo je tam dal se neví ????? angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.12.2023 08:29
     

    Kaaj, to se nikdy u nikoho neví. grinning smiley A hlavně se k tomu nikdo nepřizná.

     

    Probíralo se tu placení a podvody při objednávání z internetu. Na tohle pozor!

    [www.novinky.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.