pátek 19. dubna, 19:19 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 21 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 11.04.2024 11:34
     

    Já se nechám potom naočkovat na černý kašel, ten 211 proplací🥰 ....dnes jsem byla na injekci do kolena 1200,- tak dneska klid na lůžku a to mám plný auto kůry a rašeliny a travin

    Koleno bolí jako čert, tak klid na lůžku tak nějak pokračuje, mezi úklidem a vařenim eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (12.04.2024 10:32)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.04.2024 10:23
     

    Tak dneska jsem boopravdy nasraná, už včera jsem nemohla zařadit zpátečku, nakonec se nějak zadařilo. Dnes ani ň, ani ty figle co jsem zkoušela ,dneska napomohly. To jsem dala za vý měnu 8,500 ,-. angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (14.04.2024 10:24)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 18.04.2024 13:26
     

    Dala jsem ráno auto na pravidelnou serv. prohlidku a jsem hned o 10taců lehčí angry smiley , ale mám aspoň klid, když vozím děti

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 19.04.2024 08:47
     

    Mé peněžence je také ulehčeno. Po necelých dvaceti letech mě opustila myčka na nádobí. Ale zasloužila by si skoro místo na hřbitově. Sloužila věrně a bez velkých nákladů. Měla jsem AEG. Z piety jsou objednala stejnou značku.Vzhledem k věku už těch 20 let nebudu potřebovat.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 19.04.2024 10:34
     

    Regino, to si velice fandíš, naše pračky mají stále menší výdrž. Je pravda, že myčka ťuky ťuk slouží 17 let.

    A s auty .... na dlouhé povídání .... nějak asi mají "mýtní věk" , jenže ... co jiného ... kamarád si koupil "novicku" , ne ojetinu, po měsíci ho nechala stát kdesi kde vůbec být nechtěl, červený až na pr.eli, elektronika "zcela vychytaná" .... a co už naděláš.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 19.04.2024 13:34
     

    Eli, je mi to jasný, že takovou věrnou souputnici kuchyňským životem už mít nebudu. Moc bych se divila, kdyby vydržela to, co tahle. Je to tak skoro se vším.

    Všechno je samá elektronika a to jsou pak výsledky. Jenže skoro nic už dneska nemá mechanické ovládání.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 19.04.2024 13:49
     

    Není třeba lepší otočit kličkou a otevřít okýnko v autě, než že selže elektronika....žiju v pravěku grinning smiley

    Myčka, tj. další kamarádka, po pračce. grinning smiley At máš kliku na výrobek a dobře slouží. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.