pátek 19. dubna, 10:52 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.03.2024 09:48
     



    Anavi napsal(a):


    Ty mě bavíš! winking smiley grinning smiley

    kordula napsal(a):

     

    Jak na potvoru tady u baráku zastavil náklaďák ,plný kamenů. Prý si může vzít kolik chci. Pár co jsem unesla mám v autě, ale jeden ,fakt parádní neunesu. Tak je pod okny v trávě a hlídám , kdo mě s ním pomůže 😓, ještě aby mě ho někdo nesebral😀

    .

    .

    Proboha jak si lezla na korbu?🤦

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 27.03.2024 12:33
     



    iriska napsal(a):



    Anavi napsal(a):


    Ty mě bavíš! winking smiley grinning smiley

    kordula napsal(a):

     

    Jak na potvoru tady u baráku zastavil náklaďák ,plný kamenů. Prý si může vzít kolik chci. Pár co jsem unesla mám v autě, ale jeden ,fakt parádní neunesu. Tak je pod okny v trávě a hlídám , kdo mě s ním pomůže 😓, ještě aby mě ho někdo nesebral😀

    .

    .

    Proboha jak si lezla na korbu?🤦

    On byl nízký 😀, ale odpoledne to tapetování u Michala a dneska umíram. Ale ten velký kámen už mám v autě, díky sousedovi 👍

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.03.2024 09:54
     
    fb_img_1711615329110.jpg

    Přebzato z Fb, dneska to už nejsou hrušky a jablka, ale policajti a demonstranti

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.03.2024 10:58
     

    Už to cpou do dětí od mala thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.03.2024 14:24
     

    Už se nepamatuju, kdy se bere tohle zaokrouhlování. Myslím, že to je v době, kdy je dětem docela cizí třeba výraz demonstrant.Takže to může odvádět pozornost od daného matematického problému. Další co bych tomu zadání vytkla je poněkud velký nepoměr mezi počtem účastníků a počtem novinářů. Takhle by to neobsadili ani s ČT, o níž je známo, že na každou blbost posílá klidně dva i více přenosových vozů. Asi by zadání úloh třeba právě v matamatice mělo trochu ctít logiku.

    Rovnou dvojí blbnutí dětských hlav. sad smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 29.03.2024 20:23
     
    dsc08450.jpg

    Hrabala jsem v záhoně, kde zmizely kytky. Z najitých dír po týdnu návnady zůstávaly. Dnes jsem se opět vypichovákem zanořila, další díra. Tak se políčilo a byla vmžiku zasypána. Šla jsem se podívat, zda návnady mizí a viděla jsem něco v díře. Tak si muž vzal židli a číhal. Stará vzduchovka,hryzec 18 cm bez ocasu, hnus. Lilie mi zmizly, vše podkousané.. kolik toho v zemi je....těžko odhadnout, díry nejsou vidět, jen když se probořím.....

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 29.03.2024 21:38
     

    To je macek eye popping smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 29.03.2024 22:56
     

    No, fuj. To je bestie vyžraná. A těch škod co napáchá.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.04.2024 16:51
     

    Ten teda je. Mě stačí slimaci. Mám jednu jedinou lilií na záhonu, ostatní v květináčích. Samozřejmě, že už je okousana angry smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.04.2024 20:25
     

    Ten teda byl - bestie. Naštěstí nemáme bo mnoho koček na zahradě - od nich ale rovlávelé tulipány, nevím, co je k tomu vede. Z jednoho květinového záhonu si udělaly dálnici, polámaly horenzie, ale ... nemáme krtky a hryzce spinning smiley sticking its tongue out . Škoda, že nežerou slimáky a bouďáky, ti už zlikvidovali chryzantémy a část rebarbor, pampelišky nežerou. Všude je něco.

    Proč sem vlastně jdu ... opět pračka thumbs up . Už je ale objednána nová, přifrčí pozítří ... netuším jaká, nechala jsem výběr na synátorech, snad vydrží aspoň zase tři roky (ne synové těm přeju delší a hoooodně dlouhý život, pračka).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (01.04.2024 20:28)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.04.2024 20:35
     

    Elo, takhle ramplovala a házela pračka taky, stálo mne to 1800 bez papíru, výměna ložisek na obou stranách pračky. Jede zatím jak nová.... nesmím zakřiknout

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.04.2024 21:30
     

    Alenko, nezakřikni, přeju tvojí pračce dlouhý život.

    Výměna ložisek u předchozích praček byla u každé téměř 3 000. U jedné náslkedně asi po čtvrt roce odešlo čerpadlo, výměna už nevím kolik, další čtvrt rok a ložiska opět v háji, u druhé asi po půl roce zkolabovala elektronika, Tahle má asi 3,5 roku, ložiska byly už od vánoc jako by startoval nebo přistával vojenský velký vrtulník, vždy jsem si říkala, zda nevyletí oknem, navíc cestovala po koupelně, po předchozích zkušenostech jsem si říkala, že zatím pere a ždíme (někdy na několikerý pokus, co už), Teď už hlásila poruchu elektroniky, dvakrát v záruce oprava čehosi. Už jsem se rozhodla, že neřeším. U nás pračka je docela dost vytížená, ne věkem, ale .... u strojů, traktorů a pod. se říká namotané motohodiny ... jednak peru pro 5 lidí a taky se zadaří občas štěňata ... z minulých vrhů docela dost a poslední vrh prala 2 měsíce 12 hodin každý den pročůrané a zaho.něné velké prádlo (povlaky a deky) ... má odslouženo.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.04.2024 21:50
     

    Jj. to je lepší nová. Kdyby to stálo hodně, tak raději koupit novou. Já říkám, že to je nejlepší kamarádka. grinning smiley

    Velikánská úleva pro dámy, nakonec i pro pány. Dříve to babičky měly daleko horší, nadřely se.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.04.2024 22:19
     

    Můj chlap chce být vtipný ... pořiď si valchu, tu tak brzo nepolámeš. Poslala jsem ho za synem, aby vybral pračku ... co tam budu dělat, v životě jsem nepral a prát nebudu, já to neumím ... jaký si to udělš .....

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.04.2024 06:23
     

    naše pračka je koupená než se narodila Klárka. a ta má letos dvacet dva let . akorát asi dvakrát tu byl bratranec - opravuje pračky. podruhé tam sáhl a od té doby jde otevřít dekl i když je zapnutá . winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.