čtvrtek 25. dubna, 19:18 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 22
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 20.02.2024 08:17
     



    SPIKE napsal(a):

    Prodávám automatický kotel na uhlí, protože jsme přešli na tepelné čerpadlo. Ozvala se mi nějaká maminka s malým dítětem. Že si pro něj nemůže přijet, tak pošle DPD. A dál klasika...oni vám pošlou kód banky atd.

    Tak jsem jí rovnou odepsala, že takhle ne. Že jí můžu dát číslo účtu, ať tam pošle peníze a odvoz ať si zajistí, jak uzná za vhodné, to už se mě netýká. Víc se neozvala. angry smiley

    Včera se oozval další "zájemce" a šlo to dle stejného scénáře, jen s malým rozdílem, že je bloknutý dřív, než jsem mu odpověděla, že mu na to sere Bílý Tesák. No možná ho někdo zrovna nahlásil, protože se dá čekat, že to zkouší na různých frontách.

    Tedy píšu "on", ale jméno je ženské (lehce cizí), ale ve zprávách píše v mužském rodě. thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 20.02.2024 09:28
     


    Máme bohužel stejnou zkušenost. Naštěstí to mému chlapovi bylo podezřelé, proč by si paní posílala dopravu, když si může přijet osobně (malá věc), tak jí řekl, že nesouhlasí a ona už se neozvala. sad smiley

    SPIKE napsal(a):

    Já o tomhle způsobu podvodu slyšela mnohokrát. Po první zprávě jsem se ptala syna, jestli existuje i nějaký legální způsob téhle přepravy. Ale když chtěla jen moje nacionále, jinak vše DPD vyřídí, tak už jsem dál nepokračovala. Tak ono bylo nápadné i to, že se vůbec nezajímala o detaily ohledně kotle. A že by ho hned brala, bez smlouvání o ceně a dalších informacích, v jakém je stavu, to je taky hodně divné.

     

    No on to pravděpodobně bude nějaký ukradený profil, který k těmto čachrům zneužívají úplně jiní hajzlové.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 20.02.2024 09:29
     


    Můj se taky naštval a taky se ve Whatsappu v odpovědi vyřádil smiling smiley. Ničemu to nepomůže, ale aspoň má člověk lepší pocit. grinning smiley

    tak63 napsal(a):

    Spike, ale i pro ostatní weekaře. Manželka pracuje u policie a takových případů podvodu po podání inzerátů je mnoho, cca 2-3 týdně (úspěšné) v našem okrese. Zblbnou člověka a vyberou účet.

    Vždy se ozve někdo z daleka, aby se použila doprava Zásilkovny, DPD a podobně. Vše za vás vyřídí, že se nemusíte o nic starat. Pošlete nacionále. Pak vám pošlou emailem aplikaci kde uvedete č. ůčtu a pod a oni vám ten účet vyberou, nebo lidi pošlou peíze sami. To v případě, že vám volá falešný bankéř, že máte podezřelé pohyby na vašem ůčtu a musíte peníze ihned převést na chráněný ůčet, aby jste o ně nepřišli. A jsou v fuč. Pozor, nejedná se pouze o seniory, ale i lidé ve věku 30-50 let. Volejte ihned svou banku.

    Prodával jsem koupelnový žebřík. Ihned se ozvala paní doktorka ze Znojma, že ho chce a už že pošle zásilkovnu a stejná písníčka. Šel jsem na stránky znojemské nemocnice a tato doktorka opravdu existuje. Hned další odkaz varoval, že jsou používány jména znojemských lékařů k podvodným emailům.

    Tyhle podvody mě děsně štvou. Odepsal jsem dotyčné, že jí mohu prodat i vysavač, aby mi mohli lépe vyluxovat účet a že jim nepřeji nic dobrého a aby jim kuna vejce vypila a tejden se vysrat nemohli. Vím, není to nic duchaplného, ale v tom okamžiku jsem byl vytočenej.

    Pozor, pokud něco prodáváte pře Bazoš a podobně, tak je to jistota, že se ti šmejdi ozvou.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 20.02.2024 09:31
     

    Kaaj, ať je brzo líp. flower smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 18:46
     
    img_20240227_121437.jpg

    Sousedovic fešandy na mém novém kompostu. Tam toho určitě hodně vypěstuju. Další kusy byly mimo záběr.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 18:53
     

    Manco,některý kusy jsou docela hezky barevný.Ale na zahradě se příliš nehodí. to chápu. Měla bys se sousedem vážně pohovořit, případně uvažovat o nějakém pejskovi třeba.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 19:04
     

    Pejska mít budeme, ale domácího. Doufám, že si s nimi bude trochu hrát...

    Tady je řada domů, z jihu zahrádky a tak, ze severu louky, pole... Tam se slepice volně pasou a neřeším to, i když mě trochu štvou. Mezi domy jsou úzké průchody různě zaplocené. Snažím se, aby je tito sousedi nepouštěli z jihu. Byla jsem za nimi opakovaně, mám na paní číslo. Prudím, pokud jich vidím více než 3. Dvě nebo tři tu jsou opravdu každý den a jsou někde naučené, i když je zavřeno. Takže takhle já jsem hodná. Tohle konkrétní stádo vyseděla jejich slepice přímo u nás, odnesli si tenkrát kvočnu s 11 kuřátky a každé trochu jiné.

    Jsou to důchodci 70+

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 19:07
     

    Manco, ale ten kohout je krásný... ber klady - nemusíš přehazovat kompost, bude dříve rozložený i s hnojivem winking smiley , bonus by byl občas vajíčko...

     

    Já si musím zanadávat z jiného konce. Měla jsem tu opraváře na pračku, při ždímání rachot. Tak že přijede ráno po 9té, v 11 jsem volala, co se stalo, zapomněl že jde k zubaři, přijede odpoledne, přijel před 17 hod., výměna ložisek 1800,... dobrá zpráva že šlo opravit.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (28.02.2024 19:12)
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 19:12
     

    Občas mi fakt tečou nervy. Všechen mulč vyhrabaný do trávy, kompost taky, kytky vyhrabané, věčně něco přihrabuju. Rašící cibuloviny zlámané. Všechno pos..., děti na botách, na kočárku, terase. Na všem mám větve, když raší plevel, nemůžu vytrhnout, když kytky povyrostou, zvedáním větví si to polámu sama. Na vlastní zahradě nemám klid.

    Oni mají svoje oplocené a je jim to jedno.

    Ještě půjdu za starostou, myslíte, že má nějaké páky?

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 19:12
     

    Vajíček letos asi 25, pod králíkárnou.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 19:47
     

    Manco, nějaké asi má. Ale pokud bude ten pejsek, tak ať je párkrát prožene. Měli jsme to na chalupě. Jezevčík ani labradorka je nikdy nezabili ale provětrali jim peří. A i kdyby k nějakému uhynu došlo, mají být doma. Slepice si to docela pamatovaly. Nadává se tu na kočky, neříkám, že někdy ne oprávněne ale to je nic proti slepicím.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 20:17
     

    Manco, tak aspoň připrav kurník, kde by mohly snášet vejce (pro tebe), nebo je odchyť a budeš mít slepičí polévku či slepici na paprice. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 21:14
     



    SPIKE napsal(a):

    Manco, tak aspoň připrav kurník, kde by mohly snášet vejce (pro tebe), nebo je odchyť a budeš mít slepičí polévku či slepici na paprice. grinning smiley

    SPIKE radí dobře grinning smiley

    Mančo, se sousedy je vždy trochu potíž než se nastaví nějaká pravidla. Znám to víc než dobře. Sousedovic kůzlata zvládla vždy spás v naší zahradět cokoliv ... ale my jsme neměli dobrý plot. prý .. my musíme udělat tak, aby jejich kůzlata k nám neutíkala. Potom my máme nasázeny sromy příliš blízko k plotu a jejich kozy na plot vylezou a stromy ožerou - dávno tomu, kdy stromy vysázeny byly a oni zahradu koupili - jejich zahrada veliká, ale kozy jsou uvázány tak, aby na plot dosáhly a vylezly.¨

    Ale taky jsme asi prudiči ... z našeho ořešáku jim padají do jejich zahrady ořechy a listí .. měli bychom si "zamést před vlastním prahem".

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 21:58
     

    Manco oznamte sousedům , že si do týdne přivezete pejska, tak ať si pohlidají slepice, že za ně neručíte😉

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 21:59
     

    Já mám zase na zahradě kočičí hovna kam se člověk podívá angry smiley. Co s tím? please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.