pátek 29. března, 14:26 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 22
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 10:47
     


    Mlhovky zatím taky neumím. winking smiley

     

    iriska napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Regi, no to by ses teď u mě zbláznila grinning smiley Mám pocit, že jsem v kokpitu letadla. winking smiley

    A ještě mě všichni techničtí nadšenci kolem nutí to všechno využívat. Mně stačí blinkr a topení. winking smiley

    Taky to "chcípne" auto na semaforech a při zařazení automaticky nastartuje, tak to si vypínám rovnou, to mě nervuje. winking smiley

    To vypínání mě taky štve, ještě jsem se nekoukla, jak se to vypíná. A pak mě štve, jak nastavit hodiny, mobil a při každým pípnutí se hrozím, co to zase je😁

    Tuhle jsem vyjela a cestou mlha, dala se krájet, já musela zastavit a běhala jsem sem a tam a zkoušela, čím se zapínají mlhovky🤦

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 10:48
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley To je jakobych byla doma.

    Oni jsou ve většině stejní.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 10:51
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    babkaela napsal(a):

    Kaaj, s dědkama je to trochu potíž ... ten můj, je mu teprve 70, chová se občas jak 90ti letý a občas jako puberťák .. taky jezdí nakupovat, ale brýle si nevezme. Byl u očního v pátek, kontrola operovaných horných víček a šedého zákalu - přišel s tím, že zákal na operaci jěště není, vidí dobře, prý - jak ti to měřili? - no, na té tabuli jsem přečetl všechno - a viděl pan Dr. že mhouříš do štěrbiny oči když chceš něco přečíst třeba v novinách i s brýlema? - ne, a proč bych mu to říkal? - třeba proto, aby ti to změřil a napsal ti silnější brýle - to je moje tělo a o to se nestarej, vidím dobře a ty mne jen vysíráš - lepší je snad si nevšímat a nekomentovat.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 10:53
     


    Jo, tahle moje se "odjišťuje" stisknutím.. no málem jsem ta "dvířka" vylomila, než jsem na to přišla.

    SPIKE napsal(a):

    Irisko, mlhovky jsem neuměla zapnout ani ve své staré fabii. Bylo to moje první auto, kde bylo třeba knoflíkem nejen otáčet, ale i ho povytáhnout právě na ty mlhovky. Ozřejmil i to jeden automechanik, naštětsí jsem ve velké mlze do té doby nejela. grinning smiley

     

    A podobně vzpomínám na manželovo auto, s nímž jsem jela do Prahy. Říkal mi, že musím vzít benzín, že už je tam hodně málo. Zajela jsem na Bílé Hoře ke stojanu a tam jsem se marně dobývala do nádrže. Za mnou nervózně troubili další, ale já odmítala odjet bez benzínu, až se mě jednomu zželelo a přišel mi poradit. Nádrž se odjišťovala u podlahy u dveří řidiče. smoking smiley

    Vždycky se vyskytne nějaká nová drobná vyfikundace, kterou když člověk nezná, je v koncích.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 14:43
     

    Mlhovky, ty mě daly zabrat , když jsem vezla Šárku do školy. Jak to ten předešlý majitel vytunil a je tam spoustu knoflíků s obrázkem i bez, taky jsem musela obejít auto. Ale trefila jsem se.

    Jo dnes byl děda na plicním a doktor mu řekl, že po Covidu tak dva měsíce trvá, než se s tím organismus vyrovná

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 21:36
     
    17053502382645151869163226897277.jpg
    Další fotografie:

    Dnes byla v Lídlu, měli mít ode dneška v akci tyhle konzervy pro kočky. Brala jsem jich 10ks různé druhy, no na pokladně jsem platila 33Kč původní cenu šla jsem pro leták tohoto týdne a vrátila se k pokladně a ukázala jsem pokladní že jsou tento týden v akci, prej jsem to měla ji hlásit. No zajímavé bylo že to neměli upravené na ceněné ba pokladně. Tak kdesi volala aby tu cenu upravily na pokladně, pak mi vystornovala strvzenku a vrátili peníze.Až doma jsem zjistila že to samé bylo i samolepicích bločků, cena zůstala původní 29,90 místo 19,93 jinak to platilo jak má 2+1zdarma.

    Příště na slevy v Lídlu jedině se slevovým letákem angry smiley nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (15.01.2024 21:39)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 21:56
     

    Magu, jsi hvězda thumbs down , já to většinou zjistím až doma nebo nezjistím vůbec. Naštěstí jsem vyvezena na nákup tak max. 3x do roka. Pokud zjistím tam, chlapi mají problém, že dělám "dusno". Ať tedy nakupují oni, dobře jim tak.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 08:58
     

    Eli, bohužel taky na účtenky nekoukám nebo spíš si je vůbec neberu.

    Minule jsem si v Lidlu kupovala džínovou bundu, takže jsem si doklad vzala. K tomu jsem měla nákup jak hrom, tak mě nepřekvapilo, že platím skoro dva tisíce. A až doma, když jsem si zaškrtávala na té účtence bundu, jsem zjistila, že mi ji namarkovala 2x. Hned jsem tam jela a ta samá pokladní mi řekla: A jak mi chcete dokázat, že jste měla jen jednu!!! No to mě rozčílila... jsem jí říkala, že si mě za a) snad ještě pamatuje, když jsem tam byla před čtvrthodinou a za b)k čemu by mi byly dvě naprosto stejné bundy... tak se chvíli cukala, že mi může věřit a nemusí, tak jsem fakt naštvaně řekla, že ať klidně udělají třeba inventuru, ale nehnu se, dokud mi tu pětistovku nevrátí. Přišla totálně našláplá vedoucí, sekla po mně pohledem a ať si LASKAVĚ příště účtenku kontroluji IHNED. O.k.,ale stále nechápu, jaký by dávalo smysl se někam vracet a lhát a riskovat, že mě mají třeba někde na kamerách.. navíc-kdybych měla jen to, ale viděla, jak velký mám nákup, tak asi nepotřebuji krást bundu.. no taky nepříjemný zážitek.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 09:12
     

    Jsem v tomhle taky lempl - účtenku si vezmu a doma hodím do koše. Kontroluji spíš menší nákup, když se mi zdá, že za tak málo věcí platím nějak moc. Obvykle mě ty ceny uvedou do reality a přestanu se divit velké částce za nákup.

    Při tom menším nákupu si často v hlavě zhruba sčítám ceny, takže tuším, kde se asi budu pohybovat s celkovou platbou. U velkého to není možné.

    Jo a samoobslužné kasy nemám ráda. Jdu k nim spíš s menším nákupem. S velkým tam mám vždycky problém. Když naplním jednu tašku, tak ji musím sundat a tudíž i zaplatit a dělat další nákup. A taky v tom nákupu jsou často věci, s nimiž si neví rady i mnoho prodavaček, takže musím shánět tu, co tam dozoruje. Prostě vopruz.

    A v jednom kauflandu jsem od té pokladny zdrhla i s částečně načteným nákupem. Obsluha nikde, tak jsem to dala zpátky do košíku a šla k normální pokladně. A jednou jsem to tam zvládla, zaplatila, ale někam jsem do nákupu hodila účtenku a nemohla tedy projít přes závoru. Vecpala jsem se za jiným zákazníkem. thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 10:22
     

    Já už jsem poučená. A mám pocit, že si v některých krámech prodavačky všimly, že účtenky kontroluju. může to být sugesce anebo se kultura okrádání zlepšila grinning smiley a reklamací mám méně. Percentuálně bych řekla, že jich má nejvíc Lidl. Dřív Tesco.Docela dlouho jsem opomíjela ale přivedla mě k tomu podobná situace jako zažila Anavi. Dvakrát naúčtovaná položka.Byl to velký prací prášek, tam jsem si dodatečně netroufla reklamovat i když jsem jasně věděla, že jsem dovezla jen jeden.

    Samoobslužným kasám se snažím vyhýbat. V zásadě člověk bere nákup ještě jednou navíc do ruky a při větším nákupu a omezeném prostoru to není žádné velké urychlení. Dobré je to tak na pár položek. Třeba nákup svačiny.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 11:36
     

    Byli jsme teď v pátek se synem... ptž. takhle jedeme opravdu zřídka, syn po operaci zad a moje nohy nějak poslouchat nechtějí, vopruz nejvyšší ... ale jedno bylo + ... já skládala do tašek podle toho kam co příjde (syn tohle úplně nesnáší, proč prý u pokladny, naházet nazpět do vozíku a do tašek až na parkovišti, asi má pravdu, já počítám minuty) - já zboží odebírala, on kontroloval jakýsi "displej" či co u pokladny mají a .... asi tři položky načteny 2x, suma závratná to nebyla. ale proč ? .. upozornil na to, ovšem zase jsme museli čekat na paní, která tohle může stornovat.

    Na straně druhé ... absolutně nezavidím pokladním v supermarketech, já bych to nedala.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 12:48
     

    grinning smileyhistorek mám spoustu. Tak mě vycvičili, že neodejdu od kasy bez zkontrolování účtenky, jde o princip. Stává se mi, že rozdíly na markování a označení zboží nesouhlasí, tj. velký nešvar. Do samoobslužných kas nechodím, jsem tam zmatkař, nedokážu pak ani odejít, nemám to tam ráda, vyhýbám se jim. Co mám náznaky z diskuzí okolo, tak nejvíc se okrádá v HK Kuklenách , v Hypernově. Tam přijdu tak 3x do roka, i když ji mám nejblíž. Naposledy před vánoci, naúčtovala mi pokladní místo obyč. rohlíků nějaké anglické a více. Rozdíl asi 30 Kč, no nenechala jsem to plavat, z principu. A to jsem šla k jiné pokladní, ta co přimarkovává a co vím z vypravování jsem k ní nešla....no nepovedlo se grinning smiley Každý se občas splete, to beru, všichni jsme omylní, ale pravidelně a bez omluvení, tak to ne, ne.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 12:49
     

    Na samoobslužné pokladně v Bille se nenačte sleva, musí přijít obsluha. U alkoholu se aspoň připomene, u zlevněného zboží ne. Jinak samoobslužné pokladny nemám ráda, i když jsem mladší ročník a nebojuju s technikou ani brýlemi. Zato mám s sebou jedno nebo dvě děti. A jdu na nákup málo kdy, čili o to větší. Takže do taškové zóny se mi to nemůže vejít, dítě se nudí a řve, když dělám práci prodavačky, druhé sahá po lízátku - a hned zboží bylo odebráno z taškové zóny... Nebo vezmu peněženku, která byla samo v taškové zóně... Prostě málokdy se to obejde bez obsluhy a je to pomalejší.

    Hlavně že majitel ušetří na personálu, to je jediný účel těchto pokladen.

    Jo a taky třídím věci už u pokladny, mívám tašku na potraviny do ledničky, aby to drželo teplotu a doma vím, co uklidit přednostně. Pro zbytek se můžu vrátit do auta třeba po hodině, když jsou po výletě zaopatřené děti.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 14:05
     

    Taky si to ráda skládám do tašek - zelenina, lednice, maso atd. smiling smiley.. ale moji synové to nedávají, že zdržuju grinning smiley.

    babkaela napsal(a):

    Byli jsme teď v pátek se synem... ptž. takhle jedeme opravdu zřídka, syn po operaci zad a moje nohy nějak poslouchat nechtějí, vopruz nejvyšší ... ale jedno bylo + ... já skládala do tašek podle toho kam co příjde (syn tohle úplně nesnáší, proč prý u pokladny, naházet nazpět do vozíku a do tašek až na parkovišti, asi má pravdu, já počítám minuty) - já zboží odebírala, on kontroloval jakýsi "displej" či co u pokladny mají a .... asi tři položky načteny 2x, suma závratná to nebyla. ale proč ? .. upozornil na to, ovšem zase jsme museli čekat na paní, která tohle může stornovat.

    Na straně druhé ... absolutně nezavidím pokladním v supermarketech, já bych to nedala.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 16.01.2024 20:04
     

    V neděli se mi ulomil přední zub (měla jsem ho nastavený už asi přes 30let, když jsem kousla do pecky). V pondělí jsem jela na finančák a cestou před Plzní auta v příkopech a jedno objímalo strom. Vůbec mi nedošlo, že to je ledovkou na silnici. No a ve čtvrtek jedu k zubaři, jsem ráda, že mě zub hned opraví, ALE má být ledovka opět a už teď mám bobky jak dojedu sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.