čtvrtek 25. dubna, 10:12 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 22
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 23.01.2024 11:31
     

    jasně, hlavně, že jsou v pořádku, ale i tak je to samo mrzí... sad smiley

    cancourek napsal(a):

    Anavi, plechy vem čert, hlavně že z toho vyvázli živý a zdravý. Ale fakt to venku fest klouže, silnice se úplně blýská. Jestli to takhle bude i ráno, ani se nedostanu na silnici, máme na dvoře zámkovku a je to do kopce. A jestli těmi našimi klikatinami pojede autobus je ve hvězdách sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 23.01.2024 12:30
     

    Syn jel dnes na zkoušky do Prahy a mají je zrušené kvůli nahlášené bombě. Já bych za tohle ty lidi zavřela a ještě po nich chtěla splácet veškeré náklady s tím spojené.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 10:19
     

    fajn - volala jsem sestře od doktora , jesli mi p. doktor může říct vysledky odběru krve. štěkla na mně , že asi neměl potřebu mi volat. . jde o krvinky. jsem zvědava, jestli zavolá . confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 10:37
     

    Kájo, u nás je to tak, že když nikdo nevolá, je to v pořádku. Sice jsem z toho občas nervozní, že by třeba sestra mohla zapomenout zavolat, ale doufám, že jsou v tomto směru zodpovědní a kdyby se něco dělo, tak budou člověka kontaktovat.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 10:43
     

    myslím , že by aspoň sestra mohla říct - je to v pořádku . na podzim mi dávali dvě transfúze. ---

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 10:58
     

    S tím taky počítám, jinak by snad řekli- zavolejte si na výsledky. Štěkat nemusela a ironická taky ne nono smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 14:14
     

    tak jo - doktor už volal . je to OK thumbs down,je celkem slušný , ale ta sestra je potvora. -

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 14:28
     

    Sestry to musí trochu filtrovat, jinak by byli doktoři zavalení. Máme takovou ráznou u dětské (ale slušnou), ta umí hodit takový obličej... Třeba když chce člověk nějaké razítko - za tři dny, na počkání neděláme grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.01.2024 15:14
     

    ta moje musí každou chvíli do vchodu na cigáro ... smoking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 29.01.2024 22:09
     

    Mě už snad i ve spánku děsí žádsot o dotace (fotovoltaika). Realizační firma to prý vyřídí, jak slibovali, ale mě pořád paní bombarduje, abych vše doložila. Už před víc než měsícem jsem jí napsala, na koho se má ve firmě obrátit., že to vyřizují oni a vše mají. Odsud po mně opět chtěli fotky panelů a zařízení (vše už jsem jim několikrát posílala). Poté odepsali, že mají vše a čeká se na ČEZ. ČEZ vyřešen a já tu mám stejný požadavek na doložení všeho od té původní paní. Ach jo.

    Já už čekala, že už se mi objeví peníze konečně na účtu, a ono to vypadá, že jsem na začátku jako před půlrokem.

    Tohle mě umořilo při žádosti dotace na zateplení domu. Ve finále jsem je poslala do háje a na dotaci se vykašlala.

    Tady jsem hodně blízko toho udělat to znovu. angry smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.01.2024 08:40
     

    Chci taky zažádat o dotaci na zateplení , tak se mám na co těšit, ahjooo🤷

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.01.2024 22:19
     

    Dnes jsem našla mail, kde mi (tedy někdo jiný) oznamují, že už jsou všechny podklady pokupě a čeká se jen na ČEZ, který už je taky hotový. Tak jsem to zkopírovala a odeslala zpět. Paní se mi omluvila, že to kolegyně asi špatně zkontrolovala. angry smiley

    Tak snad se konečně po půlroce zadaří. Ale už mě to fakt nebaví.

    Kdybych o dotaci žádala sama, tak bych tedy nežádala. Nemám tolik času a pevných nervů, abych to směnila za nějaké peníze z dotace.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 31.01.2024 09:21
     

    Jo, jo, u nás je sestřička taky vostrá grinning smiley, skoro jsem se jí bála. Ale jednou jsem jí řekla, že se tam kvůli ní skoro bojím chodit, tak se začala smát a prý, kdyby byla na každého milá, tak by se zbláznila... a když se lidi bojí, tak je aspoň klid a nikdo zbytečně neotravuje.

    Tomu asi člověk rozumí. winking smiley grinning smiley Celý život pracuji s lidmi a vím, co někteří dokážou a jak umí být umanutí.

    Manca napsal(a):

    Sestry to musí trochu filtrovat, jinak by byli doktoři zavalení. Máme takovou ráznou u dětské (ale slušnou), ta umí hodit takový obličej... Třeba když chce člověk nějaké razítko - za tři dny, na počkání neděláme grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 31.01.2024 21:20
     

    Chápu, víc než chápu, filtrování u sestřiček - zavalení doktorů - za mého mladého věku tohle nebývalo - nějaké objednávání ani náhodou, člověk potřeboval, proseděl třeba hodku než přišel na řadu, žádné objednávání, Ale časy se mění a my s tím -, k dobru nebo nedoru - ví sám pánbůh a sv, Václav by řekl kapitán Exner.

    Syn potřeboval prodloužit neschopenku, Dr. je v pracovní neschopnosti, zástup a ni sestřička není - co s tím teď, opět ví kdosi cosi.

    Kamarád potřebuje jakési vyštření, aby mohl vykonávat praci, kterou dělá - sestřička jej pozvala na den a hodinu, aby se přišel domluvit s paní doktorkou, kdy přijít má - tak to už je přes čáru. Ztráta jednak času a jednak co projede. Tak tohle už je nad moje chápání. Navíc musí z práce odejít na domluvení se, kdy přijít má - chápe to vůbec někdo, nebo já jsem dement.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 31.01.2024 21:55
     

    Elo, nejsi dement. Ve zdravotnictví pracuju a taky se občas nestačím divit. Nic nepozbývá logiky.

    Tuhle jsem byla svědkem, když paní přes 80 přišla k paní doktorce, nebylo jí dobře, chtěla přeměřit tlak a sestřička jí řekla, že není objednaná, ať přijde druhý den. Tak to jsem měla 100 chutí jí něco říct, ale takto to tam bohužel funguje.

    Pán přišel na odběr krve a sestra mu řekla, že si má na odběr dojet do cca 10 km vzdáleného odběrového místa.

    Fakt nechápu. Jestli jsou tak nemožný? Vždyť kolegyně, co dělala na interní ambulanci, udělala třeba za ráno 45 odběrů.

    A ti dnešní, když jich mají víc jak 5, tak to lifrujou jinam.

    Kam to spějeme.... confused smiley

    Stejně tak to je u zubaře, dřív ti spravila klidně 5 kazů najednou, dneska chodíš s jedním zubem na etapy. thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.