pondělí 8. března, 03:46 Svátek má Gabriela
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 23.01.2021 11:33

Spike - to asi tím počasím . taky m ně ráno škubalo v patě. naštěstí přestalo . už jsem měla strach , že mám ostruhu . sad smiley

• Autor: Reklama

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 23.01.2021 11:37

Věrko a to máš na té samé noze s tím nakopnutým malíčkem? Víš, jestli to spolu nemůže nějak souviset confused smiley

• Autor: kordula

Datum: 23.01.2021 17:57

Taky si zanadávám. Chvilku čipera, druhý den polomrtvá. Dnes místo procházky na chatu ležím, všechno mě bolí. A to jsem tady měla připravená prkna, vyrábím něco do chaty.Ani k tomu jsem se nepřemohla

• Autor: SPIKE

Datum: 23.01.2021 18:44

cancourek napsal(a):

Věrko a to máš na té samé noze s tím nakopnutým malíčkem? Víš, jestli to spolu nemůže nějak souviset confused smiley

Ne, to je pro změnu druhá noha. Pořád je to ztuhlé a při pohybu to bolí. Našla jsem v šuplíku ten bodlinkový míček, tak si na něm masíruji chodidlo. Snad to tím spíš nezhorším. Netuším, proč to nastalo. Mám tu hořčík, tak ho začnu užívat, jestli to pomůže.

• Autor: Anavi

Datum: 25.01.2021 09:06

Věrko, hořčíkem určitě nic nezkazíš... Taky se mi někdy dějí nepochopitelné věci... třeba už měsíc mě bolí palec, nemůžu skoro ani držet tužku, když potřebuji v práci něco napsat, otevřít třeba okurky, to je za trest... no a den, dva to dá pokoj (když pohrozím, že půjdu na rtg) a další den je to znovu. Nejsem si vědoma, že bych se někde praštila nebo dělala něco, že bych ten prst měla šanci namoct... ale je to dost nepříjemné.Když je zima, tak ten prst úplně ztuhne, pak ho musím rozcvičit, abych vůbec byla schopná umejt nádobí třeba... nechápu. confused smiley

Přeji, ať to brzo přejde (abys zase mohla mít něco jiného winking smiley grinning smiley) a zkus už být kompletně funkční. flower smiley please smiley love smiley

• Autor: SPIKE

Datum: 25.01.2021 19:45

dsc_0630.jpg
    Další fotografie:

Dnes mě tedy vyděsila tahle skruž, která se nějak nepodařila dělníkům umístit na své místo a utekla do lesa, přesně na pěšinku, po níž chodím dost často i s vnoučaty.

Zničila plot zahrady a zarazila se o strom, kde praskla a ulomená část ještě odlítla o kus dál. angry smiley

Představa, že bychom tudy zrovna šli, není moc příjemná.

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil SPIKE (25.01.2021 19:47)

• Autor: babkaela

Datum: 26.01.2021 15:42

regina.mocova@gmail.com napsal(a):

Moc nesleduju různé kauzy kolem porušení předností ale pobavil mě Pohlreich, který docela rád kritizuje různé papalášské moresy a očkování si zařídil. grinning smiley On už to říkal anarchista Bakunin. Ne slova ale činy hovoří. V bibli to bylo ještě dřív.

Regino, dovolím si trochu oponovat ... nejsou to papalášké moresy, je to jen nefunkčnost sytstému ... prý tvůrce, autor či co bude navržen na "metál" confused smiley , systém nezkolaboval - podle Babiše, jen byl přetížen, prostě nefunguje (podle mne - ignorace, nezodpovědnost, stupidita, vládnou deprivanti .... vyber si kdo co chce) .... navíc, ani tí v "první línii" nejsou zcela přesvědčeni o ne - pokusnosti králíků, nezbytnosti a "bezporuchovosti" vakcíny - musíme udělat "hon na čarodejnice" - ty, kteří byli očkováni mimo pořadí (i když u vetšiny těcto je indikace dle daného systému více než správná - ovšem mimo věk) - ALE JSOU VIPKY - tzn., když ti nějakým způsobem přišli k očkování mimo pořadí - proboha, to se musíme nechat naočkovat všichni, když tihle se o to tak derou a nechajíse ještě vláčet bulvárem, novinkami, zbavovat teplých míst (ach, jo, to určo) - proč takle někdo nevláčel "Blatníčka" a našeho svrchovaného mocivládce a garanta (jediného, který to zvádne) za očkování pana premiéra confused smiley

Média jsou mocná čarodějka, zvlášť u těch, kteří to tak chtějí slyšet - můj chlap (po přečtení mnoha mailů od kamarádů stejného ražení) se nechá naočkovat pouze v případku, že k nám bude doručena ruská vakcína confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley

• Status: expert

Datum: 26.01.2021 16:39

Elo je všechno to prča, že? Já Ruskou ani čínskou ne i kdyby byly zlaté :-) mám v sobě na tvrdo zažito, že z východu nikdy nic dobrého nepřišlo. Ale to je jen moje úchylka:-).

Datum: 26.01.2021 17:07

Jájo, už všechny tyhle "novinky" nerozklikávám, stačí mi titulky, bohužel, mám ráda písmenka a titulek vždy přečtu - snad ani na net chodit proto nebudu - aaaaaaaaale, chyběly (promiň, Taku, jsi zde momentáně jediný zástupce silnější poloviny lidstva) byste mi všechny chyběly love smiley .

Vždyť je to vše o vymývání mozků - tím nemyslím week, KR, zahrada.cz .... sex, očkování, další příznaky covidu, jak hvězdy TV a film plátna ................................... pči dnešní "ochraně osobních údajů" - kde se tyhle všechny info berou ?, kde zjistí kdo byl očkovaný a kdo ne ? kdo pouští tyhle info "na sklo", proč není nikde, že 50 % klientů domova seniorů v Horní Dolní se odmítlo očkovat a vakcína by se znehodnotila, kdyby nenaočkovali ty, kdo měli zájem ?, proč vláčí novinami, tištěnými, starostu (nepamatuji se odkud), že naočkovala obv. lékařka jeho otce - 80+ a rakovina a ne obyvatele domova důchodců poblíž - vyjádření ředitelky domova - vakcínu nám nenabídl zdravotní ústav, ale starosta, ten do toho nemá co kecat, proto jsme nepřijali - nabídl obvodní lékařce, rozdělila mezi, dle směrnic, rizikové pacienty - neměla brát od starosty - .... doprdele, xindl nejhllubšího zrna - vakcín málo, někdo jo a někdo ne ... proč nedat těm, kteří jo ... asi lepší vylít do stoky (vakcína má část virů, aspoň já to tak chápu ...................)

Jájo, teď naši "zachránci" budou opět Číňani - šijí respirátory, dle Babiše velice nutné pro vstup i do obchodů .... synátor Tondu učí, že nemáme jen 7. pádů, ale více .... komu a za kolik, pro koho a za co, kolik do mne...............

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (26.01.2021 17:27)

Datum: 26.01.2021 18:58

JJ taky nechápu proč lynčují ty kteří odmítnutou vakcínu využili pro lidi, kreří byli ochotni se očkovat tady a teď. Snažím se myslet svou hlavou, je to těžké, když víme jen to co chtějí abychom věděli. Bohužel jsem v okolí zažila marody s kovidem i takové kteří už nejsou. Kdybych to dostala taky nebudu, na jednu stranu už mě to ani neděsí nějak mě neláká život po apokalypse, moc takových knih jsem přečetla a nikdy to nebylo nic moc. Koukněte se na seznamu na seriál Skvrna, nějak to skoro předpověděli.

Datum: 26.01.2021 20:07

Jájo, taky to beru, asi bohužel .... možná bohudík, nevím .... pokud dostanu covid, nebudu, vím ... ale potom je mi to vše totál u pr.... , už vědět nebudu. Taky mám kolem sebe ... zbytečná úmrtí sad smiley , nejen s covidem, ale trošku i díky němu - přehlcenost špitálů, strach z návštěvy lékaře, je mi z toho smutno ....

A kličky, otočky, tanečky ... trochu z nás dělají blbečky (hlavně hamty hamty, ať mám víc než tamty) ................ moji prarodiče přežili dvě války, moji dva strejdové (mimina 9 měsíců) nepřežili španělskou chřipku, moji rodiče přežili 2. světovou, totálajnatz a útěk z něj (máma v 8. měsíci těhotenství - jak se jí to podařilo - otěhotnět, zatajit, utéct - netuším, bylo to u nás nějak tabutéma), přežili kolektivizaci a spoustu dalšího ..... nějak to prostě dáme, musíme - musí i naše děti a vnoučata love smiley love smiley

Datum: 26.01.2021 20:53

Vím, že tohle do nadávací nepatří, ale tak nějak navazuje na předchozí ....... mělo by být v citátech, mottech, vtipných textech (tam asi moc ne, ono je to spíš k zamyšlení) .... můj hlubokosklon tomu, kdo si dal práci tohle vymyslet, sepsat .... asi jsem opravdu senior, vzalomne to docela ... olouvám se za tapetování diskuze, ale nedalo mi to .....

Příroda poslala populaci
    pořádný políček:

Pandemii!

Prťavá praštěná potvůrka
    poletuje prostředím, plíživě,
    pomaličku, polehoučku
    plošně postupuje po povrchu
    planety…

Pichlavá pandemická potvora
    pekelně prudí populaci,
    proniká přes pusu, pak
    průduškami, plícemi…
    přeskakuje přes pána, paní,
    příbuzné, politika, pekaře,
    popeláře, poslance.

Pokašláváme, posmrkáváme,
    prskáme, poleháváme,
    padáme. Při procházkách
    potkáváme plátnem překryté
    pusy přátel, příbuzných,
    poznáváme především pozdravením.

Prázdné putyky, pohostinství,
    posmutnělé plovárny,
    propocenců prosté posilovny;
    policajti pozorují postavy
    plížící se pomalu po parcích,
    pakliže poruší pravidlo,
    policista píská, prská.

Politici pořád přiblble plácají
    přes pokrývky pusy…

Přeplněné postele, přidušení
    pacienti, připojené plicní
    podpory, přetažený personál
    prvního palebného pole,
    přepracované pečovatelky,
    pozůstalí…

Ptáme se: PROČ?
    Poněvadž pěstujeme
    pokrytectví, pohrdáme
    právem, pravidly,
    pochlebujeme přemocným,
    pochybně podnikáme,
    pokoutně podvádíme,
    propadáme pokušení,
    podlézáme, politikaříme,
    pletichaříme, promíjíme
    podrazy, pomíjíme příbuzné

Poněvadž přehlížíme
    potřebné, pošlapáváme
    přátelství, podrážíme přátele,
    ponižujeme partnery,
    popichujeme plaché,
    přestáváme promíjet, plácáme
    plané pomluvy!
    Poněvadž pošlapáváme
    přírodu, plýtváme penězi,
    potravinami, přejídáme se?

Protože pokrok postupuje
    příliš překotně, příliš
    pracujeme, pořád
    pospícháme!

Ptáme se: PROČ? Prostě
    PROTOŽE!!!…

Pocity padají podél
    pochmurné propasti…

Převálcuje prťavá potvora
    populaci? Prdlajs!
    Prohrajeme, padneme?
    Prdlajs! Přestaňme plakat,
    panikařit!

Potvoru přibrzdíme,
    přiškrtíme, porazíme,
    poničíme připravenými
    protilátkami; pandemii
    přečkáme, pohromy
    překonáme, pakliže pokorně
    poklekneme před pomocníky
    prvního „palebného pole“,
    poděkujeme…přežijeme.
    Přestaňme plakat, pochlapme se!
    Popřejme si pohodu,

posilněme psychiku, pěstujme
    pokoru,
    přestaňme pomlouvat,
    podvádět, podpořme se,
    pomáhejme si, povzbuďme se,
    poplácejme se po prsou,
    posilujme přátelství.....

Položme počítače, pojďme si
    povídat, pohrát si,
    prozpěvovat, pocvičit,
    pracovat na poli, provětrat
    pejska, poškrábat prasátko,
    pokochejme se
    přírodou, přivoňme pivoňce,
    podbělu. Pohlaďme partnera
    po pleši, partnerce polibme
    pusu, přítelkyni poplácejme
    po prdelce, popijme pivko,
    panáka, poděkujme
    pohostinným přátelům.

Pozastavme překotné
    plahočení, pracujme pomaleji,
    prodýchejme paniku…

Projděme si pokoje,
    přemístěme poličky, posuňme
    postele, porovnejme polštáře,
    přerovnejme prádlo,
    přeleštěme podlahu: práce,
    pořádek, pomohou překonat
    paniku. Plicní potvůrka prvně
    potrápí; Pakliže přeskládáme
    priority, pandemie pomine,
    přijde proměna, procitnutí,
    poučení, paprsky prozáří
    posmutnělý prostor.

Přeji poklidné přežívání
    pandemie, pocit pohody,
    později pak potkávání,
    podávání pravice, polibky
    přátel, políbíme příbuzné.
    Připijme pohárkem perlivé
    Pálavy, pošleme polibek přes
    plátno, pitomce plácneme po
    pr...... Prchej proradná
    pandemie, prchej !!!!!

• Autor: alenak
    Status:

Datum: 26.01.2021 22:28

no, ještě jedna hrůznost mi velmi vadí, osekání a selekce lidí na rozloučení s pozůstalým. Kamarádce zemřel bratr, 58 let, náhle na srdce, bylo víc sourozenců, vč. hodně přátel a příbuzných a teď selekce, jeho žena si vůbec nepomohla, kdo se dostane na obřad,, hodně jich z rodiny stálo venku před obřadem, psycho navíc. sad smiley taková je z.......doba., pak různá sebranka se schází a oslavuje, tzv. VIP- neboli PIP, ostatní se budou buzerovat, roste udávání apod ....nikdo nemá zájem bouchnout do stolu a ukončit to....nechtějí si ani přiznat pořekadlo - s holou prdelí se narodíš a s holou prdelí zemřeš, .....nikdo není nesmrtelný, ač si to někteří myslí...stále si říkám, že se nebudu rozčilovat a ničit si tím zdraví,...... už budu slušná winking smiley

Datum: 27.01.2021 09:01

Eli, nevadí mi využití vakciny tak, aby se s ní neplýtvalo. Pohlreich není ten případ. To je případ jasného papalašství. Něco chtěl, nač neměl nárok a dostal to.Taky se k tomu vůbec nevyjadřuje a zahájil dost potupné mlčení. Jeden čas ho bylo slyšet brečet jak zkrachuje, jako spoustu jiných, stále. Jestli by to napíchali kvůli logistice nějakému bezdomovci na ulici, to už se mnou tak necvičí. A není to vůbec proto, že bych očkování chtěla.Ani jsem se ve špitále nezapsala k přednostnímu očkování. Pokud bez vakcinace bude možný trochu normální život, tak se očkovat nenechám.Ale třeba do hospody, na výstavu bych třeba ráda ještě někdy šla.

Výborně vakcinaci logisticky zvládají určité státy s polovojenským nebo polodiktátorským režimem. Příkladem je třeba Izrael nebo Čína. Tam se nediskutuje. A nač rozjíždět nějakou logistiku, když EU, bohužel bez ní nemůžeme nic svobodně nakupovat, jednou dodá, pak zase nedodá.A to vůbec nechci hájit bordel co kolem toho je. Ale stejný bodel panuje stále třeba co se týče pořizování jakýchkoliv IT programů kamkoliv.

Jak píše Alena, různé oslavy jsou k zblití. A vůbec k zblití je, jak se kdekdo snaží napakovat na situaci. Že tak brzy vyleze, oč se jednalo na nočním posezení, které stálo místo Prymulu, jsem ani nečekala.

Datum: 27.01.2021 11:19

Tak ty pohřby by mi nevadily, pro mě jsou to muka a pro mě zbytečná. Nikdy jsem nutnost pohřbu nepochopila. Jinak myslím, že bez očkování asi nepůjde časem nic. Mě nejvíc děsí ty děti bez školy, úplně ztratí návyky, už tak se ve škole noc moc naučí a teď skoro rok doma, hrůza.

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week?   

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Adresář: http://www.koureni.biz/   

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.