středa 28. října, 12:43 Svátek má Státní svátek
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: kety
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

potrat X těhotenství

Datum: 13.01.2008 18:36

Dobrá den mám dotaz. byla by tu nějaká duše,která by mi byla schopna poradit? Bohužel jsem otěhotněla a musela jsem podstoupit umělé přerušení. A myslela jsem si,že bude vše Ok a že se z toho dostanu a chtěla jsem toto přání potvrdit,tím že se budu chovat normálně i k přítelovi.A tak jsme se 14 dní po zákroku milovali. Ale místio toho, abych si pomohla tak přišlo hrozně moc pochybností a strachu. je možné abych v tak brzké době otěhotněla?Dozrávají v těle ženy vyjíčka, i když je těhotná jen krátce? Prosím poradˇte dřív než se úplně vydeptám. stydlin smiley Děkuju

Komentáře a názory

• Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Babs

Re: potrat X těhotenství

Datum: 21.02.2008 09:45

ahoj...mam takovy dotaz, doufam, ze mi nekdo rychle odpovite:-( v sobotu v noci jsme se s pritelem milovali, on docela prirazel, no jako vzdycky...:-))) v nedeli jsem to mela dostat, dostala jsem to hned rano...menstruaci mam normalni, bolesti me spise nedoprovazeji...ale tentokrat jsem to mela opravdu silne a velke bolesti v podbrisku..........neni mozne ze jsem potratila?asi je to blbost...prosim napiste mi nekdo:-(((

• Autor: Reklama

• Autor: Kashika
    Status:

Datum: 21.02.2008 09:52
    Hodnocení fotografie "potrat X těhotenství": 5

Chtělo by to zajít si ke gynekologovi. Nejlepší by byl asi MUDr. Ketr, ale mužete i j jinýmu. flower smiley

• Autor: terka
    Status:

Datum: 21.02.2008 11:55

dle četnosti příspěvku tohoto typu by naše republika musela mít obrovskou natalitu grinning smiley

hotový baby boom eye popping smiley

• Autor: Beataa
    Status: začátečník

Datum: 06.06.2016 10:47

No zalezi v jake zivototni situaci zrovna jsi, pokud se ti to nehodi, ja jsem to takhle resila treba pilulkou po

• Autor: Luisa
    Status: začátečník

Datum: 23.06.2016 08:11

Jo jo taky bych rekla ze pilulka po je takove mensi zlo co pomuze kdyz se vezme vcas

Podobné příspěvky
Diskuze: Admine náš... Jak jste objevili Week? Vyšívání a ruční práce

Admine náš, jenž jsi na dovolené,posvěť se Server Tvůj,buď blahovůle Tvá, přijď říše Tvá, jako doma, tak i na Weeku.Pokec náš vezdejší dejž nám dnesa

Autor: Jirka - 08.02.2007 13:09
Rubrika: Vzkazy pro adminy - Komentářů: 300

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Dovoluji si založit nové téma o křížkovém vyšívání, ale i jiných ručních pracích Zde se můžete pochlubit svými výtvory Já budu první, konečně jsem

Autor: beruska007 - 31.01.2009 17:29
Rubrika: Šikovné ručičky - Komentářů: 234
Blog: Návod na šitý náramek.   

Autor: chrasteva - 04.01.2015 15:14
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.